Karjera pagal Zodiako ženklą: tavo stipriosios pusės, kurias turi išnaudoti

Avinas (kovo 20 - balandžio 19)
Tavo profesinės savybės. Esi veikli, entuziastinga, nevengi naujovių, todėl mielai imiesi skubių užduočių. Itin tinka darbuotis finansų ar žiniasklaidos srityse.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Tu nepralenkiama, kai reikia įveikti nedideles užduotis, labai didžiuojiesi savo laimėjimais, darbuojiesi įnirtingai, esi darbšti bei energinga, todėl gali būti puiki lyderė.
Sėkmės kelrodis. Būk kantresnė! Jeigu sutramdysi norą griebtis naujo projekto dar nebaigusi senojo, pasieksi išties fantastiškų rezultatų.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20)
Tavo profesinės savybės. Atlyginimas ir darbo garantijos tau – labai svarbu. Esi patikima, praktiška, griežta, be to, kantri bei kruopšti, todėl gebi vadovauti.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Tau puikiai sekasi kurti jaukią aplinką, todėl gali tapti interjero dizainere, menininke, gamtininke. Imiesi svarbių, bet ne itin skubių darbų, kuriuos kiti linkę atidėlioti.
Sėkmės kelrodis. Džiaugiesi galėdama įgyvendinti kitų idėjas. Bet neapleisk ir savo meninių gebėjimų – įgysi didesnių finansinių galimybių. Pamėgink kurti reklamas, prekybos ir aplinkos dizainą.

Dvyniai (gegužės 21 - birželio 20)
Tavo profesinės savybės. Esi sąmojinga, sumani, moki įkvėpti kolektyvą. Tau geriausia ten, kur darbas vyksta sparčiai ir nespėja pabosti, tarkim, reklamos, pardavimų, finansų srityse.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Esi visapusiška ir intelektuali, nesibaidai naujovių. Apsvarstai ir instinktyviai išsirenki parankiausias galimybes. Gebėjimas bendrauti padeda atlikti bet kokią užduotį ir parduoti bet kokį produktą.
Sėkmės kelrodis. Imkis vaidmens, kuriam reikia tavo vaizduotės bei intelekto: tobulink firmos veiklą, o pomėgį plepėti tausok ryšiams gerinti, bet ne tuščiai liežuvauti.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)
Tavo profesinės savybės. Garsėji puikia intuicija, nes puikiai gebi prisitaikyti prie aplinkinių nuotaikų. Tačiau esi neprognozuojama, be to, baisi užsispyrėlė.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Gebi atspėti kitų norus, todėl gali vadovauti ar prekiauti. Numatai visuomenės poreikius – tai pranašumas, ypač jei dirbi rinkodaros, finansų ar politikos srityje.
Sėkmės kelrodis. Naudokis savo gebėjimu džiuginti žmones. Jei įstengsi pelnyti kolegų simpatijas, šie visada tave užtars, o viršininkai – tavimi pasikliaus.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)
Tavo profesinės savybės. Esi talentinga, gebi siekti tikslo, tad tiesiog privalai valdyti aplinkinius kaip bitė motinėlė. Pasinaudojusi žavesiu bei pasitikėjimu savimi moki atsidurti pačiame veiksmo sūkury. Vadovaudama visada atrodai žinanti, ką darai. Net jei išties taip nėra.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Esi energinga visuomenės veikėja, bet palyginti paprasta, todėl visa kompanija tavimi didžiuojasi. Gebi būti bet kas, tau itin tinka ištvermės reikalaujančios profesijos.
Sėkmės kelrodis. Per prisistatymus ar bendraudama su klientais puikiai gebi malti liežuviu. Pasinaudok tuo ir sulauksi sėkmės. Leisk sužibėti savo geriausioms savybėms – tikrai pasieksi aukštumų.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)
Tavo profesinės savybės. Mielai imiesi kruopštumo reikalaujančių darbų – leidybos, švietimo, sąskaitybos. Puikiai organizuoji darbą. Jeigu reikia, gali dirbti net pernakt, tik užduotis turi būti konkreti.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Tavo reikalavimai tokie dideli, kad viršininkas nė neabejoja dėl rezultatų. Kritiškai vertini informaciją, įsitikini, ar visi žino, ką daro, o svarbiausia – kodėl tai atlieka.
Sėkmės kelrodis. Labiau pasitikėk savimi – daugiau pasieksi. Nekreipk dėmesio vien į trūkumus, Kai tik prabils tavo vidinis kritikas, prisimink tau kolegų pasakytus gerus žodžius.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)
Tavo profesinės savybės. Esi žavi, diplomatiška, gebi dirbti komandoje, nevengi kompromisų. Atsidūrusi dėmesio centre mėgaujiesi taip trokštamu aplinkinių pripažinimu. Stengiesi nebūti agresyvi.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Visada elgiesi dorai, gebi įvertinti padėtį iš šalies. Tau turėtų sektis mados bei dizaino srityse. Aplink save sukuri harmoningą atmosferą, todėl viršininkai tave vertina.
Sėkmės kelrodis. Pasinaudojusi įgimtu gebėjimu suvienyti žmones, darbe moki sušvelninti varžybų atmosferą. Siekį ginti savo principus patenkinsi imdamasi veiklos, kurios etika neprieštaraus tavajai.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)
Tavo profesinės savybės. Esi ryžtinga, sumani, tau svarbūs dalykai, kurių kiti vengia. Gali susidraugauti su bosės sekretore, nes nori žinoti viską, kas vyksta.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Gebėjimas įžvelgti kitų žmonių motyvus padeda vadovauti. Vengi būti dėmesio centras, bet tavo žavesys leidžia patekti ten, kur kiti nedrįstų kišti nosies. Tavimi galima pasikliauti, nes retai atskleidi paslaptis.
Sėkmės kelrodis. Nežaisk ir rūpinkis tik tuo, ko sieki. Įsisukusi į finansų pasaulį galėsi siekti savo tikrojo tikslo – kuo įtakingesnės padėties.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)
Tavo profesinės savybės. Mėgsti keisti gyvenamąją vietą, nes tai padeda numalšinti nuotykių troškulį. Patinka netikėti sunkumai, bendraminčių draugija.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Esi veikli, todėl nebijai rizikuoti ir dažnai tau pavyksta išsisukti. Gebi sudaryti tinkamų sandorių: tavo intuicija padeda atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku.
Sėkmės kelrodis. Neatsisakyk didelių siekių, tik mažiau žadėk. Puiku, kad nori greitos sėkmės, bet privalai labiau justi tikrovę. Tavo idėjos bus vertinamos rimčiau, jeigu įrodysi esanti patikima bei praktiška.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)
Tavo profesinės savybės. Esi patikima, dalykiška, mėgsti lygiuotis į einančius aukštesnes pareigas. Tu taktiška, ambicinga ir pasirengusi įtemptai dirbti, kad pasiektum didelių laimėjimų. Karjeros laiptais kopi palengva, užtai tvirtai.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Realiai vertini savo bei kitų galimybes, todėl tau, o ne varžovams, teikiama atsakomybė bei pirmenybė vadovauti.
Sėkmės kelrodis. Esi dalykiška, kiti tave gerbia, tačiau tau stinga žavesio. Profesionaliau vertink savo bei kitų žmonių santykius, stenkis ugdyti humoro jausmą.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)
Tavo profesinės savybės. Mėgsti eksperimentuoti, esi labai drąsi, vertini savo erdvę, tačiau dėl firmos gali prisitaikyti ir prie kitokių aplinkybių. Tavo genialumo apraiškos žavi viršininkus.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Esi modernių pažiūrų ir naujas kryptis numatai gerokai anksčiau nei kiti. Mėgsti būti iniciatyvi, o tavo požiūris į problemas išduoda, jog esi neįkainojama kolektyvo narė.
Sėkmės kelrodis. Stenkis suprasti kolegų padėtį ir apmąstyk savo darbo stilių, o tada sugalvok, kaip pasiekti kuo geriausių rezultatų.

Žuvys (vasario 19 – kovo 19)
Tavo profesinės savybės. Esi jautri, svajinga, tvirta. Tačiau vos atsiranda įtampa, pirmoji sprunki šalin. Tau geriausiai sekasi, kai gali pasinaudoti savo vaizduote.
Žvaigždžių dovanoti pranašumai. Jauti aplinkinių nuotaikas ir visada esi pasirengusi nuslopinti krizę – dažniausiai todėl, kad jauti ją artėjant. Priimtiniausios saviraiškos formos: menas, muzika, vaidyba, literatūrinė kūryba.
Sėkmės kelrodis. Turi lakią vaizduotę, meninių gabumų, tik pasistenk geriau suprasti tikrovę. Pasinaudojusi kūrybinėmis galiomis gali padėti kitiems suvokti savo jausmus. Tapusi vadove patenkintum troškimą įkvėpti kolegas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis