Grožio priemonės, kurios pakeis miesto merginų gyvenimą

Artėjantis pavasaris skatina atsigauti ne tik gamtą, bet ir mus, todėl laikas pasirūpinti nepriekaištingai atrodančia oda. Naują sezoną pasitik kartu su grožio priemonėmis, kurios pakeis tavo gyvenimą – daugiau jokių vargų dėl odos netobulumų, nuo šiol ji atrodys idealiai.

Visos norime atrodyti gražiai ne tik eidamos į pasimatymą, vakarėlį, bet ir kasdien. Neabejotinai pabrėžti grožį gali dekoratyvine kosmetika, tačiau puikios išvaizdos pagrindas – išpuoselėta oda. Deja, po žiemos ji atrodo prasčiau, o ypač jei gyveni mieste. Čia nuolat zujantys automobiliai teršia orą, galbūt plika akimi to ir nematai, tačiau tavo odą užterštumas veikia neigiamai: ji sausta, įgauna pilkšvą atspalvį, atrodo tarsi pavargusi. Bet ilgiau tai nesitęs, nes atsirado priemonė, kuri ir tobulina veido odą ir saugo ją nuo didmiesčio taršos.

BOURJOIS pristato pirmąją kreminę pudrą „City Radiance“, skirtą tikroms miestietėms. Grožio industrijoje dar nebuvo pudros, kuri saugotų odą nuo neigiamo užteršto oro poveikio, būtent šia savybe ir išsiskiria „City Radiance“. Naujasis makiažo pagrindas turi unikalų „anti-pollution“ šydą, tad net ir kiaurą dieną praleidusi mieste galėsi pamiršti, ką reiškia papilkėjusi ir išvargusi veido oda. Taip pat pudroje yra unikalūs „anti grey“ pigmentai, jie suteiks skaistumo, sveiko spindesio ir panaikins nuovargio efektą – akimirksniu atrodysi gaiviau ir žvaliau.

Kreminė pudra „City Radiance“, BOURJOIS

Dar viena problema, su kuria susiduria miesto gyventojos, – jau minėtas odos sausumas, atsirandantis dėl skirtingų priežasčių. Tai gali būti ir permainingi orai, tarša, miego stygius, stresas ar nevisavertė mityba. Tačiau dažniausiai oda sausta dėl nepakankamo drėkinimo. BOURJOIS pasirūpino, kad nauja pudra padėtų susidoroti ir su šia problema, nes „City Radiance“ odą drėkina iki 24 valandų. Gaivi ir lengva pudros struktūra užtikrins, kad makiažo pagrindu padengtas veidas atrodytų natūraliai, oda neapsunktų ir galėtų kvėpuoti. Taigi, visą dieną galėsi džiaugtis tobulai atrodančia, apsaugota ir drėgmės nepraradusia oda.

Miestietėms reikėtų susimąstyti ne tik apie kenksmingas medžiagas, kurios pažeidžia aplinką, bet ir apie žalingą saulės poveikį. Neigiama spinduliuotė ne mažiau kenkia veidui nei oro tarša. Labai svarbu odą apsaugoti nuo kenksmingų spindulių bet kuriuo metų laiku. Kreminė pudra „City Radiance“ turi filtrą SPF30, kurio pakanka, kad žalingi saulės spinduliai nepažeistų odos.

Tai, kad pudra turi ne vieną odą tobulinančią funkciją, palengvina skubančių merginų ryto ruošos rutiną. Nereikia ieškoti skirtingų priemonių, kurios atliktų tam tikrą darbą, viskuo pasirūpina naujasis makiažo pagrindas. Jei nori dar idealiau atrodančios odos, išbandyk netobulumus maskuojančią priemonę „Radiance Reveal“. Ji veidui suteikia spindesio, kuria skaistumo efektą ir puikiai maskuoja papilkėjusius paakius, tamsias dėmes, kitus nuovargio požymius. Ši priemonė, kaip ir makiažo pagrindas „City Radiance“, išsiskiria ne viena odą gražinančia funkcija, sudėtyje yra hialurono rūgšties, todėl oda atrodo lygesnė ir stangresnė. Taip pat „Radiance Reveal“ praturtintas arktiniu vandeniu ir garantuoja ilgalaikį odos drėkinimą.

Maskavimo priemonė „Radiance Reveal“, BOURJOIS

Dabar galėsi džiaugtis artėjančiu pavasariu nesibaimindama miesto taršos ir nemąstydama, kaip odai grąžinti gyvybingumą. BOURJOIS pasirūpino nuo iki, kad tavo veido oda atsigautų, įgautų skaistumo ir atrodytų idealiai.

Užsakymo nr.: PT_70443324

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis