Išbandyk virtualų makiažą su savo nuotrauka!

„L’Oréal Baltic“ Lietuvoje pristatė naujausią savo technologinį kūrinį – pirmąją virtualios realybės makiažo programėlę MAKEUP GENIUS.

Šis simuliatorius leidžia vartotojams virtualiai išbandyti daugiau nei šimtą skirtingų makiažo įvaizdžių ir naujausius „L’Oréal“ gaminius. Tereikia turėti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir jis taps virtualios realybės veidrodžiu.

Pirmosios tokios inovatyvios programėlės užuomazgos prasidėjo Holivudo filmų montažo studijose, įskaitant ir Oskaro statulėlę laimėjusį filmą „Keista Bendžamino Batono istorija“, bei remiantis 3D vaizdo žaidimų kūrėjų patirtimi. Programėlėje veikianti technologija pareikalavo 10 metų tyrimų.

Nors prieš tai grožio rinkoje jau veikė įvairios makiažui skirtos programos, tačiau jos visos apdorodavo tik statinę nuotrauką. Tuo tarpu MAKEUP GENIUS realiu laiku virtualiai pritaiko makiažą vartotojui, naudodama modernias veido atpažinimo technologijas. Taip net sukiojant galvą makiažas išliks vietoje – tarsi jis iš tikrųjų būtų ant veido.

Technologija yra paremta algoritmu, kuris fiksuoja 64 pagrindinius taškus vartotojo veide ir pagal tai, atsižvelgdama į maždaug 100 galimų skirtingų mimikų, preciziškai tiksliai uždeda makiažą ant veido. Be to, programėlė gali laisvai prisitaikyti prie skirtingų veido struktūrų, nepaisant rasės, bei veikti esant net 400 skirtingų apšvietimo scenarijų.

Besirinkdamos makiažo priemones moterys dažnai išbando jų spalvą ant savo rankų odos, tačiau ši programėlė leis tai tiesiog užmiršti. Programėlė leis realiu laiku virtualiai išbandyti makiažo priemones tiesiai ant savo veido, matant skirtingus atspalvius bei spalvas.

Jei gautas rezultatas tenkina, galima iškart pasidaryti ir išsaugoti nuotrauką su makiažu, tuomet tiesiog toje pačioje programėlėje pasidalinti atvaizdu su draugais ar ant savo sienos socialiniuose tinkluose.

Virtualios realybės programėlę MAKEUP GENIUS gali nemokamai parsisiųsti nuo birželio 5 d.. Programėlę palaiko ir iOS ir Android operacinės sistemos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis