Kaip kiaušinių baltymais man pavyko sutraukti veido poras

Išsiplėtusios poros - gana dažna problema, su kuria kovoti ne taip jau paprasta. Cosmopolitan.co.uk puslapyje viena skaitytoja parodė, kaip jos oda atrodė prieš procedūrą bei po jos, ir papasakojo, kaip jai pavyko sutraukti poras. Tikimės, kad tau jos receptas pravers!

„Jau senų senovėje moterys naudodavo kiaušinių baltymus, kad labiau patemptų savo odą. Tačiau man reikėjo ne tik stangresnės odos, bet ir mažiau pastebimų porų, todėl nusprendžiau paeksperimentuoti ir sujungti tris natūralius vaistus. Į kiaušinio baltymą įmaišiau šaukštą obuolių acto (jis veikia kaip natūralus odos tonikas) ir viską gerai išplakiau iki putų. O tuomet visą savo paruoštą plakinį įdėjau į ledukams skirtus kubelius ir užšaldžiau kameroje. Juk ledas puikiai sutraukia poras!

Tuomet šiais baltymų ledukais pavedžiojau per veidą, kol jie ištirpo ir po 15 minučių nuploviau bei nusausinau odą. Oda iškart tapo stangresnė ir švelnesnė. Svarbiausia, kad visos poros tapo kur kas mažiau pastebimos ir ne tokios gilios“ - rašė Lucy, kurios „prieš ir po“ nuotrauką gali pasižiūrėti žemiau.

P.S. norinčioms namuose pasidaryti savaiminio įdegio kremą, rekomenduojame paskaityti kitą tos pačios išradingosios Lucy receptą (jį gali rasti čia).Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis