Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius

Prieš du tūkstančius metų Romos imperijoje gyvenimas tiesiog kunkuliavo nežabota aistra. Jokių griežtų moralės normų, jokių tabu... Tačiau imperatoriaus Klaudijaus žmonos Valerijos Messalinos gyvenimo būdas šokiruodavo net didžiausius Romos ištvirkėlius.

Daugelis garbią padėtį užimančių senovės Romos damų slapta linksminosi su vergais, kaliniais ar gladiatoriais. Imperatoriaus žmonai visi šie „nekalti“ žaidimai taip pat buvo leidžiami, o „žaisliukų“ tikrai netrūko, tačiau Valerijai visko buvo per mažai. Sutemus garsioji imperatorienė keliaudavo į vietinį viešnamį, kuriame atsiduodavo bet kuriam lankytojui, sumokėjusiam įprastą kainą už eilinę viešnamio mergelę. Kalbama, kad imperatorienė išeidavo tik tuomet, kai pakildavo saulė ir viešnamį palikdavo paskutiniai naktinės meilės ieškoję klientai.

Vida Press

Kartą Valerija netgi metė iššūkį vienai žinomiausių senovės Romos plaštakių – kuri iš jų sugebės aptarnauti daugiau klientų. Per naktį kiekviena pamalonino po 25 vyrus ir priešininkė pasidavė, o imperatorienė ir toliau mėgavosi meilės malonumais, savo dėmesiu apdovanojusi dar 25 klientus.

Tokį imperatorienės elgesį iš dalies galima paaiškinti pažvelgus į jos vaikystę. Valerija buvo imperatoriaus Kaligulos giminaitė, o jis, kaip žinia, garsėjo nesibaigiančiomis sekso orgijų puotomis. Nekaltybę Valerija prarado sulaukusi vos 13 metų ir nuo to laiko tapo viena iš didžiausių tokių puotų pažibų. Jaunutė, graži, pakankamai anksti subrendusi ir dievinanti linksmybes be jokių tabu... Galiausiai Valeriją imperatorius Kaligula ištekino už Tiberijaus Klaudijo, tačiau Valerijos gyvenimas liko toks pats, koks buvo iki santuokos.

Vida Press

Po Kaligulos nužudymo, valdžia atiteko Valerijos vyrui. Daugumai tai buvo staigmena. Klaudijus – mikčiojantis tylenis, aplink save matantis tik istorines knygas... Na, kaip jis gali būti imperatoriumi! Tik visi pamiršo, kad šalia to tylenio buvo žmona, kuri ir savo darbais, ir kūnu darė viską, kad Klaudijus pasiektų sostą.

Amžiaus skirtumas tarp Valerijos ir Klaudijaus buvo ženklus – maždaug 25 metai. Tuo metu 51 metų sulaukęs naujasis imperatorius jau buvo laikomas senuku. Jį nelabai domino nepažabojamas žmonos charakteris ir pomėgis linksmintis su svetimais vyrais. Prieš nesibaigiančias Valerijos nuodėmes jis tiesiog užsimerkdavo ir leido jai gyventi taip, kaip ši norėjo. O gal tiksliau būtų sakyti ne užsimerkė, o nuo jos atsiribojo, mat suprato nieko nepakeisiantis.

Vida Press

Žinoma, viešas imperatorienės įvaizdis turėjo atitikti bent šokius tokius reikalavimus ir tuo pasirūpindavo pati Valerija. Kalbama, kad ji buvo ne tik geidulinga, bet ir negailestinga – dėl kelių akimirkų su imperatoriene, ne vienam vyrui teko atsisveikinti su savo gyvenimu. Ji leisdavo naktis viešnamiuose, apsimesdama paprasta prostitute, tačiau jei atlikdama imperatorienės vaidmenį kada sutikdavo savo buvusį klientą viešumoje, - vargšeliui tekdavo atsisveikinti su galva visiems laikams. Imperatorienė net neieškojo pretekstų, jos sargybiniai aklai vykdė tai, kad jiems buvo liepta.

Vida Press

Klaudijus Valeriją kentėjo gana ilgai – tol, kol ši sumanė imperatoriumi padaryti savo meilužį. Apie tai Klaudijų informavo jo patikėtinis, kuris, žinodamas minkštą savo valdovo būdą, pats ėmėsi iniciatyvos ir areštavo Valeriją. Imperatoriaus legatas pasiūlė jai baigti gyvenimą savižudybe ir Valerijai atsisakius, nudūrė ją durklu.

Apie žmonos mirtį imperatoriui Klaudijui buvo pranešta vakarienės metu. Vienintelė jo reakcija į šią naujieną buvo prašymas: „Įpilkite man dar vyno“...

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis