Būk atsargi su šio Zodiako ženklo moterimi

Šio Zodiako ženklo varžovė – bene protingiausia iš ugnies ženklo atstovių. Jeigu ši moteris ko nors užsinori - tai tiesiog privalo būti jos! O jeigu ji užsinorėjo tavo vyro?

Mes kalbame apie Šaulio ženklo moteris. Ką jos tikrai moka – tai kryptingai judėti tikslo link ir priversti kitus sekti joms iš paskos. Šaulės energingos, labai veiklios ir tiesiog nuostabiai geba palaikyti pokalbį bei sudominti kitus. Negana to, jos atviros, dosnios ir nuoširdžios. Puikus savybių derinys, kuriam vyrai labai sunkiai atsispiria!

Tik nesuprask klaidingai - Šaulio ženklo moterys ne iš tų, kurios piktybiškai kabintųsi ant kaklo svetimiems vyrams. Tiesiog jos pačios gana lengvai pasiduoda gundymams. Taigi taip ir gaunasi... Jis pažiūrėjo – ji nusišypsojo, jis užkalbino – ji užkibo ir panoro tęsti pažintį... Ir viskas tik dėl to, kad Šaulės savotiškai supranta meilę. Joms tai kažkas panašaus į skraidymą padebesiais. Jos ne iš tų, kurios prisiekinėja būti kartu iki gyvenimo pabaigos ir kartu žengti laimėje ir nelaimėje. Meilė joms egzistuoja tol, kol pilve skraido drugeliai, o juk toks etapas santykiuose amžinai nesitęsia!

Pagrindinis šios moters ginklas – gebėjimas užjausti ir suprasti vyriškius. Ji atidžiai klausosi jo graudžių istorijų ir glosto galvą, o ko gi vyrui daugiau gali reikėti, ypatingai jei jis pavargęs nuo tavo priekaištų. Ši varžovė turi vieną silpnybę: laikui bėgant ji stengiasi pririšti vyrą prie savęs, o juk nė vienam vyrui nepatinka būti kontroliuojamam. Parodyk saviškiui, kad tu kitokia: pamiršk visus „Kur buvai?“ bei „Ką veikei?“ ir jis supras, kad būti šalia tavęs jam kur kas geriau.

Moterys Šaulės gali būti visokios – stačiokės, impulsyvios, valdingos, tačiau tai nieko nekeičia. Jos vis tiek prie savęs traukia tiek vyrus, tiek moteris. Joms atleidžiama tai, ko kitiems žmonėms tikrai niekada ir nė už ką neatleistų. Galbūt taip yra dėl stipriųjų šio ženklo pusių - charizmos, materialinio ir dvasinio dosnumo, gebėjimo pralinksminti ir įkvėpti kitus.

Vis tik jeigu kalbėtume ne apie meilės peripetijas, o apie moterišką draugystę, - Šaulės gali būti nuostabios bičiulės, kurios visuomet tave išklausys ir atvirai patars, kaip geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. O meilės klausimais kaip tikros draugės nepabijos pasakyti tiesą ir atvers tau akis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis