Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Pasimatuok tau labiausiai tinkančią plaukų spalvą

„Kad būtum nepakeičiama – turi nuolat keistis“, - legenda tapusi Coco Chanel frazė dažnai girdima ir šiandien. To mes, moterys, siekiame nuolat. Kalbant apie pokyčius, neretai pagalvojama ir apie plaukų spalvą.

„Moterys nuolat nori keistis, tačiau reta jų pagalvoja apie tai, kas jų laukia po užsibrėžto noro pasikeisti. Dažnai neįvertinama tai, kad pakeitus plaukų spalvą, teks keisti ne tik kosmetikos priemones, bet ir dalį garderobo. O kur dar neretas atvejis, jog moteris ir jos kirpėjas-stilistas skirtingai suprato spalvos toną bei atspalvį“, - apie dažnus kliento ir stilisto nenusikalbėjimus pasakoja plaukų meistrė Vika Vaineikienė.

Neseniai iš Kevin’o Murphy’o mokymų Roterdame grįžusi plaukų kirpėja-stilistė kartu atvežė ir visišką naujovę tiek mūsų šalyje, tiek pasaulyje. „Naujasis instrumentas, užbaigsiantis visus nesutarimus tarp kliento ir kirpėjo-stilisto“, - taip naująjį įrankį pristato Vika.

Verta atminti: bet kokie pokyčiai turi pasekmes

Vika pastebi, jog norint protingai elgtis su savo plaukais - būtina išvengti nereikalingo eksperimentavimo. Kartais meistrui tiesiog pritrūksta žodžių paaiškinti, kodėl jis nedarė būtent tokio šviesumo ar tamsumo spalvos, kokios galbūt tikėjosi klientė.

„Geras plaukų meistras niekada specialiai nedarys blogo rezultato savo klientei – visi nesusipratimai kyla dėl skirtingo spalvos, jos tono, atspalvio supratimo. Dažnai problemos kyla dar ir dėl to, kad klientė tiesiog neįvertino kokie veiksmai seks po plaukų spalvos pokyčių. Juk dažnai prireikia ne tik kitos lūpų dažų ar skaistalų spalvos, bet ir naujų drabužių, nes jų spalvos tiesiog nebetinka“, - atskleidžia ilgametę darbo patirtį turinti Vika.

Naujasis įrankis – tai dešimties šinjonų rinkinys, kurių kiekvienas nudažytas pagrindinėmis dažymo koloristikos spalvomis. Jo pagalba klientė gali ne tik „pasimatuoti“ norimą plaukų spalvą, bet ir su stilistu išsirinkti tą, kuri labiausiai tinka prie odos spalvos, veido bruožų. Moteris tuo pačiu dar gali pažiūrėti, ar jai tinka kirpčiai o gal gražiau atrodo be jų.

„Pirmiausia pasitelkiami pagrindiniai plaukų koloristikos dažymo krypčių pavyzdžiai - jie „pasimatuojami“. Tuomet klientei parenkama tinkamiausia kryptis ir tik tada individualizuojamas, kuriamas konkretus, labiausiai klientei tinkantis atspalvis“, - apie naują paslaugą pasakoja plaukų meistrė Vika.

Naująjį įrankį išmėgino ir modelis bei rankinių kūrėja Gerda Štelemėkaitė. Šviesiomis sruogelėmis dažytus plaukus turinti mergina pasimatavo keletą koloristikos krypčių.


Nuotr. Dovydo Lopetaičio

„Labai įdomu ir naudinga pamatyti, kaip tau tinka viena ar kita plaukų spalva. Akivaizdžiai matosi, kad norėdama tapti tamsiaplauke, turėčiau kasdienai rinktis intensyvesnį makiažą, kitu atveju atrodysiu blyški ir pavargusi. Rausvaplaukės spalva taip pat reikalautų daugiau laiko praleisti prie rytinio veidrodžio – tai tiesiog ne man. Turėdama pelenų spalvos plaukus bei juos šviesindama sruogelėmis pamačiau, kad labai tiktų ir šviesesnių šiltų tonų sruogelės. Tą netrukus ir padarys mano meistrė - kada geresnė proga pokyčiams nei pavasaris?“ – retoriškai klausė mergina.

Na, o COSMO siūlo išbandyti plaukų spalvą ir šukuoseną virtualiu būdu. Susirišk plaukus, kad būtų matyti visi veido bruožai, nusifotografuok iš priekio taip, kad veidas nebūtų pasisukęs šonu ir pirmyn! Jei turi laiko, gali pažaisti ir su makiažais. Galbūt atrasi kažką naujo savo įvaizdžiui? Programėlę rasi paspaudusi ČIA.

O čia keli mūsų pabandymai pažaisti su nuotrauka. Visai neblogai, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?