Penkios įspūdingiausiai atrodančios plaukų spalvos 2016 metams

Pavasaris - tiesiog tobulas metas keisti savo įvaizdį ir atrodyti dar ryškiau, jaunatviškiau ir gaiviau. Įsileisk spalvas į savo gyvenimą, nes šiais metais įdomių spalvinių variantų bus visoms – tiek blondinėms ir raudonplaukėms, tiek brunetėms ir šatenėms.

Tiesa, prieš tai norėtume pakalbėti ir apie tavo plaukus bei kasdienę jų priežiūrą, mat net ir pati nuostabiausia spalva neatrodys įspūdingai, jeigu plaukai po žiemos bus nušiurę ir išsausėję.

Panašiai kaip ir mūsų odą, plaukus sudaro baltymai, kurių funkcijoms palaikyti yra būtina drėgmė. Tačiau kitaip nei pastaroji, kuri geba užtikrinti reikimą drėgmę iš vidaus, be mūsų pagalbos plaukai negali atkurti prarastos drėgmės pusiausvyros. Kai šios nebepakanka, rezultatas akivaizdus – išsausėję ir pasišiaušę plaukai, kuriuos sunku sušukuoti, jie nebepalaiko savo formos. Laikui bėgant išsausėję plaukai ima skilinėti ir lūžinėti, o tai ir viena iš plaukų slinkimo priežasčių.

Norint džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais, būtina drėkinti plaukus ir galvos odą, o dar svarbiau padėti plaukams atkurti prarastą drėgmės balansą ir užkirsti kelią pažeidimams, kol jų poveikis netapo ilgalaikis.

Renkantis plaukų priežiūros produktus turėtum daugiau dėmesio atkreipti į vertingas drėkinamąsias bei maitinamąsias medžiagas, ypatingai vasaros metu, kuomet plaukus alina saulės spinduliai. Išsausėję plaukai itin pažeidžiami, todėl jų priežiūrai patariama kelis kartus per savaitę naudoti ir giliai veikiančią kaukę, kad plaukai būtų ne tik pamaitinti, bet ir apsaugoti nuo kenksmingų aplinkos veiksnių.

Jeigu rezultato reikia čia ir dabar, COSMO REKOMENDUOJA išbandyti „Gliss Kur“ kaukes, kurios mažiau nei per minutę intensyviai išpuoselės bet kurio tipo plaukus ir padės išspręsti 3 pagrindines problemas - atkurs plauką, apsaugos nuo pažeidimų ir padės kovoti su skilinėjančiais plaukų galiukais.

Intensyvi atkuriamoji kaukė. Ją rinkis, jeigu tavo plaukai ypatingai nualinti, šiurkštūs. Giliai iš vidaus atkuria plaukus vos per 1 savaitę. Elastingesniems, juntamai lankstesniems plaukams!

Nuo pažeidimų sauganti kaukė. Ją rinkis, jeigu tavo plaukai pažeisti, sausi. Giliai iš vidaus atkuria plaukų struktūrą keratinu ir suteikia 95% daugiau atsparumo ir spindesio.

Nuo galiukų skilinėjimo sauganti kaukė. Ją rinkis, jeigu tavo plaukų galiukai linkę skilinėti. Neriebus junginys su 8 vertingais aliejais ir keratinu giliai pamaitina ir atkuria plaukus bei iki 95% sumažina galiukų skilinėjimą.

Tris rinkinius „Gliss Kur“ priežiūros priemonių galėsi laimėti ir COSMO konkurse (informacijos ieškok žemiau), o dabar grįžkime prie madingiausių 2016 metų plaukų spalvų.

Brond žaismas

Šių metų spalva karaliene drąsiai galėtume tituluoti „Brond“ - tai gelsvos ir kaštoninės spalvų derinys. Į tradicinę kaštoninę spalvą įmaišius kontrastingų šviesios spalvos sruogų, plaukai atrodys ryškūs ir tuo pačiu labai natūralūs. Norinčioms šiek tiek natūralesnio varianto vietoj gelsvos spalvos vertėtų rinktis pilkšvą.

DALYVAUK IR LAIMĖK!

Užsakymo nr.: PT_70937676

Parašyk Redakcijai