Kurie Zodiako ženklai - didžiausi pavyduoliai

Avinas

Viešumoje Avinas išlaiko pasitikinčio savimi įvaizdį, tačiau viduje jis nesijaučia stabilus. O žinant jo prigimtinę trauką didelėms gyvenimiškoms dramoms, susidaro vieno iš labiausiai pavydžių Zodiako ženklų vaizdas. Viena nedidelė kibirkštėlė – visiškai nekalta pavydo scena gali virsti didžiuliu skandalu, dėl kurio jis galiausiai labai gailėsis. Negana to, viską nustelbiantis pavydas šiuos ugningo charakterio atstovus pastūmėja ir į neištikimybę. Užmegzdama santykius su šio ženklo atstovu, būk pasirengusi emocingiems amerikietiškiems kalneliams. Jeigu pati esi Avinas, pasistenk visus sprendimus priimti „šaltu protou, o jeigu tave kankina kokios nors abejonės, prieš pradėdama regzti keršto planą, pakalbėk su savo antrąja puse.

Jautis

Jaučiai gyvenimiškose situacijose elgiasi racionaliai ir tvirtai stovi ant žemės, tad ir pavydo jausmas jiems yra svetimas. Savo partnerį jie renkasi labai atsakingai ir su juo praleidžia daug laiko kartu, tenkindami visus jo norus, tad antrajai pusei dažniausiai nebūna jokio pagrindo nepasitikėti Jaučiu. Jaučiams labai svarbus „bendro gyvenimo“ jausmas ir aiški ateities vizija. Sparnuotą frazę: „Ir gyveno jie ilgai ir laimingai“ ko gero sugalvojo Jaučiai. Jeigu šio ženklo atstovai įtarė kažką negero, tai labai tikėtina, kad šis jausmas jų neapgauna. Užsispyrę Jaučiai nelinkę viešai rodyti savo jausmus. Todėl, jų būkštavimams pasitvirtinus, nepageidaujamus santykius Jaučiai nutrauks tyliai ir ramiai, be skandalų, durų trankymų ir lėkščių daužymo.

Dvyniai

Dar pačioje santykių pradžioje Dvyniai be jokių užuolankų prisipažįsta partneriui esantys labai pavydūs. Jų įsitikinimu, išlikti ištikimam vienam žmogui – labai sunku, todėl, iš vienos pusės, jie tampa labai įtarūs, iš kitos pusės – neatmeta galimybės patiems būti neištikimiems (beje, dažniausiai tai daro tiesiog savo malonumui). Turint artimus santykius, jiems labai svarbu matyti perspektyvą, šiuo atveju jie stengsis dalyvauti visuose savo antrosios pusės reikaluose. Jų įgimtą gebėjimą bendrauti ir atvirumą aplinkiniai dažnai supranta kaip flirtą, todėl būnant su juo gali tekti pasijaudinti. Tuo atveju, jeigu Dvyniai atskleis partnerio išdavystę, jie veiks pagal principą: „Kerštas – tai patiekalas, kurį reikia pateikti šaltą“.

Vėžys

Vėžiai retai kada patiria neištikimybės jausmą: kai jis išsirenka sau partnerį, tai visiškai atsiduoda šiai besąlygiškai meilei ir to paties nuoširdžiai tikisi iš savo „bendrininko“. Jie daro viską, kad jų santykiai būtų laimingi ir ilgalaikiai. Tačiau būnant šalia jų galima pajausti kitą kraštutinumą – dusinantį prieraišumą. Jeigu Vėžiams ir sukiltų pavydas, tai jie šį slegiantį jausmą laikys giliai užgniaužę savyje tol, kol jis nepavirs atviru pasipiktinimu. Savo nepasitenkinimą Vėžiai išreiškia gana agresyviai. Vėžiai niekada neatleidžia išdavystės.

Liūtas

Ugnies stichijos atstovas neišvengiamai traukia kitų dėmesį ir vargas tam, kas juo nesižavės. Apie Liūtą turi galvoti nuolat, viešai gėrėtis juo ir rodyti savo meilę jam. Šie Karaliai gyvenime nėra labai pavydūs, jie tiesiog per daug pasitikintys savimi ir nepriklausomi, kad pasiduotų tokiam „žeminančiam“ jausmui. Tuo pačiu metu Liūtai, garsėjantys savininkiškumu, bus negailestingi tiems, kas pasikėsins į jų lobį. Iš pavydo jie gali siaubingai įniršti. Liūtas net nesistengia tvardytis, nes paprasčiausiai nemato tam reikalo.

Mergelė

Stabilios ir ramios Mergelės, nors ir įpratusios kontroliuoti savo emocijas, gali būti kraštutinai pavydžios. Pažvelkite joms į akis ir pamatysite tikrus jausmus. Išskirtinis bruožas: jos linkusios kaupti visokius smulkius nusivylimus, kurių kritinė masė gali sugriauti iš šalies atrodančius stabilius ir sėkmingus santykius. Mergelėms svarbu jausti bendrą ateitį ir turėti bendrų interesų su partneriu, bet tuo pačiu metu joms patinka, kai kiekviena pusė turi savo asmeninį gyvenimą. Jeigu Mergelė Jus įtarinėja, ji atvirai nereikš savo nepasitenkinimo tol, kol neišsiaiškins visų faktų ir neįsitikins savo teisumu. Užtenka vieną kartą apgauti Mergelę ir niekada nebesusigrąžinsite jos pasitikėjimo.

Svarstyklės

Svarstyklės nori dviejų dalykų gyvenime: kad jas mylėtų ir išvengti konfliktų. Deja, šio ženklo atstovai dažniausiai kenčia dėl to, kad nesijaučia saugūs. Vidinis nesaugumo jausmas gali tapti stipraus pavydo priežastimi. Svarstyklės darys viską, kad tik išvengtų konfrontacijos. Todėl iš šalies žiūrint gali atrodyti, kad jos tiesiog kažkuo nepatenkintos. Vienintelis būdas išsiaiškinti tikrąją priežastį – atvirai jų paklausti. Svarstyklės – vienas iš supratingiausių ženklų ir ši jų savybė padeda išvengti skaudžių gyvenimiškų klaidų. Todėl net „nusižengęs“ partneris greičiausiai turės šansą pasitaisyti.

Skorpionas

Tai dar vienas kandidatas į pavydžiausiųjų ženklų titulą. Jų gyvenime būna laikotarpių, kai be partnerio įtarinėjimų nepraeina nė diena. Dar viena blogybė, kad tas pavydas neretai liečia tolimos praeities dalykus. Todėl net nebandyk pasakoti Skorpionui apie savo pirmąją meilę pradinėse klasėse. Net ir po 20 metų, pasitaikius progai, jis bus pasirengęs savo konkurentą „sutrinti į miltus“. Taip pat trukdo stiprus savininkiškumo jausmas, kuris gali sukelti nepakeliamą įtampą santykiuose. Šio ženklo atstovai nori kontroliuoti kiekvieną savo partnerio žingsnį, beje, daro tai tiek paslapčia, tiek atvirai. Jeigu Skorpiono įtarinėjimai pasitvirtins, prasižengėlis sulauks negailestingos bausmės.

Šaulys

Šauliui svetimas pavydo jausmas, o jeigu kada tai ir nutiks, tai nė už ką neprisipažins. Tame ir slypi didžiulė problema, nes jie gali tiek visko prisigalvoti, kad galiausiai paliks partnerį, nors šis bus visiškai nekaltas. Nenori turėti problemų su Šauliu? Geriau iš karto susėsti kartu ir apsvarstyti visas abejones sukėlusias gyvenimiškas situacijas, o nelaukti, kol pavydas susprogdins jį iš vidaus. Tuo pačiu Šauliai savo antrajai pusei suteikia daug laisvės santykiuose be jokių įsipareigojimų, suprantama, mainais reikalaudamas to paties.

Ožiaragis

Pavydas Ožiaragiams – nuolatinė būsena, nors tai pripažinti net sau patiems jiems labai sudėtinga, ką jau kalbėti apie aplinkinius. Ožiaragis apskritai labai taupo žodžius reikšdamas savo jausmus, jo partneriui nuolat tenka spėlioti, ką iš tiesų jaučia ir galvoja Ožiaragis. Gera žinia ta, kad pavydo protrūkiai paprastai ilgai neužsitęsia. Iš prigimties įpratę būti laimėtojais, jie labiausiai gyvenime bijo pralaimėti sužinojus, kad juos iškeitė į kažką geresnio. O štai apie Ožiaragio neištikimybę greičiausiai nesužinosi niekada.

Vandenis

Vandenis – vienas iš nenuspėjamiausių ženklų, todėl atspėti jo tikrąsias emocijas būna labai sunku. Po draugiška ir atvira Vandenio išore slepiasi kur kas svarbesni dalykai. Nebandyk provokuoti šio ženklo atstovo pavydo, norėdama tokiu būdu į save atkreipti jo dėmesį. Labiausiai Vandenį žeidžia ne fizinė partnerio išdavystė, o psichologinė. Pavydas jam sukyla matant, kad jo partnerį su kitu žmogumi sieja šilti, draugiški santykiai. Platoniškas artumas jam yra kur kas svarbesnis.

Žuvys

Žuvys – vienas iš mažiausiai pavydžių ženklų. Harmonijos santykiuose siekimas, noras suprasti kitą žmogų ir į situaciją pažiūrėti jo akimis, leidžia Žuvims tiksliai skaityti kitų žmonių emocijas. Iš partnerių jos reikalauja besąlygiškos ištikimybės, atsidavimo ir dėmesio, todėl įsitikink, kad esi pasirengusi tai joms duoti. Tuo pačiu Žuvys, sužinojusios apie partnerio neištikimybę, bet sulaukusios iš jo nuoširdaus atgailavimo, neskubės savo meilės išsižadėti. Galimai joms prireiks šiek tiek laiko, kad nusikaltusiajam duotų antrą šansą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis