Emocinės ramybės beieškant

Kažkelinta diena nemiegi. Arba tave nuolatos kankina nerimas. Arba jau neatsimeni, kada buvai geros nuotaikos. Galų gale – visi aplink kvailiai ir niekas tavęs nesupranta. Ar nemanai, kad tau reikėtų išsilieti kažkam, kas tave supras ir galbūt padės pagaliau išbristi iš emocinės ar psichinės krizės? COSMO tau tiesia pagalbos ranką...

COSMO ne tik straipsniuose dalija patarimus kaip stengtis įveikti užgriuvusias emocines krizes, depresiją ar kitus su žmogaus psichika susijusius dvasinius sutrikimus, bet ir atsakinėja į COSMO skaitytojų asmeniškai pateiktus klausimus.

Kaip jau supratai, be specialistų pagalbos neapsieiname, todėl visus COSMO skaitytojų laiškus perduosime dviem specialistėms:
• gydytojai psichiatrei Laurai Blinstrubaitei – jos atsakymus spausdiname COSMO žurnalo rubrikoje „Širdies nerimas“,
• psichologei Karinai Morkūnienei – jos atsakymus pateikiame COSMO portalo straipsniuose.

Abi specialistės tavo klausimų: juos po vieną tiesiog įrašyk žemiau esančiame lauke. Bus stengiamasi atsakyti į kiekvieną klausimą: jei ne patarimu, tai raginimu apsilankyti pas vieną ar kitą specialistą, nes, kaip sako pati gydytoja, virtualiais patarimais galima konsultuoti tik apytiksliai, bandant nukreipti žmogų konkrečia linkme. „Neretai žmogui naudinga pasakyti, kad depresija – koreguojamas sutrikimas, o ne paprastas tingumas,“ – sako gyd. Laura Blinstrubaitė.

Tad jei jauti, kad reikia su kuo nors pasitarti – užduok tau ramybės neduodantį klausimą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis