Ką daryti, kad kremo poveikis būtų efektyvesnis?

Ar žinojai, kad tavo odos būklė ir tai, kaip greitai ima rastis raukšlės nuo genetikos priklauso tik 25%? Moksliškai įrodytas faktas! Taigi, galima sakyti, mūsų oda atrodo taip, kaip pačios ja rūpinamės. Todėl COSMO skuba atsakyti į klausimą: ką dar galime padaryti dėl savo grožio?

Kiekvieną veido dalį tepk taisyklingais judesiais

Visos žinome, jog odos negalima trinti, tačiau ne visuomet tiksliai prisimename judesius, kuriuos turime atlikti tepdamos veido priežiūros priemones. Taigi:

* Kaktą kosmetikos priemonėmis tepti reikia tapšnojant pirštų galiukais ir išsklaidant ją nuo kaktos centro link šonų.

* Nosį tepti reikia pradedant nuo kaktos ir baigiant ties nosies galiuku.

* Skruostus tepti kremu ar kita kosmetikos priemone rekomenduojama pradedant nuo centrinės veido dalies arba smakro, išsklaidant produktą link smilkinių. Nuo smilkinių pirštų pagalvėles veskite žemyn, link ausų.

* Judesius, kaip reikia kremu tepti kaklą, ypač svarbu įsiminti. Taigi, pirmiausiai tepame kaklo šonus, pirštais priemonę išsklaidydamos nuo kaklo viršaus link apatinės jo dalies. Tačiau kaklo vidurinę dalį būtina tepti atvirkščiai: pirštų galiukais kremą išsklaidyti reikia pradedant nuo kaklo apačios ir baigiant ties jo viršutine dalimi.

* Paakiai – viena jautriausių veido odos zonų, todėl paakius kremu tepti reikia itin švelniai. Tačiau rūpintis būtina ne tik paakiais, bet ir vokų viršutine dalimi.
Priemonę tepti reikia švelniais judesiais ar tapšnojant bevardžiu pirštu, pradėti ties antakių sritimi: nuo antakių pradžios judesius tęsk aplink akis ir galiausiai baik procesą ties vidiniais akių kampučiais. Beje, veido priežiūros priemonių, šiukštu, netepk labai arti akių!

Kiekviena mergina taip pat turi žinoti, kad kas kartą sunaudojamas didelis kremo kiekis nepadės pasiekti efektyvesnio rezultato. Kremu gausiai tepami paakiai gali netgi paburkti.

Kremus naudoti būtina nuo pilnametystės

Prevencijai nuo raukšlių drėkinantį kremą būtina naudoti nuolat: nesvarbu, oda yra riebi ar mišri, nesvarbu ir tai, kokio amžiaus mergina esi. Raukšlės ima rastis tuomet, kai odos ląstelės praranda drėgmę.

Teiginys, jog jaunoms merginoms nebūtina naudoti kremą, yra klaidingas. Kosmetologai rekomenduoja odą drėkinančiomis, maitinančiomis kosmetikos priemonėmis odą lepinti jau nuo pilnametystės! Beje, kosmetikos priemonių naudojimas turi tapti kasdieniu įpročiu, tik tuomet rezultatas bus pastebimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis