Likimo bausmės ir dovanos Zodiako ženklams

Mes dažnai darome klaidas. Ir sąmoningai, ir nesąmoningai. Atitinkamai Aukštesniosios jėgos mus už tai baudžia. Kartais tos „bausmės“ mums būna netikėtos. Jeigu suvoktume už ką ir kaip mus „moko“, tai ir klaidų darytume mažiau. Už įvairius poelgius skirtingi Zodiako ženklai yra baudžiami skirtingai. Taigi sužinok už ką tave likimas baudžia ir kokias likimo dovanas gali gauti.

Prie kiekvieno Zodiako ženklo surašytos galimos likimo bausmės už netinkamą tavo elgesį. Jeigu pajutai, kad tave jos ištinka, pradėk gilintis ką darai ne taip ir kuo skubiau pasitaisyk. Prie kiekvieno Zodiako ženklo surašytos ir dovanos už gerą elgesį. Jeigu pajutai, kad tau taip nutinka, žinok, kad eini teisingu keliu!

AVINAS

Likimo bausmė: už blogą poelgį jis baudžiamas valdžios globos ir palankumo praradimu, atsiranda konfliktai su vyresniąja karta. Bausmė gali būti šeimos gerbūvio sumažėjimas ar net visų pinigų praradimas.

Likimo dovanos: pasisekimai meilėje, sėkmė kūrybiniuose ir finansiniuose reikaluose, sugebėjimas lengvai rasti pagalbininkų savo idėjų įgyvendinimui, galimybė sau pirkti prabangos daiktus.

JAUTIS

Likimo bausmė: šio ženklo žmogui reikia būti budriam, jeigu staiga nutrūksta santykiai su draugais, atsiranda vienas po kito nemalonumai, santykiai su partneriais ar kolegomis tampa konfliktiški, planams ir projektams trukdo įvairūs „barjerai“.

Likimo dovanos: sveikata, nuostabūs santykiai su žmonėmis, atsidūrus sunkioje padėtyje - galimybės gauti materialinę pagalbą iš aplinkinių.

DVYNIAI

Likimo bausmė: Dvyniams po netinkamo jų poelgio prasideda rimtos depresijos periodai. Jiems dingsta noras net pirštą pajudinti. Tai - labai aiškus bausmės „iš aukščiau“ įrodymas. Antras simptomas - nusivylimas žmonėmis, netikėtas praregėjimas, trūkumų, kurių anksčiau nepastebėdavai aplinkiniuose, suradimas.

Likimo dovanos: puikūs santykiai su kolegomis, lengvas reikiamų sprendimų pasiekimas administracinėse ar teismo instancijose, komfortabilumas ir ramybė gyvenime, laimė bendraujant su gražiais, protingais, talentingais ir turtingais žmonėmis.

VĖŽYS

Likimo bausmė: už blogį šio ženklo žmonės tikrąja to žodžio prasme gali gauti per galvą ar veidą. Bandant Vėžiui įsitvirtinti, jis gali pajusti grubumą jo atžvilgiu. Reikia atkreipti dėmesį nesėkmės planų įgyvendinime.

Likimo dovanos: galimybės gyventi kitų sąskaita, nežeminant savo orumo ir interesų, pasiekimai mokslo arba tyrimų darbuose, slaptos informacijos prieinamumas, ekstrasensoriniai sugebėjimai.

LIŪTAS

Likimo bausmė: išdidūs Liūtai už neteisingus poelgius baudžiami pajamų netekimu, santykių su brangiais žmonėmis nutrūkimu, fiziniu silpnumu ir išsekimu.

Likimo dovanos: daugelio vilčių ir svajonių išsipildymas, globėjai, išmintingi mentoriai, dvasiniai mokytojai, lengvas įstojimas į aukštąsias mokyklas, pasisekimas moksle ir darbinėje veikloje.

MERGELĖ

Likimo bausmė: šiam ženklui atkreipti dėmesį ir analizuoti savo poelgius reikia tada, kai prasideda smulkių nepasisekimų lavina: santykių su žmonėmis pablogėjimas, sutrikimai darbe, nemalonumai kelionėse.

Likimo dovanos: sėkmė reikaluose, karjeroje, mokslinėje ar kultūrinėje veikloje, valdžios palaikymas, ramybė dėl rytojaus ir aplinkinių palaikymo.

SVARSTYKLĖS

Likimo bausmė: santykių su giminaičiais pablogėjimas, šeimyniniai ginčai ir skandalai, įtampa santykiuose su vaikais. Reikia atkreipti dėmesį, jeigu artimieji nesupranta jūsų pergyvenimų, prarandate intuiciją.

Likimo dovanos: linksmi, dosnūs ir nuoširdūs draugai, atsidavę bendraminčiai reikaluose ir visuomeninėje veikloje, sėkmė visuose originaliuose projektuose ir darbuose.

SKORPIONAS

Likimo bausmė: Skorpionus pirmiausiai baudžia materialiai: vertingų daiktų praradimu. Dvasinėje plotmėje - mylimo žmogaus palankumo praradimu, sunkumais kūrybiniame procese. Niekas gyvenime nedžiugina.

Likimo dovanos: svajonių pildymasis, puikiai išvystyta intuicija, kurią galima naudoti savo naudai, ištikima meilė, apsauga nuo apatijos ir depresijos, dvasinė ramybė.

ŠAULYS

Likimo bausmė: už netinkamą elgesį šis žmogus baudžiamas įtampa santykiuose su kolegomis ir su tais, kurie juos anksčiau remdavo, svarbių daiktų sugedimu ir būtinybė užsiimti smulkiais ir neįdomiais reikalais.

Likimo dovanos: galimybė gyventi įdomų gyvenimą, teisė savarankiškai priimti bet kokius sprendimus, galimybėmis pirmauti reikaluose, visuomenės pripažinimas.

OŽIARAGIS

Likimo bausmė: šio ženklo žmogui gresia įtampa partnerystėje, interesų pažeidimai, stabilumo jausmo praradimai, bendravimas su nemaloniais žmonėmis.

Likimo dovanos: saldus gyvenimas, aukštas pajamų lygis, tvirta finansinė sėkmė, bendravimas su maloniais žmonėmis, intuicija.

VANDENIS

Likimo bausmė: moralinių vertybių nepaisymas bus baudžiamas galimybių lengvai uždirbti pinigus praradimu, turto ir stabilumo praradimais, bendravimu su nemaloniais žmonėmis.

Likimo dovanos: išsilaisvinimas nuo materialinių ir moralinių skolų ir nemalonių įsipareigojimų, galimybė lengvai gauti būtiną informaciją, naujų draugų atsiradimas.

ŽUVYS

Likimo bausmė: mokestis už negerus poelgius šiam ženklui yra sunkumai ir problemos kelionių metu, dokumentų praradimas, žmonių pasitikėjimo praradimas, nesugebėjimas mokytis, nusivylimas žmonėmis ir idealais.

Likimo dovanos: šeimyninė laimė, dvasiškai artimų žmonių apsuptis, palaikymas sunkią minutę.

Už straipsnį COSMO dėkoja ineta.link

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis