Paroda „Grožis 2015“ pakėlė kartelę: to Lietuvoje dar nebuvo

Grožio ir stiliaus industrijos naujovėmis besidominčius specialistus, visus, kuriems rūpi jų išvaizda ir tai, kaip dabar atrodyti madingai, spalio 9 - 11 dienomis kviečia tradicinė paroda „Grožis 2015“, vyksianti Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“.

Tikslas – atskleisti ir skleisti grožį

Jau 11-ąjį kartą vyksiančios parodos „Grožis 2015“, kurią organizuoja bendrovė „Expo Vakarai“, šių metų devizas – „(at)skleisk grožį“. „Grožį reikia ne tik skleisti, bet ir atskleisti. Visi mes grožį suprantame, kaip tobulą makiažą, išpuoselėtus plaukus, kruopščiais sutvarkytus nagus. Tačiau yra ir kitas grožis – vidinis, kurį taip pat reikia puoselėti. Kas iš to, jei gražiai atrodantis žmogus blogai jaučiasi? Vadinasi, reikia pasirūpinti ir savo siela. Gražiame kūne ir siela turi būti graži. Šiųmetėje parodoje ir nusprendėme šias dvi sritis sujungti“, – intrigavo parodos „Grožis 2015“ vadovė Vitalija Mockevičiūtė.

Todėl spalio 10-ąją, visą dieną parodoje „Grožis 2015“ vyks pirmą kartą Lietuvoje organizuojama „Vidinio grožio puoselėjimo konferencija“. Ją organizuoja didelę patirtį šioje srityje turintis ajurvedos centras „SPA Shanti“.

„Organizuoti „Vidinio grožio puoselėjimo konferenciją“ patikėjome kone geriausiems Lietuvoje savo srities profesionalams, todėl neabejojame, jog šis renginys bus naudingas visiems, kurie nori pažinti savo vidinį „aš“, jį puoselėti ir atskleisti, spindėti ne tik išore, bet ir vidumi“, – įsitikinusi V. Mockevičiūtė.

Pranešimai – ir apie minčių galią, ir apie žmogus aurą

Konferencijoje pranešimus skaitys net aštuoni įvairių sričių profesionalai, atskleisiantys daugybę paslapčių, ar tiesiog priminsiantys tai, kas visiems žinoma, bet spartus gyvenimo tempas lyg ištrynė tokias žinias.

Transcendentinės meditacijos ir Vedinių technologijų centro įkūrėjas, Maharishi mokinys Darius Rutkys pasidalys savo žiniomis. „Norint pasiekti neribotą galią ir visiškai išvystyti smegenis, fiziologiją bei nervų sistemą iki harmoningo, subalansuoto funkcionavimo, būtina išsilaisvinti nuo sukaupto streso, atstatyti ir stimuliuoti darbui nefunkcionuojančius komponentus. Tam egzistuoja seniausi metodai, kuriuos kartu ir aptarsime“, – žadėjo D. Rutkys.

Intriguojantį pranešimą yra parengęs Artūras Dobkevičius, kuris nėra nei ekstrasensas, nei būrėjas, o fizikas, technikos mokslų daktaras, besidomintis neregimųjų, bet egzistuojančių realių žmogaus energijų tyrimais. Jis įrodys, jog kiekvienas žmogus turi aurą, kurią reikia puoselėti, nes taip galima užbėgti už akių įvairioms ligomis.

„Vidinio grožio puoselėjimo konferencijoje“ pranešimą skaitys ir pati ajurvedos centro „SPA Shanti“ vadovė Justina Ližaitienė. Laimingai žmonai, dviejų vaikučių mamai, šokėjai ajurvedos išmintis nėra tik teorija. „Būti sąmoningai ir pažinti pagrindines gamtos stichijas savyje ir aplinkoje – tai raktas į harmoningą ir laimingą moterišką būtį“, – tvirtino ajurvedos meistrė.

Į „Vidinio grožio puoselėjimo konferenciją“ visi parodos lankytojai galės patekti nemokamai. Jiems bus suteikta galimybė individualiai pasikonsultuoti su pranešėjais.

„Tikiu, jog ši konferencija parodai suteiks didžiulę pridėtinę vertę, nes pastebime, jog žmonės jau ieško tokių žinių, kaip mūsų gyvenime, kuriame vyrauja spartus tempas, susitaikyti su savimi, išsivaduoti iš streso, jaustis laimingiems“, – kalbėjo V. Mockevičiūtė.
Dalyviai negailės patarimų

Ji patikino, jog parodoje „Grožis 2015“ visas tris dienas lankytojai galės rasti ir įvairiausių priemonių, patarimų, kaip puoselėti savo išorinę išvaizdą.

Parodoje savo produkciją, paslaugas pristatys apie 160 dalyvių, kurie jau dabar žada, jog kone kiekviename stende bus teikiamos įvairios specialistų, patyrusių meistrų konsultacijos, patarimai, padėsiantys kurti grožį.

„Paroda nėra mugė. Todėl parodos dalyvių tikslas yra ne kuo daugiau parduoti, bet pasidalyti su žmonėmis informacija apie naujausias grožio ir stiliaus industrijos tendencijas, naujus rinkoje pasirodžiusius produktus. Tokių konsultacijų, tokio dėmesio nesulauksite jokioje parduotuvėje“, – tvirtino V. Mockevičiūtė.

Paroda „Grožis 2015“ šiemet veiks abiejuose „Švyturio arenos“ aukštuose, bus atskiri grožio bei stiliaus industrijos sektoriai, lankytojai galės apsilankyti ir atskirame sektoriuje „Grožis namams“, kuriame bus galima įsigyti interjero puošmenų, namų apyvokos daiktų.

Parodoje visas tris dienas veiks ir vaikų kambarys „Minimukai“, kuriame tėvai galės saugiai palikti savo atžalas smagiai praleisti laiko, o tuo metu patys turės galimybę ramiai pasivaikščioti po parodą.

„Parodoje „Grožis 2015“ šiemet, kaip ir kasmet, daug naujovių ras šios industrijos specialistai: kirpėjai, manikiūro meistrai, vizažistai ir kiti. Vyks daugiau nei 26 seminarai, skirti grožio srities meistrams, kuriuose jie galės išgirsti naujausią informaciją, kaip kurti savo klientų grožį. Kai kuriuose jų net bus suteikiami sertifikatai, patvirtinantys grožio meistrų tobulėjimą. Visi grožio srities specialistai, užsiregistravę puslapyje www.paroda-grozis.lt, dovanų gaus kvietimus į parodą, kurioje turės puikią progą tobulėti jiems skirtuose seminaruose“, – pasakojo V. Mockevičiūtė.

Naujovė ir ta, kad antrajame arenos aukšte bus įrengta nedidelė scena, kurioje vyks atviri mokymai, skirti ir profesionalams, ir neprofesionalams. Parodos lankytojai galės stebėti, kaip tobulai pasidaryti makiažą, susitvarkyti nagus, pasidaryti veido masažą, kitas grožio procedūras.

Lankytojams – nuolaidų lietus

„Džiugu, jog ir Lietuvoje organizuojamos parodos, „Grožis 2015“ – ne išimtis, jau tampa ta erdve, kur užmezgami naudingi verslo kontaktai. Užsienyje parodos būtent tam ir skirtos, bet ir Lietuvoje tai vis labiau populiarėja. Tai labai patogu, nes, tarkime, grožio salono vadovai vienoje vietoje randa daugybę įvairių produktų tiekėjų, jie gali pasirinkti geriausią ir sudaryti kontraktą dėl profesionalių grožio priemonių tiekimo. Naujovių savo verslui ieškantys grožio ir stiliaus industrijos verslininkai sutaupys daugybę laiko ir lėšų. Be to, parodoje bus ir tokių produktų, paslaugų, kurios Lietuvos rinkoje bus pristatytos pirmą kartą“, – teigė parodos „Grožis 2015“ vadovė.

Lankytojai, kurie į parodą ateis susipažinti su naujausiomis grožio ir stiliaus industrijos tendencijomis, kurie ieško kokybiškų produktų, padedančių puoselėti išvaizdą, taip pat neliks nusivylę. Nemažai parodos dalyvių jau dabar skelbia apie įvairias akcijas, kurios galios tik parodoje. „Pavyzdžiui, vienos odos priežiūros linijos produktus bus galima įsigyti su 60 proc. nuolaida. Parodykite man dar nors vieną vietą, kur galima rasti tokių gerų pasiūlymų“, – parodos nauda ir dalyviams, ir jos lankytojams neabejojo V. Mockevičiūtė.

Stiliaus diena – išskirtinė šventė

Parodoje šiemet pirmą kartą pakviesti dalyvauti ir jaunieji kūrėjai. „Norime jiems padėti rasti savo klientus. Jie kuria nuostabius dalykus, pavyzdžiui, papuošalus, tačiau dažniausiai juos realizuoja per socialinius tinklus. Šiemet nusprendėme, jog jauniesiems kūrėjams, kurie į savo rankų darbo kūrinius sudeda visą širdį, suteikėme išskirtines sąlygas dalyvauti parodoje. Neabejoju, jog tai bus naudinga ir jiems, ir lankytojams, kurie įvairius aksesuarus galės pačiupinėti, pasimatuoti, pabendrauti su jų kūrėjais“, – įsitikinusi V. Mockevičiūtė.

Grožis ir stilius yra neatsiejami, todėl trečioji „Grožis 2015“ parodos diena tradiciškai skelbiama Stiliaus diena, kurioje vyks madų instaliacijų šou/kolekcijų pristatymai „Mados sūkuriai“.

Joje bus pristatomos dizainerių sukurtos šių metų rudens/žiemos kolekcijos. „Lankytojams tai bus graži šventė, nes šiais metais Stiliaus diena nėra tokia, kad modeliai praeina podiumu ir viskas. Jau kuriamos instaliacijos, scenografija, todėl bus tikrai gražu. Ir, aišku, naudinga, nes patinkančius drabužius bus galima įsigyti vietoje arba užmegzti kontaktus su dizaineriais, kurie neabejotinai kiekvienam pageidaujančiam pasiūs patikusį drabužį“, – teigė V. Mockevičiūtė.

Stiliaus dienoje šventę kurs „LT -Identity“, pristatysiantys kolekciją „Baltai“, dizainerė Rūta Sakalauskaitė, sukūrusi kolekciją „BELEBERDA“, dizainerė Agnė Biskytė atveš kolekciją „BIS A BIS“, Benas Bogušas – „DE SIGN“ ir kiti.

Paroda „Grožis 2015“ Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“ vyks spalio 9-11 dienomis. Daugiau informacijos apie ją galima rasti internete: www.paroda-grozis.lt arba „Facebook“ paskyroje „Parodos Klaipėdoje“.

Akimirkos iš praėjusiais metais vykusios parodos „Grožis 2014“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis