Pabandyk atskirti: kurių įžymybių lūpos nenatūralios

„Natūralios ar nenatūralios?“ – štai kur klausimas, į kurį tiesiai šviesiai atsakė plastikos chirurgas Anthony Younas iš Mičigano! Prieš perskaitydama, pabandyk atspėti!

Scarlett Johansson
Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Scarlett lūpos laikomos pačiomis seksualiausiomis Holivude. Jos iš prigimties putlios ir labai tinka Scarlett sekso bombos įvaizdžiui. Daugelis šių dienų moterų kreipiasi į plastikos chirurgus, prašydamos būtent tokių lūpų kaip pas Scarlett, tačiau toli gražu ne visiems chirurgams pavyksta sukurti tokį tobulumą, kokiu aktorę apdovanojo pati gamta.

Beyonce
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Beyonce lūpos – taip pat gamtos dovana. Daugelis merginų norėtų tokių. Nepasakysiu, kad Beyonce nekoregavo savo išvaizdos, nes manau, kad ji pasidailino krūtinę ir nosį. Veidas jos tiesiog idealus. Tačiau jeigu ji kreiptųsi į mane su prašymu padidinti lūpas, aš tikrai atsisakyčiau, juk nėra jokios prasmės keisti prigimtinį tobulumą.

Lindsay Lohan
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Viename teismo posėdyje, kuriame buvo nagrinėjama Lohan byla, jos lūpos atrodė kaip dvi pagalvėlės. Abi lūpos (viršutinė ir apatinė) nenatūraliai putlios. Man įdomus tik vienas dalykas – kaip tarp vakarėlių, darbo ir dažnų pabuvojimų reabilitaciniuose centruose Lindsay spėja apsilankyti dar ir pas plastikos chirurgą?

Megan Fox
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Megan Fox – tai naujos kartos Angelina Jolie, tiesa, be Oskarų ir iš prigimties putlių lūpų. Jeigu Oskaro nusipirkti negalima, tai lūpas visiškai įmanoma, ką Megan ir padarė. Savo nenatūralių lūpų seksualumą Fox demonstruoja į kairę ir į dešinę ir tai, beje, daugeliui patinka. Sveikinimai jos plastikos chirurgams. Gerai padirbėta.

Kim Kardashian
Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Aš visada galvojau, kad Kim lūpos natūralios, kaip Jolie, Johansson ir Knowles, tačiau vieną dieną mano akys užkliuvo už fotografijos, kurioje Kim lūpos atrodė taip, lyg jas būtų sugėlęs visas spiečius bičių. Kardashian neigia visus gandus apie plastikos chirurgų įsikišimą, tačiau fotografijos negali meluoti. Galbūt jos natūralus užpakaliukas, plaukai, bet lūpos – ne.

Meg Ryan
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Amerikos numylėtinė Meg Ryan – puikus pavyzdys to, kaip moterys gali persistengti „pumpuojant“ savo lūpas. Nuo pirmo pasirodymo filme „Mano mamos meilužis“, jos viršutinė lūpa tapo akivaizdžiai didesnė už apatinę, be to, ji prarado elastingumą. Ko gero, tai susiję su silikoninio implanto panaudojimu. Jeigu taip ir yra, tai viskas dar pataisoma, juk silikoną išimti galima per 20 minučių. Tuomet galėtume pamatyti Meg tokią, kokia ji buvo filmuose „Nemiegantys Sietle“ ir „Kai Haris sutiko Salę“.

Demi Moore
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Demi lūpos iš prigimties siauros ir jeigu jas palygintume su tomis, kokios yra dabar, tai skirtumas būtų akivaizdus. Viršutinė lūpa, nors ir nežymiai, tapo putlesnė. Manau, kad koks nors išmanus chirurgas iš Beverli Hilso bus prie to pridėjęs ranką, tačiau saikingas injekcijų kiekis leido išlaikyti gamtos proporcijas ir pačios lūpos pernelyg nepadidėjo.

Eva Longoria
Nuotrauka: Scanpix/Sipa Press

Iki šiol Evos lūpos ypatingo susidomėjimo nesulaukė, nors šią jos veido dalį teisėtai galima vadinti gražia ir patrauklia. Prie Evos lūpų plastikos chirurgas nebuvo prisilietęs ir ji drąsiai gali atlikti „bučinio testą“. Tai pats tikriausias lūpų natūralumo patikrinimo būdas. Tereikia paprasčiausiai pabučiuoti žmogų ir jeigu jo lūpos primins dvi gumines padangas, galima manyti, kad „bučinio testas“ žlugęs. Aš esu tikras, kad Eva šį testą garbingai išlaikys.

Angelina Jolie
Nuotrauka: Scanpix/Reuters

Žinoma, Jolie lūpos žinomiausias pasaulyje. Ir viso pasaulio moterų pavydui, jos putlios ir geidulingos iš prigimties. Angelinos lūpos atrodo taip pat, kaip ir daug metų atgal, kai aktorė tik pradėjo savo karjerą. Net žymus svorio netekimas Jolie lūpoms nepakenkė.

Julia Roberts
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Julia apdovanota pačia patraukliausia šypsena, kokią tik man teko matyti. Į šią aktorę aš įsimylėjau dar nuo filmo „Graži moteris“, tačiau galiu pasakyti tiksliai – Julia koregavo savo lūpas. Ji viena iš pirmųjų, dar 1990 metais pradėjo naudoti kalogeną, nes tuomet kitokių lūpas didinančių priemonių nebuvo. Tačiau nepaisant nenatūralumo, Julios lūpos ir šypsena vis dar laikomi klasikinio grožio etalonu Holivude.

Priscilla Presley
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Priscillos lūpos atrodo baisesnės nei linksmuolio Džokerio, kurį suvaidino Jackas Nicholsonas. Jos pernelyg ištemptos į burnos kampučius, dėl ko atrodo pernelyg didelės. Manau, kad vieno tempimo tam nepakako. Iš patikimų šaltinių man pavyko sužinoti, kad Presley lūpomis pasirūpino nekvalifikuotas gydytojas.

Nicole Kidman
Nuotrauka: Scanpix/AFP

Nicole lūpos atitinka jos vaidmenis. Kartais jos užburiančios, o kartais baisios. Kai Nicole lūpas tik šiek tiek pasididino, jos buvo pačios žaviausios Holivude, bet kai ji jas perpumpavo ir į veidą susileido botokso, aš supratau, kad ši moteris pametė protą. Su lūpų didinimu reikia elgtis labai atsargiai – geriau mažiau, bet geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis