Horoskopas 2017 metams: kas laukia tavo Zodiako ženklo

2017 metai – Gaidžio metai. Rytų šalyse gaidys tiesiogiai siejamas su saulės šviesa ir šiluma: indai jį laiko saulės energijos įsikūnijimu, japonai – pirmąja šviesa, kinams gaidys – penkių dorybių: drąsos, gerumo, ištikimybės, orumo ir geranoriškumo įsikūnijimas. Ką šie metai atneš mums?

Avinas
(kovo 21 – balandžio 19)
Užtarnautas poilsis!

Dveji prieš tai buvę metai, per kuriuos buvo vadovaujamasi šūkiu: „Visas gyvenimas – kova“ liko praeityje. Atėjo laikas šio ženklo atstovams pasimėgauti savo atkaklaus darbo vaisiais. Nors reikia pastebėti, kad vis tik vaisiai patys Avinams po kojomis nekris. Tam, kad ką nors gautum, reikės įdėti šiokių tokių pastangų ir išlikti budriems.

Jautis
(balandžio 20 – gegužės 20)
Atėjo laikas džiaugtis gyvenimo malonumais!

Beždžionės metai praeity, vadinasi užmaršty liko ir visos nesėkmės bei pralaimėjimai, nuolatinė skuba ir įtampa. Galiausiai atėjo laikas ramybei, ir gyvenimo džiaugsmui. Suprantama, žvaigždės negarantuoja, kad viskas eisis kaip per sviestą, tačiau šiokios tokios kompensacijos už patirtus emocinius ir materialinius nuostolius tikėtis galima.

Dvyniai
(gegužės 21 – birželio 20)
Pozityvus laikas!

Gaidžio metai žada džiugius įspūdžius ir sėkmingą pradžią. Šie metai Dvyniams visais atžvilgiais puikūs, tai metas, kuomet net ore aplink juos tvyros stebuklų laukas.

Vėžys
(birželio 21 – liepos 22)
Sunkios naštos atsikratymas!

Fortūna suves su įdomiais žmonėmis, kurie galiausiai taps ištikimais draugais, galinčiais daryti didelę įtaką Vėžio asmenybės augimui. Kai kurie patirs būtinybę nusimesti nuo savęs sunkią naštą, kuri jau seniai slėgė pečius ir sunkino gyvenimą.

Liūtas
(liepos 23 – rugpjūčio 22)
Viskas seksis savaime!

Jiems nereikės stoti į kovą dėl pajamų, kuriai jie, beje, visiškai nepasirengę. Šio ženklo atstovai įpratę visko pasiekti patys, todėl tokia padėtis, kai viskas savaime eis į rankas, pradžioje gali net šiek tiek trikdyti. Likimas Liūtams dovanos daug nenuspėjamų situacijų su itin palankiais rezultatais.

Mergelė
(rugpjūčio 23 – 22 rugsėjo)
Ryžtas nugalės išbandymus!

Atėjo laikas nuo pat metų pradžios imtis ryžtingų veiksmų. Šis ryžtingumas gimusiems po Mergelės ženklu padės susidoroti su tais išbandymais, kurių Gaidys paruošė tikrai ne vieną. Geriau pasirinkti gudrią taktiką ir įvykių eigą pakreipti savo naudai.

Svarstyklės
(rugsėjo 23 – spalio 22)
Viskas įveikiama!

Likimas Svarstyklėms pateiks daug galimybių savo padėties pagerinimui, svarbu tik jų nepraleisti. Užsikabinus už kokio nors projekto, būtina įdėti visas pastangas jo įgyvendinimui, parodyti ryžtą ir savarankiškumą.

Skorpionas
(spalio 23 – lapkričio 21)
Ant didelių permainų slenksčio!

Skorpionai atsidurs ant didelių permainų slenksčio, kurį peržengę savo gyvenimą padalins į „iki“ ir „po“. Skorpionus užvaldys permainų vėjai, jiems norėsis pamiršti senus kolegas, nusibodusį darbą ir į savo gyvenimą įsileisti permainų bangą. Gyvenimo permainos pakeis šio ženklo atstovų pažiūras.

Šaulys
(lapkričio 22 – gruodžio 21)
Didelės perspektyvos

Optimistiški iš prigimties šio ženklo atstovai ir stipri jų energetika atvers jiems daug perspektyvų. Į iškilusias problemas jie sugebės pažiūrėti tarsi iš šalies, o tai padės jas lengvai išspręsti, tausojant savo nervus ir taupant laiką. Bet kuriuo atveju Žvaigždės jiems bus palankios.

Ožiaragis
(gruodžio 22 – sausio 19)
Laikas užsiimti savimi!

Žvaigždės pataria teisingai susidėlioti prioritetus. Pirmiausia skirkite dėmesio sau, užsiimkite saviugda. Naujas požiūris į gyvenimą nudžiugins jus, viskas aplinkui pradės keistis. Problemos nebeatrodys tokios globalios ir Ožiaragiai pradės įžvelgti grožį net paprasčiausiuose dalykuose.

Vandenis
(sausio 20 – vasario 18)
Tai Jūsų metai!

2017 metai visais atžvilgiais yra Vandenių metai. Esmė tame, kad šio ženklo atstovai ir šiuo laikotarpiu viešpataujantis Gaidys yra dvasiškai artimi. Tai – meniškos prigimties žmonės, nenorintys sau prisiimti sudėtingų užduočių ir vengiantys sunkumų. Kadangi stovime ant Vandenio eros slenksčio, šio ženklo atstovai turės daug galimybių savo sprendimų teisingumo įrodymui.

Žuvys
(vasario 19 – kovo 20)
Stagnacijos pabaiga!

2017 metai Žuvų ženklo atstovams daugeliu atžvilgiu taps išskirtiniai. Pirmiausia todėl, kad jų gyvenime pasibaigs 10 metų trunkantis stagnacijos laikotarpis. Jie tarsi pabus iš gilaus miego, išsivaduos iš beprasmio dykinėjimo ir pajaus neįtikėtiną energijos antplūdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis