4 pagrindinės rudens makiažo tendencijos

Pasiruošk naujam sezonui atnaujinusi ne tik spintą, bet ir kosmetinę. Ruduo atnešė gundančias makiažo tendencijas, vienos pavergia sodriomis spalvomis, kitos - natūraliu grožiu.

Metalu žėrintis žvilgsnis

Rudeniop į grožio tendencijų padangę grįžta metalizuoto efekto vokų šešėliai. Praėjusiais metais karaliavo sidabras, auksas, o šįmet madingiausias bronzos atspalvis. Bronza žėrintys šešėliai puikiai tiks visų spalvų akims.

Vida Press, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Kad žvilgsnis atrodytų išraiškingesnis, derink kelių tonų bronzinius ir rusvus šešėlius. Voko vidurį dažyk švelniai rusvais šešėliais, išorinius kampučius patamsink intensyvesniu atspalviu, o vidiniams naudok šviesiausią žėrintį šešėlį. Žinoma, gali ir visą voką dažyti vieno tono bronziniu šešėliu. Blakstienų augimo liniją paryškink šviesiai rudu arba bronza spindinčiu akių pieštuku.

Prie metalizuoto žvilgsnio labiausiai tiks subtilus likęs makiažas: tvarkingai sušukuoti antakiai, skaisti oda, šiek tiek paryškinti skruostikauliai ir natūraliu atspalviu parausvintos lūpos.

1. Vokų šešėliai "Bourjois Smoky Nude"; 2. Vokų šešėliai "Smoky Stories Quatro"; 3. Kompaktinė pudra "Silk Edition"; 4. Skysti lūpų dažai "Rouge Edition Velvet"; 5. Antakių tušas "Brown Design"; 6. Blakstienų tušas "Volume Glamour Push Up", BOURJOIS

Dieninis dūminis efektas

Dūminio efekto makiažą dažniausiai renkamės vakarui, tačiau šį sezoną siūloma ir dieną nepabijoti viliokiškai atrodančių akių. Tiesa, makiažas, nors ir vadinamas dūminiu, turėtų būti ne toks intensyvus, švelnesnis. Dieną natūraliau atrodys rudais atspalviais paryškintos akys, bet madingas ir įprastas – pilkai juodas smoky efektas.

Vida Press nuotr.

Dūminį akių makiažą gali kurti ne tik naudodama šešėlius, bet ir akių pieštuką. Jei išsirinkai šešėlius, atkreipk dėmesį į spalvų gradaciją. Voko vidurį tepk vidutinio šviesumo atspalviu, išorinius kraštelius tamsiausiu, intensyviau paryškink ir voko raukšlę, apatinę blakstienų augimo liniją. Vidinius akių kampučius patepk perlamutru žėrinčiais šešėliais, kad akys įgautų gyvybingumo. Jei naudoji tik pieštuką, juo nudažyk visą akies voką ir kruopščiai išsklaidyk - sušvelninsi įvaizdį. Ties viršutinėmis blakstienomis nubrėžk liniją pieštuku arba skystu akių kontūru, tai suteiks blakstienoms intensyvumo ir tankumo. Šias nudažyk keliais sluoksniais juodo tušo, gali paryškinti ir apatines blakstienas.

Prie dieninio dūminio akių makiažo derink vadinamojo nude atspalvio lūpas, taip pat tiks švelnūs rausvi arba koralų spalvos lūpų dažai ir blizgiai. Be abejo, nepamiršk sušukuoti ir paryškinti antakių.

1. ir 2. Vokų šešėliai "Smoky Stories Quatro"; 3. Antakių pieštukas "Sourcil Precision"; 4. Antakių tušas "Brown Design"; 5. Lūpų blizgis "Sweet Kiss"; 6. Akių pieštukas "Countur Clubbing"; 7. Blakstienų tušas "Volume Glamour Push Up", BOURJOIS

Aksominė oda

Ne vieni garsūs mados namai šiam rudeniui siūlo natūralumu alsuojantį įvaizdį: tvarkingai sušukuoti antakiai, rusvų atspalvių šešėliai, švelniai paryškintos blakstienos, rausvos lūpos ir išpuoselėta spindinti oda. Svarbus akcentas – žėrutis ties skruostikaulių zona, suteikiantis veidui ypatingo gaivumo.

Vida Press nuotr.

Odai tobulinti labiausiai tiks lengvos konsistencijos kreminė pudra. Ji lengvai įsigers į odą, paslėps nelygumus, suvienodins spalvą ir kurs natūralų tobulos odos efektą. Tačiau makiažo metu prireiks ne tik kreminės bei matinės pudrų, bet ir makiažo bazės, maskuoklio, šviesą atspindinčios priemonės, kuri veidui suteiktų švytėjimo. Kad atrodytum vitališkiau, skruostus gali parausvinti rožių ar persikų atspalvio skaistalais, o vokams naudoti spindinčius šešėlius.

1. Makiažo bazė "Happy Light"; 2.Matinio efekto kreminė pudra "Air Mat"; 3. Vokų šešėliai "Bourjois Smoky Nude"; 4. Antakių pieštukas "Sourcil Precision"; 5. Lūpų blizgis "Sweet Kiss"; 6. Gelio tekstūros skaistalai "Aqua Blush" ; 7. Blakstienų tušas "Volume Glamour Push Up", BOURJOIS

Uogų gundymai

Prisirpusios raudonos lūpos – tendencija toms, kurios nebijo išsiskirti iš minios. Rudeniop lūpų dažų spalvos sodrėja ir tamsėja, ypač madingi gilūs vyšnių, trešnių, slyvų atspalviai, nesitraukia ir klasikinis raudonis, tinkantis visoms. Dienai prie raudonų lūpų siūloma derinti nude stiliaus akių makiažą arba akis paryškinti juodu skystu kontūru.

Kuo ryškesnė lūpų spalva, tuo tobuliau jas reikėtų nudažyti: tvarkinga forma, preciziškas kontūras, tolygus dažų padengimas. Prieš tepdama dažus apvesk lūpų kontūrą pieštuku (tos pačios spalvos kaip ir dažai), juo nudažyk ir visas lūpas. Dažus tepk specialiu teptuku, tuomet krašteliai bus tvarkingesni, forma simetriška, lengviau nudažysi ir lūpų kampučius. Jei nori putlesnių lūpų efekto, jų vidurį patepk perregimu blizgesiu. Šį rudenį madingi ne tik žvilgantys lūpų dažai ar blizgiai, bet ir matinis efektas.

1. Lūpų dažai "Rouge Edition 12 Heures"; 2. ir 4. Lūpų lakas "Rouge Edition Aqua Laque"; 5. Lūpų blizgis "Sweet Kiss", BOURJOIS

Užsakymo nr.: PT_69160808

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis