Labiausiai atstumiančios Zodiako ženklų savybės

Praėjusią savaitę rašėme apie labiausiai traukiančias Zodiako ženklų savybes (gali paskaityti čia), o šią savaitę eilė labiausiai atstumiančioms. Paskaityk, kas rašoma apie tave!

Avinas

Aplinkinius žavi Avinų pasitikėjimas savimi ir tvirtumas, tačiau visa tai turi vieną labai didelį minusą – Avinai sako savo nuomonę visai nepagalvoję, kaip visa tai nuskambės iš šalies. Jie negali pakęsti melo ir veidmainiavimo, todėl geriau rėžia tiesą į akis, nevyniodami į vatą. Tai nereiškia, kad jie pikti ar linkintys blogo. Paprasčiausiai po Avino ištarta fraze: „Tu gal idiotas“, neretai slypi viso labo noras pasakyti kažką panašaus į „Tu klysti“.

Jautis

Jaučiai labai užsispyrę, atsakingi ir pareigingi. Tačiau turi vieną neigiamą savybę, kuri dažnai trukdo jiems judėti į priekį ir labai erzina aplinkinius. Tai konservatyvumas ir laikymasis įsikibus savo nuomonės. Tuo pačiu Jaučiai dar ir įžeidūs – gali supykti dėl visiško menkniekio. Nors jeigu situacija apsiverstų aukštyn kojomis ir Jautis padarytų tą patį, ką padarė jam – greičiausiai jis tik numotų ranka ir pasakytų „O kas gi čia tokio?“

Dvyniai

Dvyniai – vienas iš labiausiai bendraujančių Zodiako ženklų. Su jais bendrą kalbą gali atrasti praktiškai kiekvienas, tik Dvyniams vertėtų suprasti, kad kartais žmonės tiesiog nenori atsiverti ir pasakoti visų savo gyvenimo niuansų, todėl nereikia kišti savo nosies ne į savo reikalus. Dar vienas erzinantis dalykas – entuziazmas. Nenuoramoms Dvyniams būtinas judėjimas į priekį ir nuolatiniai nuotykiai, bet aplinkiniai ne visuomet suspėja kartu su jais.

Vėžys

Švelnūs, jautrūs ir rūpestingi Vėžiai pernelyg daug svarsto ir negali apsispręsti. O tai gali išvesti iš kantrybės net ir pačius ramiausius žmones. „Kas būtų, jeigu“ - štai taip kiekvieną situaciją bando įvertinti Vėžys ir galiausiai vis tiek pats nepriima jokio sprendimo. Savaime suprantama, belieka pasikliauti kitų nuomone. Bet geriau jiems to nesakyti, nes Vėžiai – dar ir labai įžeidūs. Savo trūkumų dažniausiai nepastebi, bet tai nereiškia, kad jų nėra.

Liūtas

Iš vienos pusės Liūto pasitikėjimas savimi labai žavi, iš kitos – atstumia. Juk jis pats protingiausias, pats gabiausias, pats gražiausias... Ir net nebandykite tuo suabejoti! Liūtams vertėtų šiek tiek pažaboti savąjį „aš“ ir išmokti prisitaikyti prie aplinkybių bei kitų žmonių nuomonės. Nutylėti ir atsitraukti ne visuomet reiškia nusižeminti.

Mergelė

Mergelės pedantiškumą galima priimti ir kaip privalumą, ir kaip trūkumą, tačiau labiausiai atstumiantis jų bruožas – vaidyba. Mergelėms labai svarbus jų įvaizdis, todėl kurdamos gražų savo pačių paveikslą, dažniausiai ir pačios pamiršta, kokios jos iš tikrųjų yra. Būtent dėl to Mergelės dažniausiai neturi daug artimų draugų: jos nemoka atsiverti, bijo parodyti savo trūkumus, o kokie tikri draugai gali būti, jei pats nesi tikras?

Svarstyklės

Svarstyklės turi vieną aplinkinius labai erzinančią savybę – neryžtingumą ir nesugebėjimą laiku ir iki galo padaryti darbų. Atrodytų, situacija paprasta ir aiški, bet tik ne Svarstyklėms: jos abejos, dvejos, viską pergalvos dešimt kartų, kol visiškai pasimes ir greičiausiai nepasirinks nei vieno varianto. Galiausiai, pavargusios nuo svarstymų, tikriausiai į viską spjaus ir išeis pasilinksminti.

Skorpionas

Skorpiono noras viską kontroliuoti ir aštrus liežuvis gali ne tik atstumti aplinkinius, bet ir kaip reikiant juos įsiutinti. Kartais atrodo, tarsi Skorpionas specialiai nori įgelti, kad pasimėgautų kitų kančiomis. Tai ne visai tiesa, tiesiog šiems žmonėms visuomet norisi prisikapstyti prie problemos esmės, pamatyti ne tik gerąsias, bet ir blogąsias puses. Skorpionams reikėtų pasimokyti kaip nors gražiau užbaigti pokalbius, pavyzdžiui, pasiūlyti išeitį iš situacijos, o ne palikti žmogų su atvira žaizda.

Šaulys

Reiklieji Šauliai ir sau, ir aplinkiniams kelia gana didelius reikalavimus. Be to, jie dažnai pamiršta situaciją įvertinti iš skirtingų pusių, todėl būna įsitikinę savo teisumu. Vertėtų šiek tiek paprasčiau į viską žiūrėti ir nustoti smerkti kitus, nes teisybė – labai jau subjektyvus dalykas. Būtų tiesiog puiku, jeigu kartkartėmis jie susilaikytų nuo troškimo mokyti kitus kaip gyventi. Galimai daugeliu atvejų jie tikrai geriau žino, kas teisinga, o kas ne, tačiau tai nesuteikia teisės užsisėsti žmonėms ant sprando.

Ožiaragis

Ožiaragiams vertėtų suprasti, kad aplinkiniai neprivalo galvoti būtent taip, kaip galvoja jie patys. Tačiau labiausiai Ožiaragiams trukdo įprotis kabinėtis prie smulkmenų ir amžinas pesimizmas: kiekvienoje situacijoje jie sugeba įžvelgti bent šiek tiek blogio ir būtinai garsiai apie tai pasako, o jau tuomet prasideda diskusija, kurioje Ožiaragis tikrai nenusileis. Gal kelioms minutėms ir atsitrauks, bet vos tik situacija šiek tiek aprims, jis ir vėl puls ginti savo nuomonės.

Vandenis

Vandeniai labai originalūs žmonės, tačiau pastovumo jiems tikrai trūksta. Atrodo, sugalvojo nerealią idėją, kurią reikia tik įgyvendinti, bet... Pradėjęs darbą jis sumąstys kažką naujo ir vėl viskas griūva. Atsakomybės stoka ne tik erzina aplinkinius, bet ir pakiša koją patiems Vandeniams: galėdami pasiekti labai daug, dažniausiai jie tiesiog plaukia vis skirtingomis kryptimis, kol galiausiai paaiškėja, kad niekur taip ir nenuplaukė.

Žuvys

Jautriosios Žuvys labai lengvai pasineria į pesimizmą ir nori, kad visi jų pagailėtų. Šio Zodiako ženklo žmonės tikrai geri ir nuoširdūs, tačiau amžinas silpnumas aplinkinius pradeda labai varginti. Niekam nepatinka klausytis nuolatinių skundų ir guosti. Blogiausia, kad tokiais atvejais Žuvys siaubingai įsižeidžia, jaučiasi niekam nereikalingos ir dar labiau pasineria į depresiją, nepastebėdamos, kiek daug gražių dalykų aplink juos vyksta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis