Suglausk savo delnus ir pažiūrėk kaip susikerta tavo linijos

Daugybė žmonių tiki, kad delno linijose užkoduodas jų likimas - esminiai charakterio bruožai, meilės santykiai ir netgi gyvenimo trukmė. Sakoma, kad delno linijos keičiasi priklausomai nuo tavo gyvenime daromų pasirinkimų. Kitaip tariant, delno linijos tik padeda įžvelgti galimą ateitį, tačiau savo gyvenimą tu valdai pati.

Tavo dešinės ir kairės rankų linijos gali skirtis. Viena ranka - aktyvioji, kita - pasyvioji. Aktyvioji ranka yra ta, su kuria dažniausiai viską darai. Joje užkoduoti tavo veiksmai ir tai, kokį gyvenimą tu pati susikūrei. Pasyviosios rankos delne užkoduota tavo prigimtis - tai, su kokiomis charakterio savybėmis tu gimei ir kokį likimą atsinešei.

Jei esi kairiarankė, ant tavo kairės rankos užkoduota dabartis, o ant dešinės - atsineštas likimas.
Jei esi dešiniarankė - ant tavo dešinės rankos užkoduota dabartis, o ant kairės - atsineštas likimas.

Jeigu abiejų rankų linijos labai panašios, vadinasi gyvenime tu greičiausiai plauki pasroviui ir pernelyg nesistengi nieko keisti. Jeigu linijos labai skirtingos, greičiausiai mėgsti kovoti su prigimtimi ir drąsiai sieki to, ko pati nori.

Pažvelk į savo širdies liniją - ji yra pirmoji ryški linija, esanti žemiau tavo pirštų. Širdies linija valdo tavo jausmus ir tai, kaip jie formuoja tavo charakterį ir asmenybę. Suglausk abu delnus ir pažiūrėk kaip susikerta širdies linijos.

Jos tame pačiame aukštyje - tai rodo, kad esi jautri ir švelni asmenybė. Gyvenime stengiesi atrasti balansą ir be reikalo nekeli audrų. Santykiuose įprastai daugiau duodi, nei imi pati. Moki atsižvelgti į kito žmogaus norus, stengiesi neprimesti jam savo taisyklių. Tačiau kartais reikėtų labiau rūpintis ne kitais, o pačia savimi. Tiesa, tu taip pat turi kantrybės ribas - leidi sau užlipti ant pečių, bet kai jau užlipa ant galvos, nusipurtai ir visam laikui. Dažnai toks tavo kategoriškumas būna nesuprastas, nes tu nutyli savo nuoskaudas ir aplinkiniams tavo drastiški sprendimai tuomet atrodo labai netikėti.

Dešinės rankos linija aukščiau - įprastai tokie žmonės savo viduje turi labai daug stiprybės ir išminties. Dažnai apie tokius žmones sakoma „protingi ne pagal amžių“. Tu gyveni pagal savo susikurtas taisykles ir neturi taip vadinamo „bandos instinkto“. Priešingai - galėtum būti ta, kuri tą visą bandą veda. Tau nelabai rūpi, ką apie tave galvoja kiti, nes tu puikiai žinai, kad čia - tavo gyvenimas ir tavo sprendimai. Santykiuose tau reikėtų tokios pat natūros žmogaus, nes su silpnesniu partneriu bus pernelyg nuobodu ir netgi emociškai sunku.

Kairės rankos linija aukščiau - tu itin stipri ir savimi pasitikinti asmenybė. Atrodo, kad tavo gyvenime iššūkiai tiesiog niekada nesibaigia. Vienus tu susikuri pati (ne visuomet to norėdama), kitus pametėja likimas (ir tikrai ne pačius geidžiamiausius). Bet sakoma, kad gyvenimas duoda tiek, kiek žmogus gali panešti, o tu gali tikrai labai daug. Esi lyderė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis