Ką apie žmogų pasako jo gimimo dienos skaičius

Gimusieji 2-ą mėnesio dieną išsiskiria dideliu jautrumu, o gimusieji 12-ą dieną iš vieneto gavo tvirtą valią, pozityvų požiūrį į gyvenimą ir nenuilstamą energiją. Paskaityk, kas rašoma apie tavo gimimo dieną.

#1
„Numeris vienas“ – ir tuo viskas pasakyta. Tai – kūrybingų, originalių ir labai nepriklausomų žmonių skaičius. Jų savarankiškumas turi dvi prieštaringas puses: iš vienos tai – labai savimi pasitikinčios asmenybės, dažnai tampančios pavyzdžiu aplinkiniams, iš kitos – individualistai ir egoistai, nesiskaitantys su kitų nuomone. Jie dažnai būna lyderiais ir iniciatoriais, nes juose glūdi stipri novatoriška ir ryžtinga siela. Siekdami užsibrėžto tikslo, jie būna ambicingi ir pasirengę rizikuoti. Neigiamos vieneto savybės: impulsyvumas, užsispyrimas ir pernelyg didelis savarankiškumas. Dėl įgimto santūrumo, jiems labai sunku atvirai rodyti savo jausmus net patiems artimiausiems žmonėms.

#2
Antrąją mėnesio dieną gimę žmonės išsiskiria savo dideliu jautrumu. Jie sureaguos į bet kokį, net menkai pažįstamo žmogaus prašymą. Dvejetas – pusiausvyros ir stiprios sąjungos simbolis. Jie puikūs verslo partneriai, patikimi kolegos, draugai ir gyvenimo bendražygiai. Jų meilės istorijos panašios į pasaką. Dvejetams dažnai tenka tarpininkavimo kitų žmonių santykiuose vaidmuo, nes jie yra puikūs diplomatai: nuoširdūs, mandagūs, mokantys išklausyti. Dvejetas – šventas menininkų ir romantikų skaičius. Tokie žmonės labai tinkami komandiniam darbui, tačiau nelinkę rodyti iniciatyvos ir nemėgstantys būti dėmesio centre. Jų drovumas neretai tampa rimta kliūtimi sprendžiant svarbius klausimus. Kitas jų jautraus charakterio trūkumas – polinkis į depresiją.

#3
Trejetas – meniškos vaizduotės, kūrybinio intelekto, komunikabilumo ir atjautos ženklas. Tai – sąveikos ir neutralumo simbolis. Trečią dieną gimsta nepalenkiami optimistai, kurie sugeba būti laimingi ir mėgautis gyvenimu. Jiems būdinga amžino įsimylėjimo būsena. Jie pasižymi geru humoro jausmu ir puikia intuicija, kuri suteikia jiems naujų minčių ir idėjų. Į trejetukų nuomonę verta įsiklausyti. Kaip ir dvejetai, būdami jautrūs, jie gali pervertinti nereikšmingas problemas.

#4
Ketvertukai – atsakingi, sąžiningi, rimti, patikimi žmonės, nebijantys sudėtingų užduočių ir pasirengę jas sėkmingai išspręsti. Aplinkiniai greitai tai pajaučia, todėl nieko keisto, kad ketvertukai dažnai sulaukia pagalbos šauksmo ir į jį atsiliepia. Šią dieną gimę žmonės turi nepriekaištingą darbinę reputaciją. Savo darbu jie sugeba susikurti solidžią materialinę padėtį. Atrodo, jog nėra tokio reikalo, kurio jie negėlėtų imtis. Dauguma ketvertukų linkę į tiksliuosius mokslus. Šie žmonės išmintingai priima nesėkmes ir vertina jas kaip gyvenimišką patirtį. Iš savo klaidų jie sugeba pasimokyti ir vėliau iš to turėti naudos. Negana to, bet kokie sunkumai ir kliūtys, pasitaikantys jų gyvenimo kelyje, juos tik įkvepia negailint jėgų pasiekti tikslą.

#5
Penketas – laisvės simbolis numerologijoje. Tad ir žmonės, gimę šią dieną, puikiai žino, kaip su ja elgtis ir panaudoti pagal paskirtį. Penki – prisiekusių keliautojų ir avantiūristų simbolis. Tai – linkę bendrauti, žingeidūs ir universalūs žmonės. Tarp šio skaičiaus savininkų nemažai genijų. Gimusieji šią dieną linkę į mistiką. Juos traukia viskas, kas apgaubta paslaptimi, keista ir nežinoma. Penketukams norėtųsi patarti susilaikyti nuo skubotų išvadų darymo ir nesistengti užbėgti įvykiams už akių. Nekantrus charakteris ir skubotas sprendimų priėmimas neretai labai pakenkia penketukams ir padaro juos nelaimingus.

#6
Šešetas – tai meilės ir savitarpio supratimo, sąžiningumo, ištikimybės, šeimiškumo ir draugiškumo ženklas. Šeštą mėnesio dieną gimusių žmonių labai gerai išvystytas atsakomybės jausmas, meniniai gabumai, polinkis į humanitarinius mokslus. Jie kilniaširdžiai, rūpinasi namais. Jie – nuostabūs draugai, kuriems galima patikėti didžiausias paslaptis ir kurie, reikalui esant padės ne tik patarimu, bet ir pinigais. Tuo pačiu šešetukai yra labai pavydūs ir savininkiški. Jie ganėtinai užsispyrę, įkyrūs ir linkę meilikauti.

#7
Septynetas – išminties ir proto ženklas, kuris dažnai ima viršų prieš jausmus. Neatsitiktinai žmonės gimę septintąją, laimės simboliu paženklintą dieną (o jiems iš tiesų visada sekasi), dievina skaitymą, nuolat ko nors mokosi ir savo gyvenimą susieja su intelektualine veikla. Jie turi didelį potencialą mokslo ir išradimų srityse. Septintukai – vienišiai ir perfekcionistai. Prie neigiamų savybių paminėtinos: uždarumas, sarkazmas, aistra ginčytis, užsispyrimas, dirglumas, atsiribojimas nuo žmonių.

#8
Numerologijoje aštuonetas – galios, globos ir valdymo simbolis. Aštuntąją mėnesio dieną gimę žmonės dažnai savo pašaukimą randa politikoje, tampa įvairių korporacijų ekspertais, ypač komfortiškai jaučiasi būdami jėgos pozicijoje. Jie egocentriški, mėgstantys pagyras, siekiantys visuotinio pripažinimo. „8“ – skaičius, įkūnijantis dideles pinigines įplaukas ir materialinę sėkmę. Nesistenkite aštuntukų sugraudinti ar pasibelsti į jų širdį – savigrauža jiems svetima. Prie neigiamų aštuntuko savybių galima priskirti perdėtą ambicingumą, griežtumą pavaldinių atžvilgiu ir kantrybės stoką apskritai. Dideli pinigai ir svaiginančio dydžio atlyginimas gali labai sugadinti aštuntukus.

#9
Devynetas – vienas sentimentaliausių kalendorinio mėnesio ženklų. Pasiaukojantys draugai, romantiški gyvenimo palydovai, suinteresuoti verslo partneriai. Devintukai apdovanoti rašytojo talentu. Vienas ryškiausių jų bruožų – dosnumas ir tai pastebi visi. Jie greitai pamiršta skriaudas ir atlaidžiai žiūri į kitų trūkumus. Šie žmonės labai patikimi ir atsakingi kolegos, tad dėl jų kaltės tikrai nežlugs nė vienas projektas. Vienintelis dalykas, kurio trūksta devintukams, tai daugiau dėmesio skirti asmeniniams finansams, nes bet kokios piniginės sumos kaip mat dingsta iš jų rankų.

#10
Dešimtukas – vienas prieštaringiausių skaičių. Jis susideda iš dviejų sakralinių skaičių, kurių prasmė išreiškiama pasakymu: „Arba viskas, arba nieko“. Žmonėms, gimusiems 10 mėnesio dieną, svetimos bet kokios intrigos, jie nuoširdūs, atviri ir paslaugūs, todėl labai populiarūs ne tik tarp draugų, bet sulaukia nemažai ir aplinkinių dėmesio. Patarimas dešimtukams: vizualizuokite savo tikslus ir svajones, detalizuokite savo vaizdinius tam, kad jie išsipildytų.

#11
Nei vienas kitas skaičius neturi tiek dvasinės stiprybės, kaip vienuoliktukas. Nuo pat vaikystės jie renkasi dvasinio tobulėjimo ir gailestingumo kelią. Materialinės vertybės jiems antroje vietoje po dvasinių. Tokie žmonės laikosi duoto žodžio, todėl prieš šnekėdami, jie gerai apgalvoja savo žodžius ir niekada nedalina bereikšmių patarimų ir pasiūlymų. Į jų nuomonę iš tiesų verta įsiklausyti, nes ji bus apgalvota ir numatytos visos galimos pasekmės. Jų vidinė nuojauta itin stipri.

#12
Gimusieji 12-ą dieną iš vieneto gavo tvirtą valią, pozityvų požiūrį į gyvenimą ir nenuilstamą energiją. O iš dvejeto – vidinę harmoniją, jėgų balansą, puikius organizacinius sugebėjimus ir komunikabilumą. Dvylika – visos žmonijos sakralinis skaičius. Dar prieš tūkstančius metų būtent šis skaičius buvo pasirinktas paros laiko skaičiavimui, kalendorinių metų padalinimui į mėnesius, taip pat ilgio matui nusakyti (pėda=12 colių). Neatsitiktinai, būtent šiems atstovams tenka ypatinga misija – pakeisti pasaulį į gerąją pusę.

#13
Trylika – labiausiai ginčytinas skaičius numerologijoje, reiškiantis transformacijos etapą. Gimusieji šią dieną nepalieka abejingų. Šio skaičiaus savininkai visą gyvenimą siekia tobulumo tiek asmeninėje, tiek darbinėje srityse. Juos nuolat lydi įvairios permainos. Žodis „stabilumas“ – akivaizdžiai ne iš jų leksikono. Vienas pagrindinių šio ženklo atstovų trūkumas – nepakantumas aplinkiniams. Kilus ginčui, jie retai kada suteiks antrą šansą, net jei kitas žmogus to tikrai nusipelno. Negana to, jie linkę į tingumą, kas neretai trukdo jiems siekti išsikeltų tikslų.

#14
Skaičius keturiolika priklauso tiems žmonėms, kurie tiki absoliučia laisve be jokių apribojimų. Net ir nebandykite jų kuo nors suvaržyti, nes jie kaip mat visam laikui dings iš jūsų pasaulio. Gana impulsyvūs. Įniršio metu savęs nekontroliuoja, dėl ko po to labai gailisi. Išskirtinė savybė – seksualumas. Aistringesnių meilužių vargu ar begali būti. Linkę greitai įsimylėti, net turėdami stabilius santykius, savo akiratyje mato ir atsarginį variantą. O štai verslo reikaluose jiems sekasi kur kas prasčiau, juos persekioja nuolatinės finansinės nesėkmės, todėl piniginių reikalų tvarkymą vertėtų atiduoti į patikimo partnerio rankas.

#15
Penkioliktąją mėnesio dieną gimsta išradėjai ir vizionieriai. Iš prigimties jie būna apdovanoti įvairiais talentais: nuo techninių iki meninių. Deja, sudėtingų idėjų realizavimui jiems pritrūksta kantrybės ir vidinės drausmės. Į bet kokias iškilusias problemas jie reaguoja itin jautriai, tačiau linkę laikyti tai savyje, viešai to neparodant. Būdami jautrūs, jie skausmingai reaguoja net į mažiausią kritiką savo atžvilgiu, bet tuo pačiu labai supranta kito žmogaus skausmą ir moka atjausti. Penkioliktukas niekada nepaliks skriaudžiamo ar bejėgio žmogaus nelaimėje.

#16
Šešiolika – gilaus analitinio mąstymo žmogaus ženklas. Atsakingas, kultūringas, dėmesingas, dosnus, paslaptingas ir nepriklausomas, turintis puikią intuiciją, o jo pareigingumas viršija 200 procentų. Jaunystėje drąsiai reiškia savo nuomonę visais klausimais, todėl neretai būna palaikomas visažiniu ir išsišokėliu. Metams bėgant nurimsta, tampa uždaresnis, atsargesnis, mažiau bendraujantis. Šešioliktukai nepakenčia paviršutiniškumo: nusprendę draugauti, jie būna tikri, kad jų jausmai stiprūs ir rimti. Tai – labai supratingas ir lojalus partneris.

#17
Septynioliktukai labai ištvermingi. Net sunku patikėti, kaip tokie stiprūs fiziniai duomenys dera su lengvai pažeidžiama siela. Norite užkariauti jų širdį? Nuoširdžiai reikškite savo jausmus, nes septynioliktukai netoleruoja melo ir veidmainystės. Beje, jų subtilus charakteris nepakantus kritikai iš pat vaikystės. Taip pat jie sunkiai susitaiko su neigiamu atsaku jų atžvilgiu. Žodis „ne“, ištartas jų pusėn, akimirksniu sukelia jiems pyktį ar net agresiją. Septynioliktų nuomonės, jei jie kuo tvirtai patikėjo, pakeisti praktiškai neįmanoma. Jie itin žavisi jiems rodomu išskirtiniu dėmesiu.

#18
Aštuoniolika – kovotojų už teisybę skaičius. Šie žmonės pasirengę iki galo pakovoti ne tik už save, bet ir už savo draugų ir kolegų teises. Tuo pačiu jie labai konservatyvūs, todėl bet kurioje situacijoje vadovaujasi išimtinai savo asmenine patirtimi ir žiniomis, retai kada įsiklausydami į kitų nuomonę. Aštuonioliktukai – aristokratai iš prigimties. Dėl savo sugadintos reputacijos jie gali labai išgyventi ar net pulti į depresiją, todėl visomis išgalėmis stengsis ją susigrąžinti. Šie žmonės itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai ir jiems labai svarbu žinoti kokius juos mato aplinkiniai. Dėl tokio dėmesio sau, jie retai kada patenka į kuriozines situacijas. Meilės santykiuose prioritetą teikia abipusiai pagarbai. Neretai tokių žmonių išlieka labai tamprus emocinis ryšys su mama, kurios moralinis palaikymas jiems be galo svarbus.

#19
Devynioliktukus geriausiai apibūdina posakis „ką pasėsi, tą ir pjausi“. Jų gyvenimo scenarijus primena veidrodžių karalystę. Jiems reikia būti itin atidiems su savo veiksmais ir žodžiais, nes bet koks poelgis (kilnus ar niekšingas) niekada nepraeis be pėdsakų. Likimas visada viską atspindi ir sugrąžina šimteriopai. Jiems neretai tenka mokėti už praeities klaidas. Šio skaičiaus atstovai – energingi, pragmatiški ir ryžtingi. Stabilumas jiems – didelis privalumas tiek šeimoje, tiek profesinėje veikloje, todėl jiems dar būdingas ir sėslumas. Devynioliktukai – absoliutūs materialistai, jiems vertę turi tik tai, ką jie gali pačiupinėti. Savo sėkmę bet kurioje veiklos srityje jie vertina tik pinigais.

#20
Dvidešimtukai visiškai netoleruoja vienatvės. Kuo daugiau žmonių aplink juos, tuo jie geriau jaučiasi. Tai – puikūs oratoriai ir ištikimi draugai, jie puikiai moka dirbti komandoje, noriai ir aktyviai dalyvauja viešuosiuose renginiuose, mėgsta linksmintis triukšmingose kompanijose, svetingi, lengvai bendraujantys, išradingi. Šie žmonės tikri romantikai, dievinantys muziką ir šokius, taip pat patys turintys didžiulį kūrybinį potencialą. Apie tokius žmones sakoma, kad juos pats likimas lepina, nes dauguma jų norų pildosi tarsi mostelėjus burtų lazdele. Neįtikėtina, tačiau nepaisant to, jie dažnai skundžiasi savo gyvenimu, būna nepatenkinti savo pasiekimais. Dvidešimtukai lengvai pasiduoda kitų įtakai.

#21
Gimusieji dvidešimt pirmą dieną – džiaugsmingos sielos žmonės, kokių reta. Jie pasirengę kasdien dėkoti likimui už kiekvieną savo egzistavimo dieną. Neretai jie būna kilę iš pasiturinčios šeimos. Tas faktas, kad 21 dieną dukart metuose įvyksta saulėgrįža, simbolizuoja jų prozišką charakterį. Šie žmonės tampa puikiais ekonomistais, bankininkais, finansininkais. Jiems drąsiai galima patikėti tvarkyti šeimos biudžetą. Šio skaičiaus atstovai didelį dėmesį skiria savo ir savo partnerio statusui visuomenėje. Jie ciniški ir ironiški. Dar viena jų silpnybė – seksas, dėl kurio jie jaučiasi kaip apsėsti. Tačiau jie moka skirti jausmus nuo gyvuliško instinkto, todėl jei ir būna savo partneriui neištikimi, tai tik vedami instinkto ar tiesiog norėdami sumažinti įtampą.

#22
Dvidešimt du – švietėjiškas ženklas. Gimusieji šią dieną mėgsta mokyti kitus ir jiems tai puikiai sekasi. Jie tiesiog skirti pedagoginei ir lektorinei veiklai. Šie žmonės – tikri eruditai, o plataus akiračio jiems galima tik pavydėti. Pati gamta jiems skyrė misiją atrasti ir išaiškinti kitiems pačius sudėtingiausius procesus, vykstančius tiek Žemėje, tiek ir už jos ribų. Jie nebijo prisiimti atsakomybės tiek už išsakytus žodžius, tiek už poelgius. Šiuos žmones būtinai reikia pagirti, pasakyti komplimentų, nuo kurių jie tiesiog sužydi. Šio skaičiaus žmogus – triumfuotojas. Vis tik savo sėkmės gyvenime jis sulaukia ne atsitiktinai, o dėka įtempto darbo. Tarp gimusiųjų dvidešimt antrąją kalendorinio mėnesio dieną sutinkama daug filantropų ir geradarių, užsiimančių labdara.

#23
Po skaičiumi dvidešimt trys užšifruota aistra nuotykiams ir nuolatinis judėjimas pirmyn. Tai – drąsūs, veržlūs, ryžtingi, energingi, lengvai bendraujantys ir nepastovūs žmonės. Jie turi dideli potencialą verslo, finansų ir inovacijų srityse. Beje, dėka savo aukšto intelekto, kūrybiškumo ir inovatyvumo jų veiklos diapazonas gali būti labai platus. Jie spinduliuoja optimizmą, entuziazmą ir žingeidumą. Svarbiausia jiems gyvenime – laisvė, todėl jie nemėgsta niekam atsiskaitinėti. Jie ypatingai traukia priešingos lyties atstovus ir yra jausmingi seksualiniai partneriai. Šio ženklo atstovai tarsi magnetas, traukiantis prie savęs sudėtingas situacijas ir problemas. Todėl jų gyvenimo tikrai negalima pavadinti tolygiu ir paprastu.

#24
Dvidešimt keturi – tai saugumo ir lojalumo simbolis. Tai pats dėmesingiausias ir atsargiausias kalendorinio mėnesio atstovas. Prieš žengiant mažiausią žingsniuką, jie apgalvos visus „už“ ir „prieš“, įvertins visas galimas pasekmes ir tik tada priims sprendimą. Jie tikrai nesivels į jokius sunkumus. Ypatingą vietą šių žmonių gyvenime užima maistas. Pasireikšti tai gali įvairiais aspektais: jie gali atidaryti savo restoraną arba išgarsėti savo genialiais kulinariniais sugebėjimais. Apie jų pavyzdinę tvarką galima kurti legendas.

#25
Dvidešimt penktąją dieną gimusių žmonių gyvenimą valdo intuicija, besiribojanti su paranormaliais sugebėjimais ir pranašystėmis. Šiuose žmonėse galima įžvelgti misticizmo apraiškas. Tai labai jautrūs žmonės, kurių nuomonės nepaisymas tiesiog neleistinas. Jeigu šio skaičiaus atstovas paskutiniu momentu pakeitė savo sprendimą motyvuodamas tai savo negera nuojauta, geriau į tai įsiklausyti ir neklausinėti apie priežastis. Skaičių „du“ ir „penki“ suma lygi septynetui, kuris simbolizuoja aukštą intelektą, o tai reiškia, kad neapgalvotas poelgis tiesiog neįeina į taisykles.

#26
Dvejeto ir šešeto suma lygi aštuonetui, o tai – begalybės ženklas. Tai saitų nenutrūkstamumo ženklas. Gimusieji dvidešimt šeštąją – patys ištikimiausi draugai ir sutuoktiniai. Jie prisiima sau globėjų vaidmenį ir tam turi visus duomenis: valingą charakterį, galingą energijos užtaisą, gebėjimą vadovauti, jautrumą. Neigiamos savybės: tuštybė, neriboto valdingumo siekimas, noras kitus „laikyti po savo padu“. Šie žmonės dievina tvarką, jie tiesiog vergauja švarai ir grožiui.

#27
Numerologijoje skaičius 27 reiškia gydomąją galią. Gimusieji šią dieną savo pašaukimą randa medicinoje, sveikatos apsaugos srityje. Jie puikūs gydytojai, neretai – alternatyvios medicinos šalininkai. Šie žmonės pasižymi gera intuicija, jie emocionalūs, mokantys užjausti, pasirūpinti savo artimaisiais. Jie niekada nepasiduoda, priima gyvenimo duotas pamokas, todėl net ir patyrę nesėkmę viską gali pradėti iš naujo. Vis tik jiems nepavyksta išvengti dažnos nuotaikų kaitos, yra nekantrūs ir labai pasitikintys savimi.

#28
Skaičius dvidešimt aštuoni simbolizuoja įstatymą. Žmonės, kurių gimtadienis dvidešimt aštuntą dieną, pasižymi labai dideliu atsakingumu. Jie nuolat ragina visus laikytis tvarkos ir paisyti nustatytų taisyklių. Jiems tiesiog skirta dirbti teisėsaugos sistemoje. Kitas jų kraštutinumas tas, kad patys jie niekada nepripažins savo kaltės, o kaltų ieškos aplink. Tokį valdingą charakterį šiek tiek sušvelnina skaičius „du“, kuris šiems žmonėms suteikia kūrybingumą ir lakią vaizduotę.

#29
Skaičius dvidešimt devyni turi galingą emocinį potencialą. Neretai šio skaičiaus atstovai puola į kraštutinumus: šiandien myli, rytoj neapkenčia. Esmė tame, kad abu šie sudėtiniai skaičiai yra priešinguose galuose. Pirmasis skaičius (du) suteikia pasaulio kūrėjo ir diplomato galių, antrasis (9) paverčia charizmatišku nuotykių ieškotoju. Su pinigais jiems visą gyvenimą sekasi ir galima sakyti jie lengvai jiems ateina: gerai uždirba, išlošia loterijoje. O štai asmeniniame gyvenime jiems tenka rimtai padirbėti, nes jie nuolat įsimyli ne tuos, kuriuos reikia, o šalia savo partnerio neretai jaučiasi nesaugūs.

#30
Trisdešimt – dalykinių, nepriklausomų ir valingų žmonių simbolis. Jie apdovanoti puikia atmintimi, gebėjimu susikoncentruoti į esminius dalykus. Jų intelektinės galimybės beribės, o įžvalgumas, proto aštrumas ir minčių greitumas padeda susitvarkyti sudėtingiausiose situacijose. Trisdešimtukų gyvenimas kupinas įvykių ir su jais tikrai nebus nuobodu. Norėdama gauti nešališką situacijos ar įvykio vertinimą, drąsiai gali kreiptis į šio skaičiaus atstovus. Jie nesidrovėdami pasakys ne tik visą tiesą į akis, bet ir dalykiškai patardamas padės.

#31
Trisdešimt vienas – nepriklausomų ir tikslo siekiančių žmonių ženklas. Jie nepraleis nė vienos gyvenimo suteiktos galimybės. Individualus braižas ir kūrybinis požiūris pasireiškia visame kame, ką jie daro. Bet koks reikalas, kurio jie imasi, bus atliktas iki galo. Ši savybė padeda jiems išsikovoti aukštą padėtį visuomenėje. Gimusieji trisdešimt pirmąją dieną yra puikūs organizatoriai, todėl jie nedvejodami imasi ambicingiausių projektų. Jie nelinkę eiti pramintais takais, todėl visada ieško naujų kelių ir krypčių. Šie žmonės itin vertina stabilumą ir ištikimybę. Žinodami tai, nemėginkite jų apgauti, pasitikėjimą prarasite amžiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis