Kultinės grožio tendencijos, kurios tinka kiekvienai

Keičiasi laikai, keičiasi ir grožio samprata, tačiau kai kurios tendencijos neišnyksta metai iš metų!

Ryškios blakstienos iki pat dangaus! Manai, čia tik dabar atsirado priaugintų blakstienų mada? Tikrai ne! Dirbtines blakstienas 1916 metais sugalvojo amerikiečių kino režisierius D.W.Griffithas. Tuo metu kinas buvo nebylus, taigi buvo labai svarbu, kaip ekrane atrodys aktoriai. Pirmą kartą su dirbtinėmis blakstienomis nusifilmavusi aktorė Seena Owen visus pakerėjo savo išvaizda, nors filmas, kuriame ji suvaidino, nebuvo itin sėkmingas.

Žinoma, dabar dirbtinių blakstienų efektą galima pasiekti ir pasirinkus tinkamą blakstienų tušą. Storinantis, ilginantis, užriečiantis, pakeliantis blakstienas – pasirinkti tikrai yra iš ko!

Putlios ir raudonos lūpos! Norėdama putlesnių lūpų, Marilyn Monroe makiažo meistrų prašydavo naudoti penkių skirtingų atspalvių blizgesius ir lūpų dažus. Tamsesnio raudonio išorėje ir šviesesnės spalvos viduryje kontrastas nuotraukose sukurdavo pilnų lūpų iliuziją. Išbandyk ir tu!

Be to, Marilyn labai mėgo ryškiai raudonus lūpų dažus. Sakoma, kad nėra moterų, kurioms netiktų raudoni lūpų dažai. Ir tai visiška tiesa, tiesiog reikia mokėti pasirinkti tinkamą raudonumo atspalvį ir ryškumą. Tik prisimink svarbią taisyklę – pabrėžti reikia kurią nors vieną veido dalį. Jeigu renkiesi ryškinti lūpas, tuomet akių makiažas turėtų būti švelnesnis.

Veido kontūravimas! Veido kontūrų kūrimas šiandien yra madingas (ačiū, Kim Kardashian), o G. Kelly šią makiažo techniką naudojo jau gerokai anksčiau. Skirtingų atspalvių skaistalais ji dar labiau išryškindavo skruostikaulius. Visas veido kontūravimo paslaptis gali rasti paspaudusi čia.

Nė žingsnio be akių kontūro! Gali savo akis ryškinti šešėlių ir blakstienų tušo pagalba, tačiau akių kontūro jie niekuomet nepakeis. Viena plonytė linija gali kardinaliai pakeisti visą tavo išvaizdą! Štai keletas patarimų tau:

* jeigu tavo akys siauros, piešk storesnę liniją ties viršutiniu voku ir venk pernelyg ilgos linijos, kuri tavo akis dar labiau susiaurins;
* jeigu tavo akys pernelyg arti viena kitos, tuomet nuo vidinio kampo iki akies vidurio brėžk labai plonytę liniją, o nuo vidurio link išorinio kampo ją po truputėlį platink;
* jei tavo akių kampučiai nusvirę žemyn, piešdama akių liniją, ties išoriniu akies kampu stenkis ją šiek tiek kilstelėti į viršų, tačiau per daug neužriesk, nes tai atrodys nenatūraliai.
* jei tavo akys labai mažos, vizualiai jas padidinsi nupiešusi prailgintą kontūro liniją. Tačiau ryškink tik viršutinį akies voką!
* jei tavo akys pernelyg didelės, vizualiai jas sumažinti padės pilnas akių kontūras – tiek ties viršutiniu, tiek ties apatiniu voku.

Dūminis makiažas! Ši makiažo tendencija tikriausiai niekada neišeis iš mados. Juk dūminis makiažas pabrėžia akis, o dera kone prie bet kokios akių, odos ir plaukų spalvos. O svarbiausia, visai nebūtina rinktis klasikinių pilkų ar rudų atspalvių. Paprastai derinami trys vienos spalvų paletės atspalviai. Pavyzdžiui:

* Tamsi smaragdinė – šviesi samaninė – pilka.
* Tamsiai violetinė – duksliai violetinė – auksinė.
* Tamsiai ruda – šviesi ruda – žėrinti auksinė.
* Baklažano – šaltai rusva ar melsva – sauso asfalto.
* Tamsiai mėlyna – mėlyna – šviesi elektrinė.

Matinis, tačiau skaistus veidas! Tikrai ne visas mus gamta apdovanojo tobulai lygia ir skaisčia veido oda, tačiau čia pagelbėti gali makiažo priemonės. Tau reikės trijų svarbiausių priemonių – skaistumo suteikiančios makiažo bazės, matinio efekto pudros ir skaistalų, kurie paryškins skruostikaulius ir suteiks tavo išvaizdai natūralumo.

Skaistalus rekomenduojama rinktis pagal tekstūrą: sausi skaistalai labiau tiks vakarui, kadangi jie dažniausiai yra bent šiek tiek perlamutriniai, o kreminiai – dieniniam makiažui. Todėl pravartu turėti tiek birius, tiek vientisos tekstūros skaistalus. Tačiau turi atsižvelgti ir į savo veido odos tipą – sausai odai, žinoma, labiau tiks kreminiai skaistalai, o riebiai – sausi.

* Jei tavo veido oda šviesaus tono, labiausiai tiks smėlio ir persikinė spalvos, švelniai rausvi ar šviesiai rusvi tonai.

* Tamsesnio gymio ar įdegusioms merginoms rekomenduojama rinktis bronzinius, violetinius ir rudus skaistalų atspalvius.

Užsakymo nr.: PT_69456808

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis