Idealiai odai – revoliucinė pudra: tobulina, saugo, skaistina

Greičiausiai nėra merginos, kurios kosmetinėje nebūtų pudros, tai viena svarbiausių makiažo priemonių. Nuo šiandien kelias skirtingas pudras atstos viena revoliucinė - ji išsiskiria ypatinga apsauga nuo miesto taršos.

Grožio pasaulyje egzistuoja gausybė įvairių pudrų, nors svarbiausias jų tikslas – tobuliau atrodantis veidas, dauguma pudrų atlieka tik vieną ar dvi funkcijas. Vienos maskuoja odos netobulumus, kitos apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, dar kitos drėkina ar maitina odą. Todėl natūralu, kad kosmetinėje turime kelis skirtingus makiažo pagrindus. Tačiau nuo šiol gali džiaugtis nepriekaištingu veidu naudodama tik vieną makiažo pagrindą, BOURJOIS sukūrė daugiafunkcinę pudrą, kuri atstos kelias skirtingas.

Naujoji BOURJOIS kreminė pudra „City Radiance“ yra pirmasis makiažo pagrindas, apsaugantis veido odą nuo neigiamo užteršto oro poveikio. Ji turi apsauginį „anti-pollution“ šydą, kuris ypač aktualus gyvenančioms mieste, juk oro tarša čia neišvengiama. Kreminė pudra „City Radiance“ puikiai tinka kasdieniam naudojimui – tekstūra yra lengva, idealiai pasiskirsto ant veido ir sukuria ne apsunkusios, bet natūraliai atrodančios odos įspūdį.

BOURJOIS nuotr.

„City Radiance“ išsiskiria ilgalaikiu odos drėkinimu, net iki 24 valandų, taip pat leidžia odai kvėpuoti ir neužkemša porų. Revoliucinė pudra ne tik apsaugo nuo oro užterštumo, bet ir turėdama filtrą SPF 30 garantuoja apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Mitas, kad saulė odai kenkia tik vasarą, saugotis nuo jos reikėtų visais metų laikais, tad ši pudra itin pravers toms, kurios ne visuomet prisimena apsauginius saulės kremus.

Kreminė pudra „City Radiance“, BOURJOIS nuotr.

Nors makiažo pagrindas „City Radiance“ yra praturtintas unikaliais „anti grey“ pigmentais, kurie skaistina veido odą ir kuria gaivumo įspūdį, veidas atrodys dar tobuliau, jei naudosi ne tik šią pudrą, bet ir kitą BOURJOIS naujovę – maskuojančią priemonę „Radiance Reveal“. Maskuoklis išsiskiria daugiafunkciškumu. Jis akimirksniu maskuoja odos patamsėjimus ir nuovargio požymius, puikiai tinka paakių zonai koreguoti. Kadangi „Radiance Reveal“ sudėtyje yra hialurono rūgšties, veido oda atrodo lygesnė ir stangresnė, o tai suteikia išvaizdai jaunatviško gyvybingumo. Maskavimo priemonės sudėtyje yra arktinio vandens, garantuojančio ilgalaikį 24 valandų drėkinimą, tad oda atrodys puikiai visą dieną.

Fotolia nuotr.

Maskavimo priemonė „Radiance Reveal“, BOURJOIS nuotr.

Naudodama naują kreminę pudrą „City Radiance“ ir daugiafunkcinę maskavimo priemonę „Radiance Reveal“ sukursi nepriekaištingai atrodančios odos efektą ir galėsi nesibaiminti dėl didmiesčio taršos, kenksmingos saulės spinduliuotės ar kaukės efekto – veidas išliks jaunatviškas ir gaivus nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro.

Užsakymo nr.: PT_70534472

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis