Kuris Zodiako ženklas padės tau praturtėti santuokoje

Astrologai tvirtina, kad mūsų finansinė sėkmė didele dalimi priklauso nuo to, kokie žmonės yra šalia mūsų. Taigi, kuris Zodiako ženklas tau padėtų praturtėti?

Avinas
Avinams svarbu būti arčiau oro stichijos ženklų, ypač tinkamas pasirinkimas – Vandeniai. Tai ideali pora jiems finansiniu atžvilgiu. Svarstyklės taip pat gali pritraukti piniginę sėkmę. Vengti Avinams reikėtų Skorpionų – jie paliks Avinus prie suskilusios geldos.

Jautis
Jaučiams naudinga sąjunga su Vandeniais arba Skorpionais. Sąjunga su šio ženklo atstovais gali atnešti Jaučiams neįtikėtiną piniginę sėkmę. Gana neblogai seksis ir su ugnies stichijos ženklias (Liūtais, Šauliais, Avinais), nors tai ir kainuos Jaučiams nervų.

Dvyniai
Dvyniai piniginės sėkmės sulaukti gali poroje su Liūtais. Liūtas Dvyniams pats tikriausias pinigų traukos magnetas. Ožiaragis, Jautis, Mergelė ir Skorpionas patys sau gali gerai uždirbti, bet savo partneriui Dvyniui jie niekuo nepadės. O Skorpionai Dvynius gali atvesti net prie visiško bankroto.

Vėžys
Vėžiai lengviausiai praturtės sąjungoje su Liūtais, Avinais ir Šauliais. Dar galimas variantas – Jaučiai. Šie galės tiek sau uždirbti, tiek ir Vėžiams pinigų pritraukti.

Liūtas
Liūtai bus turtingi poroje su Dvyniais. Šios porelės laukia neįtikėtina piniginė sėkmė. Liūtai taip pat nejaus finansinio nepritekliaus poroje su Svarstyklėmis, Vandeniais, Ožiaragiais, Mergelėmis ir Jaučiais. Vengti Liūtams reikėtų Skorpionų. Jų buvimas šalia nubaidys piniginę sėkmę.

Mergelė
Mergelėms reikalingas Skorpionų palaikymas. Jeigu daugeliui ženklų Skorpionas piniginiu atžvilgiu yra visiškai nesuderinamas, tai Mergelių piniginiuose reikaluose jis atliks pagrindinį vaidmenį. Skorpionai padės Mergelėms rasti vystymosi kelią. Vadovaudamiesi savo intuicija, jie parodys Mergelėms greito praturtėjimo galimybes.

Svarstyklės
Svarstyklės verslo reikaluose atneša naudą praktiškai visiems Zodiako ženklams. Jos pritraukia pinigus savo antroms pusėms, o pačios lieka be skatiko. Vienintelis, kuris gali padėti šio ženklo atstovams, tai Šaulys. Jeigu jie susijungs meilės saitais, tai, tikėtina, sulauks ir finansinės sėkmės.

Skorpionas
Su Skorpionais viskas sudėtinga: jie piniginę sėkmę atbaido praktiškai visiems ženklams. Vieninteliai, kurių sąjunga su Skorpionu nenuskurdins, tai Ožiaragiai, Jaučiai ir Mergelės. Skorpionas, siekdamas sėkmės asmeniškai sau, savo likimą turėtų susieti su Liūtu, Avinu arba Šauliu. Tačiau šiais atvejais reikia būti pasirengusiems savarankiškai aprūpinti savo šeimą, nes šių ženklų atstovai, dirbdami kartu su Skorpionu, daug neuždirbs.

Šaulys
Šauliams seksis su Vandeniais ir Svarstyklėmis. Santuoka su vienu iš šių ženklų užtikrins jiems turtingą ateitį. Jeigu jie patys nori būti pinigų pritraukimo magnetu, savo gyvenimą jiems reikia susieti su Ožiaragiais, Mergelėmis arba Jaučiais. Šie ženklai Šaulių dėka galės pasiekti finansinę sėkmę ir aprūpinti šeimą.

Ožiaragis
Ožiaragis – tai ženklas, kurio finansinei sėkmei įtakos padaryti negali niekas. Taip kad jiems nereikia sukti sau galvos dėl suderinamumo piniginiais klausimais. Vienintelis dalykas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį, tai sąjunga su Šauliu, Avinu arba Liūtu. Santuoka su šių ženklų atstovais gali užtikrinti stabilias pajamas.

Vandenis
Vandeniams savo likimą geriausia sieti su ugnies stichijos atstovais: Šauliais, Avinais ir Liūtais. Piniginę sėkmę atneš ir Svarstyklės su Jaučiais. O štai Skorpionų reikėtų vengti, nes santuoka su jais labai pablogintų finansinę padėtį.

Žuvys
Žuvims palaikymo reikia visada, finansinio taip pat. Šiuo klausimu joms padėti gali Ožiaragiai, Mergelės ir Jaučiai. Jeigu Žuvys sėkmės nori siekti savarankiškai, joms reikalingas Avinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis