Paskaityk, kas užkoduota tavo gimimo dienos skaičiuje

#1
„Numeris vienas“ – tuo viskas ir pasakyta. Tai – kūrybingų, originalių ir nepriklausomų žmonių ženklas. Jų savarankiškumas turi dvejopą reikšmę: iš vienos pusės – jie savimi pasitikintys, neretai tampantys pavyzdžiu kitiems; iš kitos – individualistai ir egoistai, neketinantys taikstytis su kitų nuomone. Jie yra iniciatyvūs, novatoriški, ryžtingi, todėl dažnai užima lyderio poziciją. Jie turi pakankamai daug ambicijų, todėl vardan savo išsvajoto tikslo linkę rizikuoti. Neigiamos savybės: impulsyvumas, padidintas pasitikėjimas savimi ir užsispyrimas. Dėl įgimto santūrumo jiems būna sunku iki galo išreikšti savo jausmus net patiems artimiausiems žmonėms.

#2
Antrą mėnesio dieną gimsta padidinto jautrumo žmonės. Net ir mažai pažįstamų žmonių prašymui jie neliks abejingi. „Dvejetukas“ – pusiausvyros ir stiprios sąjungos simbolis. Tai – puikūs verslo partneriai, kolegos, draugai ir gyvenimo palydovai. Santykiuose jie – puikūs diplomatai: nuoširdūs, mandagūs, įsiklausantys. Tai – dar ir menininkų bei romantikų šventas skaičius. Šie žmonės – geri komandiniai žaidėjai, tačiau nelinkę rodyti iniciatyvos ir nemėgsta būti dėmesio centre. Jų drovumas dažnai tampa neįveikiama kliūtimi sprendžiant svarbias užduotis. Kitas šio jautraus charakterio kraštutinumas – polinkis į depresiją.

#3
„Trejetukas“ – meninės vaizduotės, kūrybinio intelekto, komunikabilumo ir atjautos ženklas. Tai – neutralumo ir bendradarbiavimo simbolis. Mėnesio trečiąją dieną gimsta nenuilstantys optimistai, kurie moka būti laimingi ir mėgautis gyvenimu. Jiems būdinga nuolatinio įsimylėjimo būsena. Jie pasižymi geru humoro jausmu. Jų puikiai išvystyta intuicija, kurios dėka jie identifikuoja svarbias mintis ir idėjas. Į „trejetukų“ nuomonę verta įdėmiai įsiklausyti. Kaip ir dvejetukus, liūdesio akimirką juos apninka depresija ir net nežymios problemos virsta milžiniškomis.

#4
Atsakingi, sąžiningi, rimti, patikimi žmonės, nebijantys iššūkių ir darantys viską, kad juos įveiktų. Į „ketvertukus“ dažnai kreipiasi pagalbos ir pagalbos ranką jie ištiesia. Gimusieji šią dieną pasižymi puikia reputacija dalykiniuose reikaluose. Asmeniu darbu jie sugeba susikurti sau materialinę gerovę. Susidaro įspūdis, kad ketvertukams nėra neišsprendžiamų klausimų. Daugelis jų linkę į tiksliuosius mokslus. Šie žmonės moka priimti nesėkmes, paversdami jas gyvenimo pamokomis. Jie sugeba pasidaryti tinkamas išvadas iš savo nesėkmių. Negana to, bet kokios kliūtys ar sunkumai, pasitaikantys jų kelyje, tik sukelia jiems azartą ir įkvepia, negailint jėgų siekti užsibrėžto tikslo.

#5
Penketukas numerologijoje – laisvės simbolis. O žmonės, gimę šio skaičiaus dieną, labai gerai moka ta laisve naudotis. „5“ – užkietėjusių keliautojų ir avantiūristų, labai bendraujančių, smalsių ir universalių žmonių ženklas. Dažnai šiuo skaičiumi būna pažymėti genijai. Gimusieji 5 mėnesio dieną yra linkę į mistiką. Juos traukia viskas, kas paslaptinga, keista, nežinoma. Geriausias patarimas penketukams – šiek tiek pristabdyti. Nedarykite skubotų išvadų ir neskubinkite įvykių. Jūsų nekantrus charakteris ir skuboti sprendimai gali jums labai pakenkti.

#6
Tai – meilės ir supratimo, sąžiningumo ir ištikimybės, šeimos ir draugystės ženklas. Šeštą mėnesio dieną gimusių žmonių labai gerai išvystytas atsakomybės jausmas, jie linkę į menus ir humanitarinius mokslus. Jie kilniaširdžiai, naminiai ir noriai padedantys kitiems ne tik patarimais, bet ir pinigais. Šešetai – nuostabūs draugai, kuriems galima patikėti didžiausias paslaptis. Šis skaičius taip pat sietinas su aršiu pavydu ir savininkiškumu. Šie žmonės gana užsispyrę, linkę meilikauti, kartais net iki įkyrumo.

#7
Išminties ir proto, stipresnio už jausmus, ženklas. Ne šiaip sau žmonės, pasaulį išvydę šią laimingu skaičiumi paženklintą dieną, labai mėgsta skaityti, pasirengę nuolat mokytis naujų dalykų ir gyvenimą susieti su intelektualia veikla. Jiems sekasi mokslinių išradimų srityje. Tai – vienumos mėgėjai ir perfekcionistai. Neigiamos septintuko pusės: uždarumas, užsispyrimas, nepakantumas, polinkis į ginčus ir sarkazmą.

#8
Numerologijoje aštuntukas – valdžios simbolis. Žmonės, gimę aštuntą mėnesio dieną, dažnai savo pašaukimą randa politikoje, jie puikūs vadovai, o ypač komfortiškai jaučiasi jėgos pozicijoje (tai atsispindi ir sekse). Jie egocentriški, mėgsta pagyrimus ir trokšta visuotinio pripažinimo. „8“ – skaičius, įkūnijantis dideles pajamas ir materialinę sėkmę. Nesistenkite sužadinti aštuntukams gailestingumo jausmo, nes sąžinės graužatis jiems svetima. Prie neigiamų aštuntuko savybių galima priskirti padidintą ambicingumą, griežtus santykius su pavaldiniais ir nepakantumą žmonėms apskritai. Dideli pinigai ir svaiginantys uždarbiai gali aštuntukus sugadinti.

#9
Vienas iš sentimentaliausių kalendorinio mėnesio atstovų. Pasiaukojantys draugai, romantiški gyvenimo palydovai, suinteresuoti verslo partneriai. Devintukų gerai išvystytas rašymo talentas, tad neleiskite jam išblėsti, o vienas ryškiausių bruožų – dosnumas. Jį pastebi kiekvienas, kuris pažįsta šį atstovą. Devintukai lengvai atleidžia jam padarytas nuoskaudas ir atlaidžiai žiūri į kitų trūkumus. Jų labai gerai išvystytas atsakomybės jausmas, todėl devintukai niekada nepaves savo kolegų ar naujo projekto paleidimo. Vienintelis dalykas, kurio trūksta išsiblaškėliams devintukams – daugiau dėmesio skirti savo finansams. Bet kokios sumos pinigų akimirksniu dingsta iš jų rankų.

#10

Vienas prieštaringiausių skaičių, susidedančių iš dviejų sakralinių skaitmenų, kurie reiškia: „Arba viskas, arba nieko“. Žmonės, gimę dešimtą mėnesio dieną, įpratę veikti paprastai, be užuolankų ir intrigų, nekuria sudėtingų planų, o renkasi aiškiausią ir patikimiausią kelią. Jie gyvena švaria sąžine ir dosnia širdimi, todėl labai populiarūs ne tik savo draugų tarpe, bet ir pritraukia aplinkinių dėmesį. Patarimas dešimtukams – vizualizuokite savo tikslus ir svajones, kad jie išsipildytų, Jūs turite išanalizuoti visas jų detales.

#11
Nėra dvasiškai stipresnio skaičiaus už vienuolika. Nuo pat vaikystės šią mėnesio dieną gimę žmonės renkasi dvasinio tobulėjimo, gailestingumo kelią. Materialinės vertybės jiems rūpi mažiausiai. Šie žmonės tvirtai laikosi duoto žodžio, todėl visada galvoja ką sako ir be reikalo nežarsto patarimų ar pasiūlymų. Į jų nuomonę tikrai verta įsiklausyti, nes ji bus detaliai apgalvota, o jų vidinė intuicija prilygsta ekstrasensams.

#12

Tai ganėtinai neįprasti žmonės. Itin sentimentalūs, bet tuo pačiu ir labai tvirti. Jie gali būti griežti, turėti savo nuomonę, nenusileisti, aklai siekti to, ko nori. Tačiau kai kuriais atvejais visas tas griežtumas dingsta ir pasirodo emocionalioji dvyliktukų pusė. Dvyliktukai – tarsi du skirtingi žmonės viename. Darbe – šalti ir valdingi, namuose – šilti ir prieraišūs. Juose telpa kardinaliai skirtingi bruožai. Matyt ne veltui skaičius 12 vadinamas pilnatvės skaičiumi – juk metai turi 12 mėnesių, diena – 12 valandų.

#13
Daugiausiai ginčų numerologijoje keliantis skaičius, reiškiantis transformacijos etapą. Tryliktą dieną gimę žmonės nei vieno nepalieka abejingo. Jie visą gyvenimą siekia tobulumo, o tiek jų asmeniniame gyvenime, tiek darbinėje veikloje nuolat vyksta kokie nors pokyčiai. Stabilumo būsena jiems svetima. Didžiausias šių žmonių trūkumas – aplinkinių žmonių netoleravimas. Po įvykusio stipraus ginčo, jie retai kada duoda antrą šansą, net jei žmogus to ir nusipelnė. Negana to, jie dar ir tingūs, kas neretai trukdo jiems siekti savo užsibrėžtų tikslų.

#14
Šis skaičius priklauso žmonėms, kurie tiki absoliučia laisve, be jokių apribojimų. Net nebandykite juos kuo nors apriboti, nes jie dings iš Jūsų gyvenimo visiems laikams. Jie greitai užsiplieskia, todėl tuo metu geriau jiems po ranka nepasitaikyti. Įsiūčio akimirką jie praranda savikontrolę, dėl ko vėliau gailisi. Jų išskirtinė savybė – didelis seksualinis aktyvumas: aistringesnį meilužį rasti būtų sunku. Keturioliktukai labai greitai įsimyli, tad net ir esant stabiliems santykiams su partneriu, savo akiratyje jie visada turės dar vieną taikinį. O štai verslo srityje juos dažnai lydi nesėkmės. Finansinių reikalų tvarkymą keturioliktukams geriau būtų pavesti patikimiems partneriams.

#15
Po šiuo skaičiumi gimsta išradėjai ir fantazuotojai. Jie iš prigimties apdovanoti daugeliu talentų: nuo techninių iki poetinių ir daugelis iš jų gali būti sėkmingai realizuoti profesinėje srityje. Tačiau sudėtingų problemų sprendimui jiems dažniausiai pritrūksta kantrybės ir vidinės drausmės. Į menkiausias problemas ir sunkumus, kaip, beje ir į kritiką, jie reaguoja labai jautriai. Tačiau rodyti savo nuotaikų viešai penkioliktukai nepratę ir linkę jas geriau nutylėti. Šio skaičiaus atstovai yra labai empatiški. Jie kur kas geriau supranta kito žmogaus skausmą nei daugelis iš mūsų.

#16
Skaičius šešiolika byloja tai, kad jo savininkas – analitiškai mąstantis žmogus ir savo tikrų jausmų jis neatskleidžia. Jis – atsakingas, mandagus, imlus, dosnus, savaip paslaptingas ir nepriklausomas. Jo ypač gerai išvystyta intuicija, o pareigingumas ir atsakingumas siekia visus 200 proc. Jaunystėje nevengiantis viešai ir atvirai reikšti savo nuomonę visais klausimais, metams bėgant, vis dažniau užsisklendžia savyje ir tampa kur kas santūresnis, uždaresnis, mažiau bendraujantis ir atsargesnis. Šio skaičiaus atstovai nepakantūs paviršutiniškumui: jeigu „16“ nusprendė draugauti, tai reiškia, kad jo jausmai stiprūs, o ketinimai rimti. Tai labai jausmingi ir lojalūs partneriai.

#17
Kokie jie ištvermingi! Stulbina tai, kaip tokie geri fiziniai duomenys dera su tokia pažeidžiama siela. Jei norite užvaldyti jų širdį, nuoširdžiai rodykite savo meilę ir švelnumą, nes „17“ nepakenčia melo ir veidmainystės. Jau nuo pat vaikystės jie negali pakęsti kritikos. Jiems sunkiai pakeliami menkiausi prieštaravimai. Žodis „ne“, ištartas jų adresu, sukelia pyktį, o kartais net agresiją. Pakeisti jų nuomonę ar įsitikinimus praktiškai neįmanoma.

#18
Tai – kovotojų už teisybę skaičius. Tokie žmonės pasirengę iki galo ginti ne tik asmeninius, bet ir savo draugų bei kolegų interesus. Tuo pačiu jie yra gana konservatyvūs ir visame kame vadovaujasi tik savo asmenine patirtimi ir žiniomis, labai retai atsižvelgdami į kitų nuomonę. „18“ – įgimtų aristokratų skaičius. Jie labai kankinsis, gali pulti net į depresiją, jeigu dėl kokių nors priežasčių susigadins savo reputaciją, todėl padarys viską, kad ją atstatytų. Šiems žmonėms labai svarbi jų išvaizda ir geras įvaizdis kitų žmonių akyse. Jie retai kada atsiduria kebliose situacijose, kadangi veikia labai atsargiai ir apdairiai. Meilės reikaluose prioritetą skiria tarpusavio pagarbai. Šių žmonių labai stiprus ryšys su savo motina, kurios moralinis palaikymas ir pritarimas jiems itin svarbus.

#19
„Ką pasėsi, tą ir pjausi“. Būtent ši patarlė geriausiai atspindi 19-ą mėnesio dieną gimusių žmonių gyvenimo kelią. Jų gyvenimo scenarijus primena veidrodžių karalystę. Jiems reikia būti atidiems savo veiksmams ir žodžiams. Nei vienas jų poelgis (kilnus ar gėdingas) nepraeina be pėdsako, likimas nuolat tai primena ir atlygina šimteriopai. Jiems dažnai tenka mokėti už praeities klaidas. Devynioliktukai – energingi, pragmatiški ir ryžtingi žmonės. Jie mėgsta stabilumą tiek šeimoje, tiek profesinėje veikloje ir retai kada keičia savo sėslią vietą. Šie žmonės yra absoliutūs materialistai – jiems vertę turi tik tai, ką jie gali pačiupinėti rankomis. Savo sėkmę bet kokioje veiklos srityje jie vertina išimtinai tik per piniginę išraišką.

#20
Kategoriški, sunkiai pakeliantys vienatvę, kuo daugiau žmonių juos supa, tuo geriau. Puikūs oratoriai ir ištikimi draugai, gerai dirba komandoje, noriai ir aktyviai dalyvauja visuomeniniuose renginiuose. Mėgsta triukšmingas kompanijas, koncertus. Svetingi, draugiški, išradingi. Romantikai. Mėgsta muziką ir šokius, labai kūrybingi. Apie tokius žmones sakoma, kad pats likimas juos lepina, nes dauguma jų norų pildosi, tarsi mostelėjus butų lazdele. Kaip bebūtų keista, tačiau jie dažnai skundžiasi savo gyvenimu, būna nepatenkinti savo pasiekimais, lengvai pasiduoda svetimai įtakai.

#21
Gimusieji 21-ą mėnesio dieną – gyvenimą mylintys žmonės. Jie pasirengę kiekvieną dieną dėkoti likimui už savo egzistavimą. Jie neretai būna kilę iš pasiturinčių šeimų. Jau vien tas faktas, kad 21 dieną du kartus metuose įvyksta saulėgrįža, simbolizuoja išskirtinį jų charakterį. Savo dėmesį jie sutelkę į pinigus, kurie akivaizdžiai juos myli. Šiuo skaičiumi paženklinti žmonės tampa profesionaliais ekonomistais, bankininkais, finansininkais. Jiems drąsiai galima patikėti šeimos biudžeto tvarkymą. Jiems labai svarbus ne tik jų pačių statusas visuomenėje, bet ir jų partnerių padėtis. Jie ciniški ir ironiški. Dar viena jų silpnybė – seksas, kuris juos tiesiog valdo. Tačiau jie sugeba atskirti tikrus jausmus nuo gyvuliško geismo, todėl jeigu savo partneriams ir būna neištikimi, tai tik išimtinai dėl nesuvaldytų instinktų arba norėdami sumažinti įtampą.

#22
Dvidešimt du – švietėjiškas skaičius. Gimusieji šią mėnesio dieną mėgsta mokyti kitus ir jiems tai kuo puikiausiai sekasi. Jie tiesiog sukurti dėstytojų ir lektorių darbui. „22“ – tikri eruditai, kuriems plataus akiračio galima tik pavydėti. Pati gamta jiems skyrė misiją atverti ir aiškinti kitiems vykstančius sudėtingus procesus tiek Žemėje, tiek ir už jos ribų. Tuo paaiškinama jų trauka kosmosui. Jie nebijo prisiimti atsakomybės tiek už pasakytus žodžius, tiek už poelgius. Šiuos žmones būtinai reikia girti ir sakyti jiems komplimentus, nuo kurių jie tiesiog nušvinta. Žmogus, kuriam likimo skirtas šis skaičius – triumfuotojas. Vis tik, sėkmės gyvenime jis pasiekia ne atsitiktinumo, o įtempto darbo dėka. Tarp 22 mėnesio dieną gimusiųjų nemaža dalis yra filantropų ir labdaringa veikla užsiimančių žmonių.

#23

Po paslaptingu skaičiumi 23 slypi aistra nuotykiams ir nuolatiniam judėjimui pirmyn. Šią dieną gimę žmonės drąsūs, ryžtingi, veržlūs, impulsyvūs, komunikabilūs ir nepastovūs. Jiems puikiai sekasi darbas, susijęs su finansais ir inovacijomis. Beje, dėka savo aukšto intelekto, kūrybinio ir progresyvių idėjų potencialo, jie save realizuoti gali įvairiausiose srityse. Jie kupini optimizmo, smalsumo ir entuziazmo. Svarbiausias dalykas jiems gyvenime – laisvė, jie nemėgsta būti kam nors atskaitingi. Jie apdovanoti galinga priešingos lyties traukos jėga ir yra neįtikėtinai jausmingi ir seksualūs partneriai. Jie panašūs į magnetą, pritraukiantį įvairias sudėtingas situacijas ir problemas. Todėl jų gyvenimas tikrai nėra paprastas.

#24
Tai – saugumo ir lojalumo simbolis. Iš visų kalendorinio mėnesio dienų nėra nė vieno atstovo, kuris būtų dėmesingesnis ir atsargesnis. Prieš žengdamas kad ir mažiausią žingsnelį ar pasiryždamas kokiam nors poelgiui, jis pasvers visus „už“ ir „prieš“, įvertins galimas pasekmes ir tik tada priims sprendimą. Jie tikrai nesivels į jokias problemas. Ypatingą dėmesį šio skaičiaus žmonės skiria maistui. Ir tai pasireiškia įvairiausiomis formomis: jie gali atidaryti savo restoranėlį ar išgarsėti kaip genialūs kulinarai. O apie jų pavyzdinę drausmę galima būtų kurti legendas.

#25

Galbūt pati to dar nesupranti, bet tavo gyvenime labai svarbų vaidmenį atlieka intuicija. Būtent ja turėtum pasikliauti tuomet, kai pati nežinai kuriuo keliu turėtum eiti. Po šiuo skaičiumi gimę žmonės labai jautrūs ir pasiduodantys emocijoms bei pojūčiams. Būtent tie pojūčiai tave ir veda į priekį – galima sakyti, kad turi savotiškų mistinių galių. Jei paskutinę akimirką pajauti kažkokias dvejones, - pasitikėk savo jutimais ir greičiausiai nesuklysi. Beje, skaičius 25 – tai 2 ir 5 suma 7. O septyni – proto, išsilavinimo ir intelektualumo skaičius.

#26

Susumavę 2 ir 6 gausime 8, o aštuonetas – tai mistinė begalybė. Tai nenutraukiamo ryšio simbolis. Tai patys ištikimiausi draugai ir partneriai. Žmonės, kurių gyvenimo kodas slepiasi po skaičiumi 26, sau prisiima vedlio vaidmenį – ir tam jie turi visus būtinus bruožus: tvirtą charakterį, iš vidaus sklindančią energiją, gebėjimą priversti kitus klausytis ir daryti, mokėjimą rodyti savo lyderystę. Regis, tavo gyvenime atviri visi keliai. Tik vaikydamasi dar didesnių pasiekimų bent retkarčiais sustok ir pasižiūrėk, ar šalia tavęs vis dar žengia ištikimieji draugai. Nepamiršk, kad siekdami valdžios kartais paaukojame tai, kas gyvenime yra kur kas svarbiau.

#27

Numerologiškai šis skaičius savyje slepia gebėjimą gydyti, taigi turėtum neprašauti, gyvenime pasirinkusi kelią, kuris susijęs su sveikata. Žmonės, gimę po skaičiumi 27, turi puikiai išvystytą intuiciją, yra emocionalūs, labai užjaučiantys ir visuomet padedantys artimiesiems. Jie – tikri altruistai. Beje, teisingo požiūrio į gyvenimiškas nesėkmes iš jų galima tik pasimokyti – šiems žmonėms kiekviena nesėkmė tai tik pamoka, kurios būtinai reikėjo, kad galėtum tobulėti ir žengti į priekį. Kitaip tariant, kol kitas įkritęs į balą gulės ir galvos, kodėl jam taip nepasisekė, po skaičiumi 27 gimęs žmogus jau bus praėjęs dar dešimt tokių balų ir išmokęs, kaip jas apeiti.

#28

Skaičius, kuris simbolizuoja įstatymą. Tie žmonės, kurie savo gimtadienį švenčia 28 dieną, pasižymi išskirtiniu atsakomybės jausmu. Jų gyvenime viskas sudėliota į aiškiai sužymėtas lentynėles – tą daryti galima, to – nevalia, šitas kelia abejones, todėl nerizikuokime... Ir tokios pačios tvarkos jei reikalauja iš aplinkinių, nors tikėtis tokios pačios atsakomybės iš kitų žmonių – tiesiog beprasmiška. Kitas dalykas, kurį vertėtų šiek tiek prislopinti – nemokėjimas pripažinti savo klaidų. Tai, kad tavo gyvenime viskas darome pagal taisykles, dar nereiškia, kad tu niekuomet neklysti.

#29

Skaičius, kuriame užkoduotas milžiniškas emocinis potencialas. Šiuos žmones dažnai valdo kraštutinumai – šiandien myliu, rytoj jau nekenčiu. Ir viskas tik dėl to, kad skaičiai 2 ir 9 randasi visiškose priešingybėse. Pirmasis skatina tave būti taikia, draugiška ir diplomatiška, o antrasis dovanoja tau nuotykių ir emocijų poreikį. Gal emocinio stabilumo gyvenime tau ir trūksta, bet užtai dėl pinigų skųstis tikrai neturėtum – skaičius 29 tiesiog neša sėkmę finansiniuose reikaluose. O štai santykių klausimais reikėtų padirbėti pačiai su savimi – turi išmokti savo nuotaikas pasilikti sau ir neprimesti jų antrajai pusei.

#30

Tai verslių, nepriklausomų ir labai valingų žmonių skaičius. Šie žmonės įprastai turi fenomenalią atmintį, moka susikoncentruoti į esminius dalykus ir atsiriboti nuo to, kas tą akimirką nėra aktualu. Šių žmonių intelektualinis potencialas labai didelis, o prie viso to pridėk dar ir asmenines savybes, tokias kaip užsispyrimas, siekis užsibrėžto tikslo, gebėjimas argumentuoti ir įtikinėti... Šie žmonės tiesiog gimę vadovauti arba užimti pareigas, kuriose tenka spręsti aukščiausio lygio problemas. Beje, jei kada nežinosite ar teisingai elgiatės, paklauskite žmogaus, gimusio 30 dieną – jis visuomet racionaliai įvertins visus niuansus ir nepabijos pasakyti tiesos į akis.

#31

Tai nepriklausomų žmonių skaičius. Jie nepraleidžia likimo jiems atsiųstų galimybių, o kuo daugiau jų priima, tuo daugiau gyvenimas jiems pasiūlo. Žodžiu, nuobodžiauti šiems žmonėms tikrai nėra kada. Nauji darbai, nauji projektai, nauji iššūkiai... Vienas iš esminių bruožų, padedančių sėkmingai judėti į priekį – tai noras padaryti viską iki galo ir maksimaliai gerai. Be to, šie žmonės nėra tik įgyvendintojai. Jie visuomet turi savo idėjų, kaip viską dar labiau patobulinti ir padaryti taip, kaip niekas net neįsivaizdavo. Kūrybiškumas ir gebėjimas visa tai paversti realybe – retam žmogui gyvenime duota ir viena, ir kita.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis