Ką atskleidžia santuokos linija ant tavo delno

Tradiciškai santuokos linijomis vadinami nedideli horizontalūs brūkšneliai delno šone, žemiau mažojo pirštelio. Geriausiai jie matosi, kai suspaudžiame delną į kumštį. Tačiau santuokos linijomis galima pavadinti tik pačias ryškiausias, ilgiausias ir giliausias iš jų. Paprastai matoma viena santuokos linija, kartais dvi ar net trys, tačiau tokie atvejai išimtis.

Šios linijos byloja ne tiek apie būsimas santuokas, kiek apie pačius svarbiausius ir ilgiausiai trunkančius santykius žmogaus gyvenime. Buriant iš delno santuoka nurodoma tuo atveju, jei santuokos liniją patvirtina kitos linijos ir ženklai ant delno.

Laimingos santuokos ženklas – ryški ir gili neišsišakojusi linija. Kuo ji lygesnė, tuo geriau. Optimali padėtis – griežtai horizontali. Jei tokią liniją matai ant abiejų savo rankų, tai geras ženklas.

Dvi ryškios ir „geros“ santuokos linijos byloja apie dviejų ilgalaikių ir laimingų santykių galimybę žmogaus gyvenime. Silpna arba kreiva linija, linija su salelėmis ar įtrūkimais reiškia, kad santykiuose bus daug barnių ir problemų. Nepalankus ženklas, jei santuokos liniją kerta kitos linijos. Nesėkmingą santuoką paprastai nurodo linija, kuri leidžiasi žemyn.

Apie tai, kada sutiksime savo išrinktąjį (-ąją), galima spręsti pagal meilės linijos išsidėstymą delne: kuo ji arčiau pirštų pagrindo, tuo vėlesnė santuoka žmogaus laukia.

Chiromantija yra labai senas ir labai įdomus būrimo menas: tikri chiromantai tiksliai žino, kad delnuose nurodyti tik tie įvykiai, prie kurių žmogus artėja tik savo nuopelnų, poelgių ir polinkių dėka. Vadinasi, jei ant savo delno pamatei galimos nesėkmingos santuokos požymius, tai nėra nuosprendis, o tik paskatinimas dirbti su savimi. Santuokos ar meilės linijos – stebuklingi rakteliai, kurie turi mus įkvėpti ir suteikti pasitikėjimo.

Chiromantija yra būrimas, o ne scenarijus – jei tai prisiminsi, gali sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų apie save ir savo artimuosius.

O mes siūlome pasinagrinėti šiek tiek daugiau ir paskaityti apie kitas delno linijas ar specialius ženklus.

1. Pinigų trikampis ant tavo delno
2. Ypatingas ženklas, kurį turi tik nedidelė dalis žmonių
3. Ką tavo delno linijos išduoda apie tave

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis