7 sekso patarimai moterims iš 100-metės seksologės

Shirley Zussman – filosofijos daktarė, seksologė ir… tiesiog 100 metų sulaukusi moteris, kuri tikrai turi ką patarti kitoms dailiosios lyties atstovėms. Ši neįtikėtina moteris pasidalino keliais intymiais gyvenimiškais pastebėjimais, kurie, neabejojame, pravers kiekvienai.

Suprask, ko tu nori lovoje ir būtinai tai gauk

Jei Shirley galėtų atsukti laiką 50 metų atgal ir patarti tuometinėms moterims, ji pasakytų, kad savo seksualinių fantazijų nereikia gėdytis. Priešingai – lovoje turi gauti tai, ko tu nori. „Prieš pusę amžiaus merginoms neužtekdavo drąsos kalbėti apie savo seksualinius poreikius, tačiau ir šiais laikais problema lygiai tokia pat aktuali“ – sako ji. Daktarė Zussman savo klientėms nuolatos aiškina, kaip svarbu yra ištyrinėti ir pažinti savo kūną, kad sekso metu moterys patirtų malonumą. Ir nereikia bijoti dalintis su savo vyru naujais atradimais ar fantazijomis – tai juk ir parodo dviejų žmonių artumą bei pasitikėjimą vienas kitu.

Seksas tavo dienotvarkėje turi būti vienas iš esminių užsiėmimų

Shirley tvirtina, kad dėl šiuolaikinio beprotiško gyvenimo tempo ir darbų, dauguma jos klienčių tiesiog pamiršta, koks svarbus ir malonus procesas yra seksas. „Asmeniškai man toks atsainus požiūris į seksą atrodo keistas, turint omenyje, kad apie tai dabar galima išgirsti kiekviename žingsnyje. Seksas tapo komercija, iš jo uždirbami pinigai, bet kažkodėl juo niekas neužsiima iš didelio noro. Nesakau, kad seksui gyvenime reikia skirti pirmąją vietą, tačiau jeigu nori harmoningų santykių ir tikro artumo su mylimuoju, tam teks skirti laiko“ – sako gydytoja.

Sukurk tinkamas sąlygas

Intymius malonumus į dienotvarkę jau įtraukei? Tuomet reikia pasirūpinti ir tinkama atmosfera miegamajame. „Šiuolaikiniai miegamieji labiau primena biurus su visais tais nešiojamais kompiuteriais ir kitais išmaniaisiais daikčiukais, o apie intymumą neliko net užuominos“ – pastebi Shirley. Ką ji rekomenduoja? Mesti dėmesį atitraukiančius daikčiukus lauk iš miegamojo ir palikti šią erdvę tik judviem.

Investuok į savo intymųjį gyvenimą

„Visi tie nėriniuoti apatiniai gali būti geriausias afrodiziakas. Ir nereikia gailėti tokiems reikalams pinigų! Lovoje tu turi jaustis kaip karalienė! Ir nustok gėdytis savo seksualinių fantazijų. Įsimink: viskas, kas vyksta tavo galvoje ir nekenkia aplinkiniams – yra normalu“ – pataria seksologė.

Nėra nieko blogo keistenybėse

Kalbėdama apie antrankius ir kitus sadomazochistiniams žaidimams skirtus žaisliukus, Shirley prisiminė garsųjį „50 pilkų atspalvių“ romaną: „Buvo atlikti tyrimai, kurių metu paaiškėjo, kad merginas jaudina dominuojantys vyrai, todėl knygos populiarumas manęs nė kiek nenustebino. Gal ir ne visos tos moterys išdrįstų tą patį išbandyti realybėje, bet svarbiausia, kad jas jaudina pati idėja. Jei tau tokie žaidimai sukelia geidulį, tikrai nieko blogo, jeigu nuspręsi perkelti fantazijas į realybę“.

Atsitiktinis seksas gali būti naudingas

„Seksas su nepažįstamuoju gali būti visai nebloga idėja keliais atvejais: jei tu naudoji prezervatyvą, nesi padauginusi alkoholio ir nesitiki, kad jis taps tavo vyru“ – sako Shirley.

Nepamiršk preliudijos

„Oralinis seksas, bučiniai, glamonės – visa tai buvo svarbu prieš šimtus metu ir taip pat svarbu dabar. Lytinis aktas ir orgazmas – tai mažesnioji dalis to malonumo, kurį galima pajusti miegamajame“ – atvirai sako seksologė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis