Vardai, kurie atneša nesėkmes į asmeninį gyvenimą

Vardas, kaip ir gimimo diena, turi įtakos žmogaus gyvenimui. Matyt ne veltui dauguma tėvų vardą savo vaikui galutinai išrenka tik tuomet, kai jį pamato. Mat vieni vardai tiesiog „limpa“, o kiti ne. Taigi vienaip gyventum, jei būtum Milda, ir visai kitaip, jei būtum Miglė. Mat Mildas valdo Marso planeta, o Migles - Saulės planeta.

Būtent nuo tave valdančios planetos priklauso ir tai, kaip keliausi per gyvenimą. Vieniems ta kelionė paprastesnė, kitiems - sunkesnė. Tik nepulk kaltinti likimo ir jo siunčiamų išbandymų! Dėl nesėkmių dažniausiai kalti esame patys. Gerai bent tai, kad keisdamiesi patys galime pakeisti ir gyvenimo kelią.

Paskaičiuoti, kokia yra tave valdanti planeta, visai nesudėtinga. Tiesiog užsirašyk savo vardą ant lapuko ir kiekvieną vardo raidę paversk skaičiuku pagal žemiau esančią lentelę (raidė A - 1, raidė B - 2 ir t.t.). Tuomet visus skaitmenis sudėk, kol gausis vienaženklis skaitmuo ir pažvelgusi į lentelę pamatysi, kokią planetą tas skaičius atitinka. Pavyzdžiui, Sandra - 1+1+5+4+9+1=21; 2+1=3. 3 - tai Marso planeta.

Saulės valdomi žmonės yra apdovanoti gabumais ir įgimta charizma. Per gyvenimą jie žengia labai drąsiai, noriai išbandydami net ir tai, kas yra už jų komforto zonos. Dėl to karjeros prasme jų galimybės itin plačios. Vis tik asmeniniuose santykiuose ta sėkmė pasiekiama kur kas sunkiau. Tai patrauklūs, labai įdomūs ir aplinkinius traukiantys žmonės, bet ilgalaikėje perspektyvoje jie pernelyg egocentriški ir per mažai dėmesio skiria antrajai pusei.
Kaip pritraukti sėkmę: daugiau dėmesio skirk santykiams, nes tavo darbai ir taip niekur nepabėgs.

Mėnulio valdomi žmonės yra jausmų įkaitai. Juos dažnai aplanko permainingos nuotaikos ir liūdnos mintys, nors, regis, viskas einasi sava vaga. Jei esi Mėnulio vaikas, tiesiog privalai mokytis gyventi atsiribodama nuo kitų žmonių ir pasikliaudama tik savo jėgomis, nes būtent tas prisirišimas ir priklausomybė nuo aplinkinių tau pakiša koją.
Kaip pritraukti sėkmę: pasirūpink savo užimtumu, per dieną kitiems žmonėms skirk tik mažąją laiko dalį. Tau reikia turėti savos veiklos!

Marso valdomi žmonės dažnai gyvenime pasiekia pasakiškas aukštumas. Jie labai ryžtingi, tikri kovotojai, dėl savo tikslo galintys pereiti ugnį ir vandenį. Bet jų gyvenime - daugybė kliūčių ir netikėtų nuopolių. Atrodo, viskas einasi puikiai ir vieną dieną BAM – griūna su visais pamatais. Turi atsiminti, kad kuo didesni siekiai, tuo daugiau problemų teks įveikti. Gerai, kad tu turi tikrai pakankamai valios ir jėgų su viskuo susidoroti.
Kaip pritraukti sėkmę: turi mokytis sutramdyti savo charakterį ir šiek tiek veidmainiauti. Tai, kad rėži viską tiesiai į akis, rodo tavo stiprų būdą, bet tuo pačiu ir pakiša tau koją. Išmok laviruoti, kartais nusileisti (bent jau žodžiais, o ne veiksmais) ir kartais savo nuomonę pasilaikyti sau.

Merkurijaus valdomi žmonės yra tas aukso viduriukas - ryžtingi, bet ne egocentriški, siekiantys savo tikslo, bet nelipantys kitiems per galvas. Iš principo gyvenime jie gali turėti viską, ko tik nori. Apie tokius žmones sakoma – laimės kūdikiai.
Kaip pritraukti sėkmę: sėkmės tau neturėtų trūkti, tik tu mokėk ja pasidžiaugti ir negalvok, kad tai, ką gyvenime turi, yra savaime suprantama.

Jupiterio valdomi žmonės kažkuo panašūs į Marso žmones. Jie ne tokie kovotojai, bet užtai žingeidumo ir noro judėti į priekį jiems tikrai netrūksta. Šie žmonės moka bendrauti, žino kaip prieiti ir tiesiog jaučia, ką ir kada reikėtų daryti. Jie moka mėgautis gyvenimu ir viskas tik dėl to, kad net atėjus blogajam gyvenimo etapui, Jupiterio vaikai netrypčioja vietoje grauždamiesi dėl nesėkmės, o suka nauju keliu, kuriame - nauji įdomūs išbandymai ir neatrasti toliai.
Kaip pritraukti sėkmę: gyvenk taip, kaip gyvenai, tik kartasi daugiau pagalvok apie savo antrąją pusę, kad bėgdama priekyje nenubėgtum per toli nuo savo mylimo žmogaus.

Veneros valdomi žmonės dažniau vadovaujasi jausmais ir intuicija, nei logika ir racionaliu mąstymu. Tačiau tai nėra blogai, nes įprastai per gyvenimą jiems pavyksta praplaukti be didesnių audrų. Santykiuose toks būdas labai naudingas, o karjeros prasme reikėtų daugiau ambicijų. Tik klausimas, ar ta karjera tau tokia jau reikalinga ir svarbi?
Kaip pritraukti sėkmę: nepasiduok vien jausmams. Kartais reikia parodyti savo charakterį ir tvirtybę, kad kiti žmonės nesugalvotų užlipti tau ant galvos.

Saturno valdomi žmonės labai įdomūs. Gyvenimas jiems kartais ant lėkštutės atneša dovanas, o jie nepasivargina ištiesti rankos, nes ta dovana - ne visai tokia, apie kokią Saturno vaikas svajojo. Kitaip tariant, šie žmonės turi labai aiškią savo norų viziją ir retai kada nukrypsta nuo plano. Iš vienos pusės toks pastovumas ir kryptingumas gerai, iš kitos pusės - gali tekti ilgokai laukti, kol „idealusis planas“ virs realybe.
Kaip pritraukti sėkmę: turi atpalaiduoti vadeles ir įsileisti į savo gyvenimą daugiau spontaniškumo. Nebijok kartais surizikuoti ir išklysti iš tiesaus kelio.

Urano valdomi žmonės niekuomet nenuobodžiauja. Iš šalies žiūrint sunku suprasti, kaip apskritai galima gyventi tokiuose amerikietiškuose kalneliuose - tai pakylimai, tai nuopoliai. Jei tuos nuopolius vadintume nesėkmėmis, tai Urano vaikai būtų patys nesėkmingiausi iš visų. Bet nepulkime kaltinti likimo. Kitoks gyvenimas šiems žmonėms tiesiog netiktų. Jie - laisvės mėgėjai, negalintys pakęsti jokių taisyklių, kontrolės ar suvaržymų. O juk taisyklės egzistuoja absoliučiai visur - tiek kuriant asmeninius santykius, tiek darbinėje srityje. Būtent tas nuolatinis bandymas išsilaisvinti ir pakiša tau koją.
Kaip pritraukti sėkmę: jei išmoktum būti kantresnė ir atsakingesnė, labai greitai pamatytum, kad pakylimų tavo gyvenime gerokai daugiau nei nuopolių.

Neptūno valdomi žmonės įprastai per gyvenimą žengia be didesnių krizių. Jie neturi pernelyg didelių ambicijų, kartais netgi per daug save nuvertina. Santykiuose elgiasi ramiai, neprimesdami savo taisyklių kitiems žmonės. Žodžiu, ramybė, ramybė ir dar kartą ramybė. Taip pasroviui plaukiant gali išvengi gilių duobių, bet ir į viršų nelabai gali iššokti.
Kaip pritraukti sėkmę: pasistenk labiau pasitikėti savimi ir užsibrėžk kokį nors aiškų tikslą, link kurio galėsi po truputėlį eiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis