„Vilnius Tattoo Convention 2009 m.“ - ekstremalus mados ir stiliaus šou (nuotraukų albumas)

Šeštadienį į Vilniaus centre įsikūrusį klubą „Havana Social Club“ nuo vidurdienio rinkosi alternatyvi publika – baikeriai, jų žmonos, gotai, metalistai, rastamanai, pankai, rokeriai ir kiti.

Kas subūrė sostinės alternatyvų jaunimą į vieną vietą? Baikerių klubas „Vorai“ pristatė ekstremalų renginį - „Vilnius Tattoo Convention 2009 m.“.

„Havana Social Club“ susirinko tatuiruočių, body painting, auskarų vėrimo meistrai, kaselių bei dredų pynėjai, vizažistai, alternatyvios mados ir stiliaus kūrėjai bei išpažinėjai.

Nuo stulbinančių tatuiruočių iki šokiruojančių pasirodymų

Renginio metu buvo nominuotos geriausios mažos ir didelės spalvotos bei juodai baltos tatuiruotės, geriausios moteriškos, tribal, biomechanic, realistiškos, dienos ir šou tatuiruotės.

Vienas iš tatuiruotų modelių buvo ir Siamo veislės katė, kurią su šeimininke „nušvilpė“ kelios gyvūnų mylėtojos. Taip pat pasirodė ir du triukšmingų ovacijų sulaukę body art modeliai.

Renginio svečius linksmino Lietuvą jau lankiusi latvių gotikinio roko grupė „Vic Anselmo“, suomiai „Knucklebone Oscar“. Pastarieji energingumu pasižymėjo ne tik scenoje, tačiau įsimaišę į publiką, kvailiojo ant baro, net pasirodymo pabaigoje suniokojo gitarą.

Paskutiniai pasirodė lietuviams regėti, tačiau pavadinimą pasikeitę „Snake Oil“. Dalis publikos pasigedo artistų užsidegimo ir atsidavimo, kiti negalėjo žiūrėti į jų šiurpuliukus keliantį, teatrališką pasirodymą.

Ne visi sulaukė renginio pabaigos ir vos pora šokėjų liko klube, grojant diskžokėjams Tokiku, cHimera Rouge ir AHC.

Kultūra, kurios nenusipirksi už pinigus

Baikerių klubo „Vorai“ narys Paulius, draugų vadinamas Plauku, apsiėmė organizuoti šį netradicinį renginį, nes, pasak jo, tokio pobūdžio vakarėlių niekas jau seniai neorganizavo: „Vilniuje tai vyko gal prieš penkerius metus, o Klaipėdoje – prieš trejus“.

Paklaustas, kodėl „Vilnius Tattoo Convention“ startavo krizes metu, Paulius atsakė: „Mes darėme renginį ne finansų siekdami, todėl mums - vienodai. Mes propaguojame kultūrą, kurios už pinigus nenusipirksi.“

Pasak renginio organizatoriaus Pauliaus – Plauko, kontraversiškas renginys nesulaukė neigiamų atsiliepimų: „Visuomenė liko abejinga. Tie, kurie susidomėjo renginiu, juos galima buvo pamatyti besisukiojančius renginio metu.“

Vieni atvyko į tatuiruočių konkursą, kiti pasidaryti tatuiruotės čia pat, klube, ar susipažinti su tatuiruočių meistrais jų įkurtuose mini salonuose klubo antrame aukšte. Treti į renginį atėjo tik dėl skandalingų atlikėjų.

Tuo tarpu tatuiruočių meistrai, atvykę iš Lietuvos ir Latvijos, liko labai patenkinti renginiu ir prašė tokius renginius organizuoti kasmet. Tačiau organizatorius Paulius DELFI gatvei sakė, kad nėra tikslo tai daryti kiekvienais metais, nes publikai pabos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis