Makiažo gudrybės: kurk idealų veidą

Tinkamas makiažas tikras iliuzijų meistras – padės sukurti tobulo grožio veidą. Svarbu žinoti, kur ir kuo brūkštelėti per veidą – ir tavo nosis, skruostai bei smakras įgis gerokai išraiškingesnį siluetą.

* Naudok matinę pudrą, vienu dviem atspalviais tamsesnę nei natūrali tavo odos spalva. Ideali veido forma – tai taisyklingas ovalas, todėl nupiešk jį švelniai teptuku braukdama per tolimiausius veido taškus. Visa, kas liks už linijos, turės būti patamsinta.

* Žaidimas atspalviais liks nepastebimas, jei stropiai išsklaidysi tamsiausius potėpius.

* Makiažas atrodys natūralesnis, jei šviesiausia ir tamsiausia pudros skirsis ne daugiau kaip dviem atspalviais.

* Moterims maskuoklio paprastai reikia trims sritims maskuoti: vidiniams akių kampučiams ir po išoriniais akių kraštais, aplink nosį bei lūpų kampučius. Užmaskavusi šias zonas išlyginsi veido toną, oda atrodys jaunesnė ir skaistesnė.

* Plačiu apvaliu pudros teptuku apvesk veido ovalą paspausdama ir patamsindama tas vietas, kurios, tavo nuomone, per ilgos, per plačios ar per aukštos. Pradėk palei plaukų augimo liniją, baik po smakru. Iš taip iš abiejų pusių. Nepamiršk šiose vietose pigmento kruopščiai išsklaidyti.

* Susirask skruostikaulių liniją ir skaistalų teptuku tamsesne pudra brauk žemyn nuo smilkinių iki iškiliausios jų vietos. Įsitikink, kad tas šešėlis ne pernelyg ryškus – gražiai išskirstyk pigmentą.

* Pabaigoje iškiliausias veido vietas akcentuok šviesinamąja pudra. Brūkštelėk ja virš skruostikaulių – taip tarsi paaukštinsi skruostikaulius ir veidui suteiksi aristokratiškumo.

* Siauru šešėlių teptuku tamsiausio atspalvio pudra padenk nosies šonus. Pradėk nuo vidinių antakių kraštų, baik ties šnervėmis. Tuo tarpu šviesinamąja pudra ar kremu brūkštelėk išilgai per nosies centrą – optiškai ją susiaurinsi.

* Tokio pat atspalvio šviesinamąja priemone brūkštelėk ir per smakrą – per patį jo centrą tiesiai po apatine lūpa. Taip subalansuosi veido formas ir visą dėmesį sutelksi į jo centrą.

* Brūkštelėk šviesikliu virš Kupidono kalvos – akcentuosi lūpų formą ir optiškai suteiksi joms tokio putlumo, kad pavydėtų net Angelina Jolie.

* Pašviesink iškiliausias antakių vietas: virš jų ir po išoriniais kraštais. Šiais akcentais ne tik suteiksi veidui švytėjimo, bet ir atversi žvilgsnį, suteiksi jam daugiau išraiškingumo, be to, išryškinsi antakių formą. Gražu, jei jie išpuoselėti.

* Šviesinamąja priemone brūkštelėk ir po išoriniais akių kampučiais – akys įgis migdolų formą.

* Skaistalais paryškink iškiliausias skruostikaulio vietas. Teptuku brauk nuo jų centro smilkinių link.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis