Viena mergina, trys makiažai – kuris vyrus atstumia labiausiai

Galime pačios save įtikinėti, kad kiekvieną rytą prie veidrodžio trypčiojame tik dėl to, kad norime patikti pačios sau, bet vis dėlto pripažinkime – gera atkreipti ir kitų dėmesį. Juk kiekvienai būtų malonu išgirsti komplimentą, ypatingai iš simpatiško vyruko!

Problema ta, kad vyrai grožį supranta kiek kitaip, nei mes pačios. Nors, atvirai pasakius, grožio klausimais vyrų nuomonės labai jau permainingos. Štai pavyzdys – kuomet kadaise COSMO atliko apklausą apie moterų išvaizdą, didžioji dalis vyrų tvirtai pareiškė, kad jie – už natūralumą. Rimtai? Teoriškai – taip, praktiškai – tikrai ne.

Turime įtikinamų įrodymų – neseniai atliktas vienos merginos eksperimentas atskleidė tiesą: ji įdėjo 3 natūralias savo nuotraukas į Tinder (programėlė pažintims) ir stebėjo, kiek vyrų ja susidomės. Vėliau tos pačios nuotraukos buvo paretušuotos ir rezultatas tiesiog šokiravo: tik 16 iš 100 vyrų atkreipė dėmesį į natūraliai atrodančią merginą. Nori atspėti, kiek vyrukų susidomėjo tuomet, kai nuotraukos buvo pagražintos? Ką ten spėlioti, pasakysime pačios – 73! Štai tau ir natūralumas.

Naujausioje COSMO apklausoje pateikėme vyrams trijų žinomų dainininkių nuotraukas, kuriose jos – su skirtingais makiažais. Įdomu, kuris makiažas vyrams atrodo patraukliausiai, o kuris labiausiai atstumia? Siūlome pažiūrėti į balsavimo rezultatus!

Katy Perry makiažas
1 nuotrauka - 47%
2 nuotrauka - 39%
3 nuotrauka - 14%
Rihannos makiažas
1 nuotrauka - 67%
2 nuotrauka - 29%
3 nuotrauka - 4%
Ritos Oros makiažas
1 nuotrauka - 37%
2 nuotrauka - 34%
3 nuotrauka - 29%

O dabar norime paklausti tavo nuomonės apie tas pačias nuotraukas ir pažiūrėti, ar ji sutampa su vyrukų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis