Klausk plaukų stilisto

COSMO grožio ir stiliaus patarėjų komandoje – šukuosenų stilistas, kirpėjas Valerij Gigevič, pasiruošęs tau pateikti patarimų apie plaukų dažymą ir priežiūrą. Tik klausk!

Kirpėjas ir plaukų stilistas Valerij Gigevič tarp daugybės amatininkų-kirpėjų išsiskiria savo išradingais, subtiliais, o kartais netgi skandalingais naujausių šukuosenų tendencijų pristatymais. Jis nuolat keliauja ir semiasi įkvėpimo pasaulio didmiesčių gatvėse. Be to, jis pats nebijo keistis, o dar drąsiau eksperimentuoja ant savo modelių.

Nori pakeisti šukuoseną ir svarstai, kas tau labiausiai tiktų? Nežinai, ko griebtis puoselėjant plaukų spindesį? Užduoti Valerijui klausimą apie šukuoseną ir plaukų priežiūrą – labai paprasta: tiesiog įrašyk jį apačioje esančiame lauke. COSMO redaktorės kas mėnesį išsirinks pačius aktualiausius klausimus, perduos juos Valerijui, o šis pateiks išsamius atsakymus bei komentarus: juos publikuojame COSMO svetainėje – spausk čia >>

Tik nepiktnaudžiauk: jei užduosi vieną konkretų klausimą – kur kas didesnė tikimybė, kad sulauksi į jį atsakymo nei tuo atveju, jei vienu metu surašysi daug ir/arba abstrakčių klausimų. Savo klausimą rašyk čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis