Nežinau kaip elgtis... Man jis patinka, bet netraukia kaip vyras

Esu vieniša, bet vyrai sako, kad traukiu dėmesį. Aš netgi radau savo būsimą vyrą (bent jau man taip atrodo). Bet yra viena problema - jo išvaizda manęs netraukia. Taigi mano klausimas būtų toks: ką tokiu atveju daryti? Kaip pamilti neišvaizdų, bet labai gerą ir daug gerų savybių turintį žmogų?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Panašu, kad jūsų protas rado jums vyrą, tačiau jūsų sielos jis kol kas nevirpina, t.y. nejaučiat jam fizinės traukos. Deja, tam, kad santykiai būtų sveiki ir džiaugsmą teikiantys, fizinė trauka yra privalomas komponentas prie visų kitų gerų vyro savybių. Kitu atveju tas vyras netenkins jūsų visapusiškai, o galiausiai jo buvimas šalia pradės erzinti.

Gera žinia ta, kad viskas nėra prarasta. Savo darbo praktikoj esu girdėjusi ne vieną atvejį, kai moteris pajausdavo trauką vyrui, kuris iš pirmo žvilgsnio nebuvo jai patrauklus. Vyrui nebūtina būti gražiu tam, kad moteris jį pamiltų. Jei vyras pasitiki savimi, yra atkaklus, moka elgtis su moterimi, taktiškai siekia jos palankumo, jis išties turi šansų tapti moteriai seksualiai patraukliu ir netgi gražiu.

Tam, kad moteris pamiltų vyrą, jis turi būti jai autoritetu. Tačiau kiekvienai autoritetingas vyras pasižymi skirtingom savybėm. Vienoms autoritetas yra protingas, kitoms turtingas, trečioms sportiškas ir stiprus... Jei jūs šiame žmoguje matote tas savybes, kurios jus žavi vyruose, tuomet situacija su potraukiu laikui bėgant gali pasikeisti jūsų naudai. Tačiau jei tai savybės, kurios jums suteiktų tik kažkokios naudos (finansinės, moralinės, socialinės ir pan.), tuomet pasinaudojusi juo, norėsite kuo greičiau atsiriboti arba tiesiog ciniškai juo naudositės ilgų gyvenimo metų tėkmėje, bet taip niekada ir nepajausite tos palaimos kas rytą prabusti mylimo vyro glėbyje.

Mano patarimas – neskubėti su vienokiais ar kitokiais sprendimais. Jei šis vyras nėra fiziškai atstumiantis, tuomet leiskite jam jus prisijaukinti. Jei jo elgesys ir autoritetas suvirpins jūsų sielą (ne tik protą), tuomet jis išties taps jūsų pilnaverčiu svajonių vyru. Jei ne... vadinasi tai tikrai dar ne JIS. Protas turi egzistuoti sutuoktinio paieškoje, bet siela taip pat turi virpėti nuo pojūčio, kad tai TAS žmogus. Kad būti šalia jo jums yra gera, ramu ir saugu. Jūs turite ne protu, o vidumi pajausti, kad su šiuo žmogumi norite praleisti visą likusį gyvenimą. Abejonių neturi būti.

Na, o tos, kurios abejoja savo pasirinkimu arba nežino, ką pasirinkti – turtingą ar širdžiai mielą, kuo pasikliauti – proto ar širdies balsu, – kreipkitės asmeniškai, padėsiu objektyviai išanalizuoti jūsų situaciją.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis