Ant kurio piršto turėtum nešioti savo žiedus

Tikriausiai esi girdėjusi, kad skirtingi metalai ir akmenys turi tam tikrų galių – rožinis kvarcas padeda atsiskleisti moteriškumui, rubinas žadina geidulius, auksas stabdo senėjimą, o sidabras ramina... Tačiau ne mažesnę svarbą turi ir tai, kaip tuos papuošalus nešioji. Šį kartą kalbame apie žiedus, kurie, sakoma, suaktyvina tam tikras energetines programas ir daro įtaką tavo gyvenimui.

Dešinė ranka – tai vyriškos, aktyvios energijos laidininkas, o kairė ranka atsakinga už moterišką, pasyvią energiją. Taigi ant dešinės rankos nešiojami žiedai labiau skatina, o ant kairės – slopina ir saugo. Šiuo atveju svarbu ne tik ant kurios rankos nešiosi žiedą, bet ir kokį metalą pasirinksi. Auksas suaktyvins energiją, o sidabras prislopins neigiamus dalykus ir saugos tave.

Dešinės rankos nykštys atsakingas už vyriškąsias savybes – logiką ir protą. Kad skatintum šias savybes, ant šios rankos nykščio nešiok auksinius žiedus, geriausia su inkrustuotais raudonais, oranžiniais ar aukso spalvos akmenimis. Jei nori sumažinti materialistišką požiūrį, ant to paties piršto nešiok sidabrinius žiedus, inkrustuotus šaltų spalvų akmenimis. Tuo pačiu tai padės skleistis tavo intuicijai. Jei auksinį žiedą nešiosi ant kairės rankos nykščio, jo energija padės tavo dvasinį pasaulį ir žinias paversti realia, pinigine nauda.

Rodomasis pirštas atsakingas už dvasinius dalykus, todėl ant jo geriau nešioti sidabrinius žiedus, o auksą palikti kitiems pirštams.

Vidurinis pirštas atsakingas už likimą, karmą ir atpildą. Jei manai, kad gyvenime jau praėjai didžiuosius likimo išbandymus ir dabar atėjo laikas mėgautis saldžiais vaisiais, tuomet nešiok žiedą ant dešinės rankos vidurinio piršto. Priešingu atveju geriau šį pirštą palik ramybėje – jis gali pritraukti tau netikėtų perversmų. Didysis kairės rankos pirštas ir ant jo nešiojamas žiedas gali padėti išvengti gyvenimo siunčiamų išbandymų. Tik rinkis sidabrą su šaltų atspalvių akmenimis.

Bevardis pirštas atneša laimę ir harmoniją šeimoje, meilėje ir savirealizaciją gyvenime. Kad aktyvuotum šias gyvenimo sritis, nešiok auksinį žiedą ant dešinės rankos bevardžio piršto. O štai ant tos pačios rankos nešiojamas auksinis sužadėtuvių žiedas sujungia dviejų žmonių energiją ir nukreipia ją teisinga linkme. Tuo tarpu sidabrinis žiedas veikia priešingai – skatina šaltumą ir poreikį imti, o ne duoti.

Jei vyras ir žmona išsiskyrę, o žiedas vis tik gražus ir jo išmesti nesinori, - nešiok jį ant kairės rankos bevardžio piršto. Tokiu atveju jis blokuos buvusių santykių energiją. O šiais geriausia tokiu žiedu atsikratyti, nes net ir laikomas tiesiog namuose, jis vis dar saugo ir skatina praėjusių santykių energiją.

Dešinės rankos mažasis pirštelis padeda lengviau įsilieti į visuomenę, skatina bendravimą. Auksinis žiedas su raudonu akmeniu padės verslo santykiuose, o sidabrinis žiedas atneš į tavo gyvenimą ramybę. Jei ieškai aukso viduriuko – rinkis auksinį žiedą su žaliu akmeniu. Ant kairės rankos mažojo piršto nešiojamas žiedas skatina vienatvės jausmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis