Šaltojo sezono grožio tendencijos: ryškios lūpos ir kirpčiai

Itin ryškios lūpos ir kuo natūraliau atrodantys spindintys plaukai – taip šį rudenį ir žiemą turi atrodyti madingos dailiosios lyties atstovės. Visas grožio paslaptis ir naujausias makiažo, plaukų, nagų priežiūros tendencijas jos sužinos spalio 9-11 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“ vyksiančioje tarptautinėje grožio ir stiliaus industrijos parodoje „Grožis 2015“.

Grožio meistrės jau prieš parodą sutiko atskleisti, kaip šį sezoną būti madingoms. „Šio rudens ir žiemos akcentas yra lūpos. Jos turi būti ryškios – raudono vyno ar net dar tamsesnės spalvos. Ji tinkama ir dieną, ne tik einant į vakarėlį“, – teigė makiažo paslapčių dėstytoja Vitalija Vaitkevičienė.

Ji pabrėžė, jog pernai buvę madingi varno spalvos antakiai šiemet turi būti pamiršti, nes tendencija tokia, jog siekiama kuo daugiau natūralumo. Todėl nebemadingos ir ilgos priklijuojamos blakstienos.

„Jei antakiai bus tokie juodi, kad švies ir kitoje gatvės pusėje, tai tikrai nebus nei skoninga, nei madinga. Antakiai išlieka svarbi detalė, tačiau jie turi būti kuo natūralesnės spalvos ir nepriekaištingai sutvarkyti. Žinoma, jei moters antakiai yra balti, juos reikia patamsinti, tačiau nepersistengti“, – patarė ekspertė.

Jos žodžiais, dar vasarą makiažui buvo itin svarbus modeliavimas, kai siekta paryškinti tam tikras veido vietas. Modeliavimą rudenį ir žiemą galima pamiršti, nes jis nebėra madingas.

„Patarčiau kosmetikos krepšelyje turėti ryškius lūpdažius, kokybišką makiažo pagrindą, sausą pudrą, persikinės spalvos skaistalus, kurie atrodytų kuo natūraliau, blakstienų tušą. Tiek priemonių tereikia, jog kasdien atrodytumėte ir puikiai, ir madingai. Esmė ta, jog į madą tikrai grįžta natūralumas. Dabar gražiausia ta moteris, kuri atrodo taip lyg būtų nepasidažiusi. Vadinasi, makiažas turi būti kuo natūralesnis, nebereikia jokių egipto žemių, ar per išpardavimus nusipirktos keistos spalvos kreminės pudros. Veido, padengto kokybiškų makiažo pagrindu, oda turi atrodyti sveika, švari, gaivi“, – teigė V. Vaitkevičienė.

Vakarinis makiažas beveik nekinta. Vis dar madingos bus padūmavusios akys. „Apskritai, visus spalvotus šešėlius paliekame podiumui, madų šou, o kasdien ar vakarėlyje reikia atrodyti kuo natūraliau“, – pabrėžė pašnekovė.

Ji pabrėžė, jog geriausiai rudenį ir žiemą makiažo tendencijas atspindi posakis, jog kuklumas žmogų puošia. „Taigi, ką reikia paslėpkime, ką turime gražaus, paryškinkime ir jausimės puikiai“, – šypsojosi V. Vaitkevičienė.

Plaukų stilistė Evelina Žilionytė antrino, jog natūralumo tendencijos užkariauja ir šią sritį. „Madinga yra tai, kas atrodo kuo natūraliau – plaukai turi būti sveiki, spindintys“, – paklausta, kaip tvarkytis plaukus rudenį ir žiemą, teigė pašnekovė.

Todėl ir plaukų dažų spalvos taip pat yra artimos natūraliai spalvai su tam tikrai akcentais. „Pavyzdžiui, labai madinga šiuo metu yra šviesiai ruda spalva su vos juntamu rausvu atspalviu. Natūralios blondinės, kurios vis tiek dažo plaukus, turėtų rinktis kuo šaltesnius atspalvius, kuriuose būtų įkomponuota pastelinių spalvų – rausvos ar levandų – akcentų. Pavyzdžiui, ta pasteline spalva šiek tiek pamarginti kirpčiai ar kokia sruogelė“, – rekomendavo E. Žilionytė.

Tamsiaplaukėms šį rudenį ir žiemą plaukus derėtų dažyti vario spalva, kuri yra sodri ir šilta. Ją taip pat galima derinti su švelniomis pastelinių spalvų – mėtų, levandų, rožinės akcentais.
„Esmė ta, jog ir tamsiaplaukės, ir šviesiaplaukės šį rudenį ir žiemą turi atrodyti ir natūraliai, ir jaukiai“, – teigė pašnekovė.

Šį sezoną nebemadingi bus vidutinio ilgio plaukai – linkstama į kraštutinumus: arba plaukai turi būti ilgi, arba visiškai trumpi, iškarpyti.

Sezono hitas – kirpčiai ir plaukų tatuiruotės, kurias galima paslėpti ir po ilgais plaukais. „Kirpčiai gali būti įvairaus ilgio ir formų, svarbu, kad jie būtų. Kalbant apie šukavimus, šio sezono madingiausias įvaizdis yra toks, jog turi atrodyti, kad moteris ką tik išlipo iš lovos ir vis tiek atrodo puikiai. Tai reiškia, jog tikrai nereikia taisyklingai tiesinti plaukų, ar stebėti, kad jie būtų vienodai banguoti. Plaukai gali atrodyti netvarkingai, bet būti tvarkingi“, – kalbėjo E. Žilionytė.

Vis dar madingos išlieka bohemiškos sruogos, įvairios kasos, pynimai. Šį sezoną itin madinga tai, jog pusė plaukų surišta, o kita pusė – palaidi.

Plaukų skyrimas turi būti arba gilus šoninis arba tiksliai per vidurį. „Manau, jog tendencijos tokios, kad jas galima pritaikyti kiekvienai moteriai. Kiekviena gali atrodyti ir jaukiai, ir valiūkiškai, o svarbiausia – madingai“, – teigė plaukų stilistė.

Visos dailiosios lyties atstovės dar daugiau patarimų, kaip šį rudenį ir žiemą atrodyti madingai, pasidaryti tobulą makiažą, susitvarkyti plaukus, išgirs parodoje „Grožis 2015“. Joje prisistatys daugiau nei 150 dalyvių iš visos Lietuvos, yra keli dalyviai iš Latvijos.

Paroda „Grožis 2015“ Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“ vyks spalio 9-11 dienomis. Daugiau informacijos apie ją galima rasti internete: www.paroda-grozis.lt arba „Facebook“ paskyroje „Parodos Klaipėdoje“.

Užsakymo nr.: PT_69154900

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis