Ką apie tave išduoda miego poza

Pamėgta poza, į kurią susirangai miegodama, gali nemažai pasakyti ir apie tavo asmenybę. Štai 4 pagrindinės miegojimo pozos, kurios atskleis visas paslaptis.

JEI SUSISUKI Į KAMUOLIUKĄ

Atliktų tyrimų duomenimis, daugiau nei pusė suaugusių žmonių miega embriono poza – gulėdami ant šono, sulenktomis ir pritrauktomis prie kūno kojomis, tarsi susisukus į kamuoliuką. Ši poza išreiškia žmogaus norą sugrįžti į komforto zoną po sunkios dienos. Tokioje padėtyje miegantys žmonės įprastai būna labai sąžiningi, siekiantys palaikyti tvarką tiek namuose, tiek asmeniniame gyvenime, tačiau tuo pačiu metu jie linkę pernelyg daug galvoti apie problemas ir dėl jų jaudintis.

Žmonės, miegantys embriono poza, iš tiesų pilnavertiškai ilsisi visos nakties metu ir atsikelia pasirengę naujiems iššūkiams. Vis tik per ilgai miegoti tokioje pozoje nepatartina, nes tai gali tapti trukdžiu adekvačiam problemų suvokimui dienos metu.

JEI MIEGI ANT ŠONO, BET RANKOS PRIEKIN

Šie žmonės miega ant šono, ištiestomis į priekį rankomis, tarsi kažką vydamiesi, o kojas šiek tiek sulenkę per kelius. Tokia poza verčia susimąstyti apie persekiojimą – miegantysis tuo tarpu panašus į bėglį. Manoma, kad tokia gulėjimo poza nesąmoningai išreiškia troškimą viską gyvenime griebti abiem rankom, kad tik nieko nepaleisti. Tikėdamiesi reikšmingų rezultatų ir jų negaudami, šie žmonės gali būti savikritiški, tačiau susidurdami su kliūtimis, jie gana greitai pasiduoda. „Bėgliams“ patariama, atsiriboti nuo iliuzijų, nusistatyti konkrečius tikslus ir liautis eikvoti energiją nepasiekiamiems ir nereikalingiems dalykams.

JEI PATOGIAUSIA - ANT PILVO

Žiūrint iš šalies, jie labai atsipalaidavę, guli ant pilvo, galva pasukta į šoną, rankos atmestos į šalis, tarsi sklęstų ore, šokdami su parašiutu. Kartais jie rankomis apsikabina pagalvę. Pasak ekspertų, tai pati nepatogiausia padėtis suaugusiam žmogui, nes tokioje padėtyje užspaudžiama stuburo arterija. Teikiantys pirmenybę tokiam „laisvam kritimui“ lovoje, neretai jaučia, kad gyvenimas tarsi eina pro šalį ir jie negali jo valdyti. Psichologai jiems pataria nesistengti visų problemų išspręsti vienu metu, o veikti palaipsniui, žingsnis po žingsnio, nesistengiant kontroliuoti viso gyvenimo, o susikoncentruojant tik ties esama diena.

JEI MIEGI TIESI IT STYGELĖ

Šioje padėtyje miegantysis guli lovoje ant šono, išsitiesęs kaip styga, suglaustomis kojomis ir priglausta prie šono ranka. Tokia padėtis byloja apie užsispyrimą, savo nuomonės ir pažiūrų tvirtumą. Šios pozos mėgėjai yra tipiški vadai, siekiantys valdžios, kurios jie nelinkę atiduoti net miegodami. Vis tik jiems patartina pasistengti atsipalaiduoti ir leisti raumenims pailsėti po sunkių dienos darbų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis