Eksperimentas parodė, kaip vyrai reaguoja į apkūnias merginas

Ne kartą teko girdėti, kad vyrai visgi myli akimis. Įprasta manyti, kad daugiau simpatijų sulaukia lieknos gražuolės ar galinčios pasigirti smėlio laikrodžio figūra. O gal tai viso labo pramanas? Galbūt vyrai tik viešai teigia, kad išvaizda yra ypač svarbi? Atsakymą sužinosi išvydusi poros vaikinukų surengtą socialinį eksperimentą.

Žaidimas prasidėjo nuo programėlės "Tinder", greičiausiai tokią žinai. Čia užsiregistravusieji mato netoliese esančių vaikinų arba merginų (priklauso, ką pasirenki nustatymuose) nuotraukas. Jei spaudi "X", nuotrauka dingsta ir vaikino kaip nebūta, jei "varnelę", yra galimybė, kad vaikinui taip pat kritai į akį. Jei šis ant tavo nuotraukos taip pat pažymėjo "varnelę", jūs galite pradėti susirašinėjimą.

Taigi, pasamdyta aktorė naudodama "Tinder" programėlę susirašė su keliais vaikinais ir susitarė susitikti lauko kavinėje, kur knibždėte knibždėjo slaptų kamerų. Mergina profilio nuotraukose žavėjo ne tik šilta šypsena, bet ir puikiomis kūno linijomis. Tačiau slaptu eksperimento ginklu tapo makiažas, silikono detalės ir papildomi paminkštinimai, pavertę gražuolę aktorę itin apvalaina linksmuole.

Ir kaip tokiame netikėtame aklame pasimatyme elgėsi vaikinai? Peržiūrėk video - šito mes nesitikėjome...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis