AVON pristato 3 makiažo variantus skirtingoms progoms

AVON pristato tris makiažo variantus, kurie atitiks bet kurios moters poreikius. Įvaizdį susikursite keliomis priemonėmis, panaudodami tą patį gaminį skirtingose veido vietose. Norime priminti svarbiausią dalyką – norint atrodyti stulbinančiai nebūtina naudoti daug makiažo, išryškinkite savo gražiausius bruožus ir švytėkite kiekvieną dieną!

Ryškus makiažas nėra priimtinas kiekvienai, tačiau atrodyti švytinčiai ir gražiai nori kiekviena moteris. Svarbiausia tokio makiažo funkcija - skaistinti veido odą ir suteikti lengvumo žvilgsniui, paryškinti gražiausius bruožus. Aprašysime, kaip galite pasidaryti natūralų makiažą:

1. Visų pirma tepkite dieninį kremą. Palaukite, kol jis įsigers.

2. Ilgalaikio makiažo paslaptis – makiažo gruntas, kuris idealiai išlygina odos paviršių ir paruošia ją tolimesniam makiažui.

3. Makiažo pagrindui naudokite skaistinamąjį makiažo pagrindą, jis odai suteiks natūralaus švytėjimo. Veidą padengti galite tam skirtu šepetėliu ar pirštais. Pasirinkusi šepetėlį, šį ritualo punktą atliksite greičiau, o sluoksnis bus plonesnis. Tos, kurios mėgstate veido masažus, kreminę pudrą tepkite pirštais. Dieniniam makiažui skirta pudra turėtų maksimaliai atitikti veido odos spalvą , būti lengvos, neklampios tekstūros.

4. Paakiams naudokite maskavimo priemonę su šviesą sklaidančiomis dalelėmis. Neišsigąskite blizgių dalelių – esant natūraliam apšvietimui jų nesimato, o jūsų paakių zona atrodys pailsėjusi ir gaivi.

5. Pereiname prie akių zonos. Kadangi stengiamės sukurti natūralų įvaizdį, antakiams galima naudoti matinius rudus akių šešėlius, švelniai perbraukite šepetėliu pagal antakių formą. Antakių pieštuką palikite ryškesniems makiažo variantams.

6. Vidinius akių kampučius pašviesinkite perlamutriniais šviesiais šešėliais. Jais taip pat galite paryškinti viršutinį lūpų linkį. Patį voką paryškinkite matiniais rožiniais šešėliais. Perbraukite blakstienas su ilginančiu blakstienų tušu.

7. Skruostikaulius, ties aukščiausia jų vieta, nuo akies vidurio ausies link, lengvai perbraukite skaistalais. Jie kone pagrindiniai veikėjai atliekant dieninį makiažą. Naudokite kirstą šepetėlį. Klaida, kai skaistalams naudojamas didelis apvalus šepetėlis. Dieniniam makiažui skirti šiltų tonų skaistalai.

8. Makiažą užbaigiame mėgstamiausiu natūralaus atspalvio lūpų blizgiu.

Antrasis siūlomas makiažas – tai amžina klasika, su kuria kiekviena moteris jausis pasitikinti. Jau kuris laikas ryški lūpų spalva – makiažo favoritė. Ir kuo ryškiau, tuo geriau! Ryškiai raudona, tamsiai vyšninė ir kraujo atspalvio… Rinkitės spalvas, kurios atspindi emocijas, o ne madą. Teisingai pasirinkusios atspalvį, galėsite mėgautis madingo makiažo potėpiais.

1. Odą ruošiame kaip ir prieš kiekvieną makiažą: sudrėkiname odą dieniniu kremu, padengiame makiažo gruntu ir naudojame tinkamiausią odai makiažo pagrindą.

2. Akių formai išryškinti renkamės rudą akių pieštuką, su kuriuo apvedame viršutinę blakstienų liniją. Makiažui renkamės matinius oranžinio atspalvio šešėlius, kadangi jie puikiai dera su šio makiažo pagrindiniu akcentu – raudonomis lūpomis. Blakstienas dažome su apimtį didinančiu blakstienų tušu.

3. Antakių formą paryškiname pieštuku, kurio atspalvis labiausiai atitinka plaukų spalvą. Nepersistenkite, jeigu norite atrodyti elegantiškai, turite rinktis vieną ryškų makiažo akcentą.

4. Skruostų įdubimus paryškinkite bronzinio atspalvio pudra – veidas įgaus formą, o skaistalai suteiks gaivumo įvaizdį.

5. Atėjo metas lūpoms! Lūpas apveskite raudonu lūpų pieštuku ir padažykite juo lūpas – taip lūpų dažai laikysis ilgiau. Rinkitės ryškius raudonus lūpų dažus, kurių spalvą dar labiau pabrėšite lūpų blizgesiu su blizgučiais.

Darant vakarinį makiažą galima sau leisti šiek tiek drąsesnius potėpius. Vakarinio makiažo tikslas – pasikeisti. O tai ir yra įdomiausia. Jei sulauksite įvertinimo „vos atpažinau tave”, žinokite, kad makiažas buvo puikus ir jūs savo tikslą pasiekėte. Vakarinio makiažo potėpiais atkreipiate aplinkinių dėmesį. Gal net priversite save įsimylėti ar bent jau sukelti jausmų sąmyšį.

1. Kadangi pagrindinis šio makiažo akcentas yra akys, tad oda turi atrodyti skaisti. Kaip ir prieš kiekvieną makiažą, sudrėkinkite odą. Naudokite makiažo gruntą - vakarinis makiažas turi išlikti nepakitęs kelias valandas, todėl bazė - itin svarbu. Makiažo pagrindui naudokite skaistinamąją pudrą.

2. Antakius iššukuokite ir švelniai perbraukite matiniais rudais šešėliais. Visas makiažo žaidimas prasidės ant akių vokų!

3. Padenkite akies voką šešėlių pagrindu – svarbu, kad akių šešėliai išsilaikytų visą vakarą. Su juodu pieštuku apveskite blakstienų augimo kontūrą ir gerai jį ištušuokite, suintensyvindami spalvą ties išoriniu akies kampu. Tą patį padarykite ties išorine apatinės blakstienos dalimi. Apveskite juodu pieštuku ir vidinę akies dalį.

4. Darant dūminį makiažą intensyviausia, ryškiausia yra dinamiška akies voko dalis. Visą voką padenkite melsvai violetine spalva – negailėkite spalvos – ši dalis yra skirta intensyviausiai šešėlių spalvai.

5. Paryškinkite spalva ir apatinę blakstienų liniją. Perlamutrine šviesia spalva pašviesinkite vidinius akies kampučius, taip pat pirštų pagalvėlėmis patapšnokite per vokų vidurį – padidinsite akis. Tušu padažykite blakstienas, ir jeigu reikia, dar kartą perbraukite tušu.

6. Vario rusvumo ar molio spalvos skaistalais paryškinkite aukščiausias skruostikaulių vietas. Rusvos spalvos skaistalais brėžkite liniją po skruostikauliu link ausies spenelio, o švytinčia pudra pažymėkite viršutinę skruostikaulio dalį link smilkinio.

7. Biria ar presuota pudra suteikite veidui aksominio matinio efekto. Jos spalvą turėtumėte rinktis puse tono šviesesnę už kreminės pudros.

Užsakymo nr.: PT_70418240

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis