Bene efektyviausia naminė priemonė, padedanti sumažinti celiulitą

Tikriausiai visos žinote, kad kofeinas – vienas iš pagrindinių ir efektyviausių praktiškai visų anticeliulitinių kosmetikos priemonių komponentas. Ši, iš kavos pupelių išgaunama medžiaga, stimuliuoja medžiagų apykaitą audiniuose, šalina toksinus ir skaido poodinius riebalus.


Beje, namuose kavos pagrindu paruoštos priemonės yra kur kas efektyvesnės, nei pirktinės, nes jose yra kur kas didesnė kofeino koncentracija.


Mes norime su tavimi pasidalinti vienu receptu. Tik turėk omenyje, kad kova su celiulitu turi būti nuosekli. Kelių procedūrų tikrai neužteks!


Kodėl tai turėtų padėti? Organizme kofeinas aktyvuoja natūralų lipolizės procesą – riebalų skaidymą ir pašalinimą. Dėka šios unikalios kofeino savybės, vos vienas kavos įvyniojimų seansas gali paliekninti tavo kūną 2-3 centimetrais! Negana to, kava veikia ne tik kūno riebalus, bet ir pačią odą: tonizuoja ir suteikia elastingumo.


Namų sąlygomis paruošta anticeliulitinė priemonė


- 200–250 ml glicerino (glicerolio)

- 5–7 valg. šaukštai maltos kavos

- 5–7 valg. šaukštai smulkintų džiovintų jūros dumblių (parduodami sveikos mitybos produktų skyriuose)

- 1 valg. šaukštas malto imbiero

- 2–3 arbatiniai šaukšteliai malto cinamono

- 3–5 valg. šaukštai alavijo gelio

- 1/2 stiklinės alyvuogių aliejaus

- 40 lašų eterinio apelsinų aliejaus

- 40 lašų eterinio greipfrutų aliejaus


Paruošimo būdas


1. Švariame, sausame inde sumaišyk kavą, jūros dumblius, imbierą ir cinamoną (cinamonas ir imbieras suteikia šildomąjį poveikį, suaktyvina kraujotaką audiniuose, o dėka to kelis kartus sustiprėja aktyviųjų ingredientų poveikis). Supilk gliceriną, sandariai uždariusi indą dangteliu, palik stovėti 10–14 dienų. Kartkartėmis papurtyk indą su jo turiniu, o pasibaigus nurodytam terminui, prakošk mišinį per filtrą. Gautas mišinys – koncentruotas ekstraktas. Laikyk jį šaldytuve sandariai uždarytame inde. Šiuo koncentratu galima praturtinti bet kurią kosmetinę priemonę: šveitiklius, losjonus, kūno kremus.


2. Eterinius aliejus sumaišyk su alyvuogių aliejumi, įpilk alavijo gelį ir 7–10 valg. šaukštų kavos ekstrakto (pirmojo mišinio). Gautą mišinį galimą naudoti masažams arba anticeliulitiniams kūno įvyniojimams.


Ištepk mišiniu problemines vietas, problemines vietas. Tuomet viską standžiai apvyniok maistine plėvele ir tiesiog pagulėk valandą laiko apsiklojusi šiltu apklotu (šiluma padės kavai aktyviau veikti). Po to nusiprausk ir palepink odą kremu.


Beje, labai gerai veikia ir anticeliulitiniai masažai, tik reikia žinoti, kaip teisingai juos daryti.


1. Sugniaužusi kumštį, krumpliais stipriai brauk per problemines odos vietas, iš apačios į viršų. Taip stimuliuojama kraujotaka, tad veiksmą (būtinai kryptimi iš apačios į viršų) atlik tol, kol oda paraus.


2. Sukryžiuok delnus, uždėdama vieną ranką ant kitos. Tuomet abu delnus priglausk prie odos ir, šiek tiek ją spausk sukamaisiais judesiais. Tai daryk ne tik pirštų galais, bet ir visu delnu.


3. Tuomet per odą brauk delnu išskėtusi pirštus ir pagnaibyk problemines vietas pirštais: suimk odą porą sekundžių palaikyk ir paleisk. Tačiau itin smarkiai odos spausti nereikėtų – priešingu atveju gali atsirasti mėlynės.


4. Masažą baik nuramindama odą švelniu glostymu, judesius atliekant iš apačios į viršų.


IR NEPAMIRŠK, kad norint pasiekti akivaizdų efektą, tiesiog privalai susitvarkyti mitybą ir sportuoti. Visai nebūtina lieti prakaitą sporto salėje. Pakaks ir to, kad tiesiog aktyviai vaikščiosi. Vaikščiojimas - didžiausias celiulito priešas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis