Didžiausios kiekvieno Zodiako ženklo vertybės

Didžiausia vertybė Ožiaragiui - pinigai. Skamba ne itin maloniai? Užtai šio ženklo moterys yra pačios racionaliausios! Tokie įkvepiantys pasakymai kaip „Laimė ne piniguose“ šios merginos tikrai nesužavės. Tegul tuo tiki jaunos ir naivios studentės, o normalūs žmonės (be abejo, tokie kaip Ožiaragiai) puikiai supranta, kad laimė - tai komfortas: skanus maistas, geri namai, galimybė save lepinti, sveikata... Ar visa tai įmanoma be pinigų?


Didžiausia vertybė Vandeniui - kelionės. Pabandyk uždaryti Vandenę tarp keturių sienų ir pamatysi, kaip visas jos gyvenimas virs nesibaigiančiu pragaru. Na kaip gali jaustis laimingas šiam gyvenime, jeigu nieko naujo negali pamatyti ir patirti? Pasaulis toks didelis ir platus, tik visiškai atbukęs žmogus gali sėdėti vietoje.


Didžiausia vertybė Žuvims - jausmai. Tiek to, vadinkime daiktus savais vardais. Meilė, o ne jausmai! Gyventi be šios pakylėjančios emocijos Žuvys tiesiog negali. Deja, kai gyvenimas taip apsiverčia aukštyn kojomis, kad meilės fronte visiška tuštuma, Žuvis ištraukti iš liūdesio liūno būna labai sudėtinga. Šioms damoms dėmesys reikalingas tarsi oras!


Didžiausia vertybė Avinams - laisvė. Šios merginos tiesiog negali pakęsti apribojimų - nei fizinių, nei moralinių. Įdomu tai, kad kuo daugiau laisvės Avinams suteikiama, tuo daugiau mainais jie gali duoti. Tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose. Taigi leiskite Avinams laisvai kvėpuoti ir tikrai nepasigailėsite!


Didžiausia vertybė Jaučiui - pastovumas. Jaučiai nepuola stačia galva į avantiūras ir nesiblaško tarp savo įgeidžių. Taip, jie svajoja ir planuoja, bet viena yra svajonės ir visai kas kita - realybė. Jaučiai žengia per gyvenimą labai tvirtai ir užtikrintai. Padaryti klaidą priimant sprendimą? Ne, tai nepanašu į šį Zodiako ženklą... Todėl Jaučiai turi pastovius santykius, pastovų darbą, pastovius finansus...


Didžiausia vertybė Dvyniams - draugai. Dvyniams gyvenimas - tarsi nesibaigiantis vakarėlis. Reikia pokalbių, reikia veiksmo, reikia emocijų! O kaip visa tai gauti be būrio draugų? Ir sulaukę 100 metų Dvyniai nesijaus vieniši. Jie tarsi magnetas sugeba pritraukti žmones prie savęs.


Didžiausia vertybė Vėžiams - šeima. Apie Vėžius galima kalbėti tik gerai arba išvis nieko. O kaip gi kitaip, kai šio Zodiako ženklo atstovai visuomet pasiruošę tau plačiai atverti savo namų duris, išklausyti, jei reikia - pamokyti ar tiesiog paguosti. Jei jau patekai į Vėžio artimiausių žmonių ratą, tikrai neprapulsi - tau pagalbos ranka visuomet bus ištiesta.


Didžiausia vertybė Liūtams - statusas. Jei nori, gali tai vadinti tuštybe ir pasikėlimu, o mes tai vadiname pasitikėjimu savimi ir aukšta saviverte. Ir visa tai tikrai pelnyta, nes tik Liūtas gali taip įnirtingai brautis per gyvenimo bruzgynus ir pasiekti savo tikslą. O jį pasiekus stovėti iškėlus galvą taip, tarsi viskas gavosi savaime ir neteko praeiti 9 pragaro ugnių.


Didžiausia vertybė Mergelėms - tobulumas. O gyvenimas toli gražu ne tobulas... Dėl to Mergelėms taip nelengva gyventi ir aplinkiniai ne visuomet jas supranta! Jie daro bet ką ir bet kaip, o juk galima padaryti kur kas geriau ir kokybiškiau. Ir Mergelė tai būtinai padarys, kad ir kiek laiko ar pastangų tai kainuotų. Sunku, kai reikia nuolatos mokyti kitus ir taisyti jų padarytas klaidas...


Didžiausia vertybė Svarstyklėms - malonumai. Malonumas atostogauti, malonumas skaniai pavalgyti, malonumas tiesiog pamiegoti ar iš širdies pasilinksminti. Darbas, namai, pinigai - kas iš viso to, jeigu gyvenimas stovi vietoje? Jau geriau tuščiomis kišenėmis ir nežinant, kas laukia rytoj, bet su emocija širdyje!


Didžiausia vertybė Skorpionui - aistra. Tiek aistros, kiek savyje slepia Skorpionas, neturi niekas kitas. Šiaip jau šio Zodiako ženklo žmonės yra iš tų, kurie viską gali pasidaryti patys. Jų nereikia gelbėti, jų nereikia išlaikyti, jiems nereikia patarinėti. Realiai, kiti žmonės galėtų ir neegzistuoti - Skorpionas puikiai išgyventų vienas. Tik va aistros pats sau neįpūsi... Čia aplinkiniai ir pasitarnauja.


Didžiausia vertybė Šauliams - antroji pusė. Šio ženklo atstovai stipriai emociškai prisiriša prie kito žmogaus, todėl gyvenimą vienumoje sunkiai įsivaizduoja. Vienam juk nuobodu! Šauliai netgi įsigudrina išlikti draugai su savo buvusiais partneriais - o ką, gal kada reikės kam nors išsiverkti ant peties ar kažkur išlieti susikaupusią aistrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis