Užkandis, kuris ne tik pasotina, bet ir padeda išlaikyti figūros linijas

Nežinai, kuo užkandžiauti užklupus alkio akimirkai? Nė nedvejodama rinkis riešutus - turbūt nerastum kito tokio organizmui naudingo užkandžio! Beje, riešutai ne tik nugali alkį, bet ir dailina figūros linijas.

Riešutai - vienas sveikiausių užkandžių, padedantis greitai numalšinti alkio jausmą. Tiesa, nereikėtų vienu kartu sukrimsti viso pakelio, pakanka saujelės.

Kuo naudingi riešutai?

Riešutuose yra nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios itin svarbios normaliam organizmo funkcionavimui. Šių rūgščių trūkumą išduoda besisluoksniuojantys ir trapesni nagai, skilinėjantys plaukų galiukai, išsaususi ir nuvargusi oda. Taip pat nesočiosios riebalų rūgštys padeda išlaikyti hormonų balansą, kuris yra svarbus ne tik gerai nuotaikai, bet ir kūno linijų išsaugojimui.

Daugelis moterų puikiai žino, kas yra PMS. Būtent šį periodą, kai tampi irzlesnė nei paprastai, gali nuslopinti užkandžiaudama riešutais.

Shutterstock nuotr.

Ant stalo vertėtų turėti riešutų ir tiems, kam darbe pritrūksta energijos, ypač tuomet, kai galvoj skraido vėjai. Riešutai ne tik suteikia ilgai išliekančios energijos, bet ir aktyvina smegenų veiklą, gerina koncentraciją, aktyvina smegenų veiklą.

Dar viena riešutų nauda - įvairių ligų prevencija, pavyzdžiui, vėžio, artrito, Alzhaimerio, aterosklerozės. Riešutuose esantys nesotieji riebalai stiprina imunitetą ir padeda išvengti depresijos.

Labai svarbu riešutus krimsti toms, kurios nori išsaugoti nepriekaištingą odą. Riešutuose gausu vitamino E ir betakarotino, šios medžiagos gerina odos būklę, padeda išsaugoti jaunystę ir išlaikyti odos drėgmę. Jei pastebėjai, kad oda ėmė šerpetoti ar atsirado egzemų, reikėtų į mitybos racioną įtraukti migdolų, bertolerijų, graikinių ar kitų riešutų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis