Didžiausi Zodiako ženklų trūkumai karjeros srityje

Regis, žinai visus savo pranašumus bei trūkumus, bet vis tiek sunku save vertinti objektyviai. O lipant karjeros laiptais svarbus kiekvienas tavo žingsnis... Kas gi pakiša tau koją?

Avino karjeros trukdžiai

Nekantrumas – didžiausias Avinukių trūkumas, todėl ilgainiui projektai tau greitai atsibosta. Nemėgsti kitiems patikėti pareigų, nes nori viską kontroliuoti pati. Deja, ne visada teiki deramą dėmesį smulkmenoms, dažnai darai apmaudžių klaidų.

Jaučio karjeros trukdžiai

Dažnai daugiau matuoji, nei kerpi. Kitaip tariant, kol svarstai ką daryti, pasiūlymai ir galimybės nuplaukia. Dėl savo užsispyrimo ir nenoro rizikuoti pritrūksti drąsos pasinaudoti puikiomis progomis.

Dvynių karjeros trukdžiai

Kartais neatlieki iki galo nuobodžių užduočių, dažnai keiti požiūrį, nes tave masina naujos perspektyvos. Dėl to darbe į tave kartais žiūrima kaip į neatsakingą ir atsainią darbuotoją.

Vėžio karjeros trukdžiai

Baimė įžeisti žmonių jausmus gali trukdyti siekti tikslų. Praktiškai kiekvienam vadovui bent kartą gyvenime teko perlipti kitam per galvą. Ir atvirkščiai – pasiekusi aukštumas, pasidarai pernelyg valdinga, nes manai, kad kitaip tau nepavyks sukontroliuoti situacijos.

Liūto karjeros trukdžiai

Pernelyg mėgsti iš anksto viską suplanuoti kaip bus, todėl jeigu kažkas nepavyksta, tai tave stipriai išmuša iš vėžių. Kitas svarbus momentas – tu nori, kad viskas vyktų pagal tavo įsivaizdavimą, tačiau dažniau į tą pačią situaciją pažvelk iš kitų barikados pusių ir įvertink, ar tu tikrai teisi.

Mergelės karjeros trukdžiai

Daugiau dėmesio skiri žmonių trūkumams nei pranašumams, bet kritiškiausiai vertini save. Per daug dėmesio skiri smulkmenoms, kartais pamiršdama tikslo esmę. Tai tau trukdo dirbti efektyviai. Čia jau klausimas tavo darbdaviui, ką jis renkasi - greitai ir vidutiniškai, ar lėtai, bet kokybiškai. Jei pirmas variantas, tuomet tu jam netiksi.

Svarstyklių karjeros trukdžiai

Esi žavi iš prigimties, todėl kai kurie tau pavydi, kai gebi laisvai sukti aplinkinius aplink pirštą, tame tarpe ir savo bosą. Gini savo principus ir kartais pamiršti diplomatines vingrybes.

Skorpiono karjeros trukdžiai

Neleidi kitiems sužinoti tavo laimėjimų – nepratari apie juos nė žodžio, nes įsivaizduoji, kad kam reikės, tas ir pats pastebės. Esi valdinga, darai taip, kaip tau atrodo teisinga, todėl kolegos kartais mato tave kaip tą, kuri visiems lipa per galvas.

Šaulio karjeros trukdžiai

Tavo siekiai pernelyg dideli, todėl pažadi tai, ko paskui neįstengi tesėti. Tavo sumanymai atrodo geri, tačiau kol pradedi juos įgyvendinti, dažnai prarandi susidomėjimą.

Ožiaragio karjeros trukdžiai

Kadangi nenori leisti kolegoms dirbti savarankiškai, trukdai jiems parodyti, ką jie gali. Paskui pyksti, kad visi kiti nesusitvarko be tavo įsikišimo. Taip pat esi linkusi mąstyti pernelyg negatyviai.

Vandenio karjeros trukdžiai

Priešiniesi nusistovėjusioms normoms, todėl kolegoms prisitaikėliams tavo darbo stilius gali atrodyti nepriimtinas. Nors ir esi lanksti, tau reikia laiko, kad galėtum parodyti visus savo gabumus.

Žuvų karjeros trukdžiai

Pernelyg jautriai reaguoji į aplinką ir tai, kas vyksta darbe. Kartais net ir paprasčiausiuose nesusipratimuose įžvelgti priešiškumą sau, nors to visai nėra. Labiau susikoncentruok į savo veiklą, atsiribodama nuo aplinkos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis