Makiažas per 5 minutes: ką daryti, o kam geriau negaišti laiko

Kaip pasidaryti makiažą per 5 minutes? Pasinaudojusi šiomis laiką taupančiomis gudrybėmis, ir laiko sutaupysi, ir atrodysi nepriekaištingai.

Kartą garsi britų grožio blogerė, modelis Rutha Crilly savo tinklaraštyje „A Model Recommends“ metė sau iššūkį ir prieš kamerą bandė pasidaryti makiažą per 5 minutes (toks iššūkis, panašiai kaip ledinio kibiro, kurį laiką sklandė tarp grožio vlogerių). Manekenė nespėjo tik pasidažyti lūpų (žinoma, šiek tiek laiko ji sugaišo pasakodama apie priemones, kurias naudoja).

Svarbiausia – švari oda. O tam, kad tokia būtų, ją reikia tinkamai nuvalyti. Rytais pati geriausia priemonė atgaivinti odą ir nuvalyti pernakt susikaupusius riebaliukus ir mikroskopinius nešvarumus yra micelinis vanduo (sunkiau juo nuvalyti makiažą ir – ypač – vandeniui atsparų tušą). Tai lyg koks „viskas viename“: ir nuvalo, ir atgaivina, ir suteikia odai komforto jausmą, o kiek sutaupai laiko! Taigi pradedam.

Kai oda jau nuvalyta (neturėtum sugaišti nė minutės), įtapšnok ją truputį serumo ar kremo – bus lengviau užtepti makiažo pagrindą, oda švytės, bus sudrėkinta. Perteklių gali vos nusausinti kosmetine servetėle.

Kitas svarbus žingsnis – tinkamas makiažo pagrindas ir skysta pudra, kad atrodytum gaivi ir pasiruošusi pradėti naują dieną. Šiam etapui gali skirti daugiausia laiko, bet „Bourjois“ padės pagreitinti ir šį etapą, mat jų naujosios priemonės drėkina ir puoselėja odą, kai kurių sudėtyje yra serumo, tad prieš tai esantį etapą, jei odai netrūksta drėgmės, galėsi netgi praleisti.

Kad būtų greičiau, makiažo pagrindą ir skystą pudrą gali iš karto tepti pirštais – lengvos tekstūros priemonė nuo rankų sušils ir lengvai bei tolygiai pasklis ant odos. Makiažą užtvirtink keliais birios pudros potėpiais (makiažas tvirčiau laikysis, oda neblizgės, atrodys matinė). Plataus apvalaus šepetėlio mostais piešk „C“ raidę ties skruostikauliais ir smilkiniais – įrėminsi veidą ir... sutaupysi laiko, užuot tepusi kompaktine pudra visą veidą. Beje, tai galite daryti ir skaistalais – taip sutaupysi dar bent pusę minutės.

Nepamiršk pasirūpinti paakių sritimi, ypač jei miegojai mažiau, nei rekomenduojama. Čia nepakeičiamas pagalbininkas – paakių maskuoklis. Priemonę pataškuok ir lengvai, švelniai įtapšnok pirštais (tam labiausiai tinka bevardis pirštas, jame mažiausiai jėgos).

Verta nepamiršti ir skaistalų: lengvu judesiu brūkštelėk skruostikaulius lengvai šypsodamasi. Nesugaiši nė 20 sekundžių, o efektas bus puikus!

Blakstienų tušu padenk pirmiausia apatines, paskui – viršutines blakstienas, jei reikia, priemonei nudžiūvus, pakartok (dabar madingos sunkios, tarsi sulipusios blakstienos, kaip Twiggy). Nuvaliusi šepetėlį į kosmetinę servetėlę, blakstienų tušo šepetėliu gali perbraukti ir antakius.

Kad nenutiktų kaip Ruthai, prieš dažydama blakstienas brūkštelėk lūpų odą balzamu ar vazelinu – kol dažysiesi akis, priemonė įsigers, lūpos taps švelnios, tad net jei pritrūksi laiko, lūpos vis vien bus išpuoselėtos ir apsaugotos (tai itin svarbu šaltuoju metų laiku). Tik nepamiršk įsimesti raudono lūpdažio ar lūpų lako į rankinę – vakare prieš lėkdama linksmintis brūkštelėk juo lūpas, ir būsi pasiruošusi! O jei pamiršai skaistalus, atnaujindama makiažą vakare, lašeliu šios priemonės gali pagyvinti skruostus (tik kruopščiai įmasažuok!) – suteiksi gundomo spindesio ir žvilgesio.

Rekomenduojamų kosmetikos priemonių krepšelis

1.
2.
3.

1. Valomasis micelinis vanduo „Micellar Cleansing Water“
2. Skysta pudra „Healthy Mix Serum Foundation“
3. Matinį efektą teikianti skysta pudra „Air Mat“

4.
5.


4. Matinį efektą teikianti bronzinė pudra „Mat Illusion Bronzing Powder“
5. Skaistalai „Bourjois Blush“

6.
7.
8.


6. Paakių maskuoklis „123 Perfect CC Eye Cream“
7. Blakstienų tušas „Volume Glamour Mascara“
8. Skysti lūpų dažai „Rouge Edition Aqua Laque“

Gamintojų archyvo nuotraukos

Užsakymo nr.: PT_69346120

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis