Makiažo priemonės, kurias privalu turėti kiekvienai merginai

Kiekviena turime savo makiažo priemonių be kurių negalėtume išsiversti sąrašėlį. Tačiau šį kartą tau pasakojame apie tas, kurios tinka visoms merginoms, kurias privalu turėti, jei nori atrodyti puikiai dienos metu ar be vargo pasiruošti vakarėliui.

IŠRAIŠKINGAM ŽVILGSNIUI

1. BLAKSTIENŲ TUŠAS

Greičiausiai dauguma merginų svarbiausia makiažo priemone įvardytų blakstienų tušą. Jis akimirksniu žvilgsniui suteikia išraiškingumo, o veidui gyvybingumo – tereikia kelių brūkštelėjimų ir iškart būsi žvalesnė. Jei nori, kad blakstienos atrodytų tankesnės, tarp jų esančius tarpelius patamsink juodu arba tamsiai rudu akių pieštuku, tiks ir matinio efekto šešėliai.

2. AKIŲ PIEŠTUKAS ARBA KONTŪRAS

Juodas akių pieštukas arba skystas kontūras – dar viena priemonė, kuri padės greitai pagyvinti žvilgsnį. Dienai pakanka pieštuku paryškinti viršutinę blakstienų augimo liniją, atrodysi natūraliau, jei pieštuką išsklaidysi. Jei nori gundančio žvilgsnio, naudok skystą akių kontūrą. Juo nubrėžtos linijos su užriestomis strėlytėmis ties išoriniais akių kampučiais kurs viliokišką katės žvilgsnį.

3. ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Pastaruoju metu dažniau kalbama apie antakių svarbą. Jie tarsi įrėmina žvilgsnį, suteikia veidui išraiškingumo. Deja, ne viena turime retesnius, o po vasaros ir kiek išblukusius, todėl antakių pieštukas itin reikalingas. Rinkis minkštesnį, kuris atitiktų tavo natūralią antakių spalvą arba būtų tonu dviem tamsesnis. Pieštuku užpildžiusi tarpelius tarp plaukelių antakius tvarkingai sušukuok.

Blakstienų tušas "Volume Glamour Push Up"; Akių kontūras "Liner Feuter"; Akių pieštukas "Khol & Contour"; Antakių pieštukas "Sourcil Precision", BOURJOIS. Vida Press ir gamintojo nuotr.

4. NATŪRALIŲ ATSPALVIŲ ŠEŠĖLIAI

Lengvam kasdieniam makiažui puikiai tiks natūralių nude atspalvių vokų šešėlių paletė. Dažniausiai tokiose būna 3-4 skirtingo intensyvumo atspalviai, nuo šviesiausio iki tamsiausio. Jei šviesiausiu atspalviu paryškinsi vidinius akių kampučius, žvilgsnis įgaus švytėjimo, gyvybingumo, atrodysi žvalesnė ir energingesnė. Nude palete gali susikurti ne tik natūralų dienos įvaizdį, bet ir kiek ryškesnį – vakarinį, tereikės rinktis tamsesnius atspalvius, pasitelkti skystą akių kontūrą.

Vokų šešėliai "Bourjois Smoky Nude", BOURJOIS. Vida Press ir gamintojo nuotr.

KERINČIAI ODAI

5. MAKIAŽO PAGRINDAS

Kiekviena turėtume pasirūpinti tinkamo atspalvio ir natūraliai atrodančiu makiažo pagrindu. Tiesa, įprastomis dienomis galime išsiversti ir be pudros, tačiau progų, kai norisi atrodyti fantastiškai – susitikimai su draugais, vakarėliai, pasimatymai, įvairūs renginiai – nė nesuskaičiuosi. Ieškok pudros, kuri būtų lengvesnės tekstūros, greitai įsigertų į odą, o svarbiausia – nebūtų nei per šviesi, nei per tamsi.

6. MASKUOKLIS

Svarbi makiažo priemonė, kurios vertėtų nepamiršti, – maskuoklis. Jis padės panaikinti patamsėjusius ratilus po akimis, raudonį, papilkėjusias dėmeles bei kitus odos trūkumus. Jei skubi į paskaitas ar darbą, pakanka maskuokliu greitai paslėpti odos trūkumus ir kaipmat atrodysi geriau.

7. KOMPAKTINĖ PUDRA

Vienas labiausiai išvaizdą gadinančių elementų yra ne laiku atsirandantis odos blizgesys. Kad išvengtum riebios odos įspūdžio, makiažą visuomet užfiksuok sausa kompaktine pudra. Ji sukurs matinės odos efektą – blizgesį ir prastas vakarėlio nuotraukas galėsi pamiršti.

Paakių maskavimo priemonė "123 Perfect CC Eye Cream";
Matinio efekto kreminė pudra "Air Mat"; Matinį efektą teikianti pudra su vaisių ekstraktais "Healthy Balance Powder", BOURJOIS. Vida Press ir gamintojo nuotr.

GUNDANČIOMS LŪPOMS

8. NATŪRALAUS ATSPALVIO BLIZGIS

Pildydama kosmetinės turinį nepamiršk priemonių, skirtų lūpoms, universaliausia – kūno spalvos nude blizgis. Jis tiks tiek dienai, tiek vakarui. Natūralaus atspalvio blizgis putlina lūpas, puikiai dera prie lengvo dieninio ar ryškaus vakarinio akių makiažo.

9. RYŠKŪS LŪPŲ DAŽAI

Kad kartkartėmis pasijustum išskirtine ir be galo moteriška, nebijok lūpų paryškinti sodria raudona spalva. Gryno raudonio dažai tinka kiekvienai – ir turinčiai putlesnes lūpas, ir siauresnes. Dažydama lūpas raudonai nepamiršk naudoti lūpų pieštuko, jis neleis dažams subėgti į raukšleles, o sodri lūpų spalva išliks ilgiau. Kad ir kokį makiažą besirinktum, visuomet pasitikėk savimi ir atrodysi puikiai!

Lūpų blizgis "Sweet Kiss", Skysti lūpų dažai "Rouge Edition Velvet", BOURJOIS. Vida Press ir gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_69173282

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis