Senovės graikų horoskopas atskleis paslaptingąsias tavo charakterio puses

Pelėda (03.21 – 04.20)
Šiuo laikotarpiu gimusius žmones globoja deivė Atėnė. Ji gimė iš Dzeuso galvos ir vadinama materializuota Perkūno dievo mintimi. Būtent todėl ši deivė savo globotinius apdovanoja išmintimi, dideliais protiniais gabumai, o taip pat drąsa ir atkaklumu kovoje už aukštus idealus. Jeigu tai tavo ženklas, tuomet tau nieko nereikia bijoti.

Balandis (04.21 – 05.20)
Šiuos žmones globoja Afroditė, kuri vyresnė net už patį Dzeusą. Tai – visagalė meilės deivė, aprėpianti visą pasaulį, juk jai pavaldūs ir žmonės, ir dievai. Žmonėms ji suteikia gebėjimų kurti idealius santykius, apdovanoja juos grožiu ir užtikrina materialinę gerovę. Pasisekė, žinoma.

Lyra (05.21 – 06.21)
Šiuo laikotarpiu gimusius žmones valdo Saulės dievas ir menų globėjas Apolonas. Tai labai prieštaringa asmenybė, tad ir jo globojami žmonės apdovanoti tokiomis pačiomis charakterio savybėmis. Jis galėjo apdovanoti žmones talentu, bet taip pat jį ir atimti. Gimusieji po Lyros ženklu turi susitelkti į vieną pagrindinį tikslą ir stengtis jį įgyvendinti, tuščiai nešvaistydami savo talento.

Vėžlys (06.22 – 07.22)
Po šiuo ženklu gimusius žmones globoja turto, išminties ir apsukrumo dievas Hermis. Šis dievas yra tarpininkas tarp žmonių ir dievų pasaulių, todėl savo globotiniams jis suteikia gerą intuiciją, apdovanoja juos puikia įžvalga. Hermis labai uždaras, tad ir jo žmonės turi šią charakterio savybę.

Erelis (07.23 – 08.23)
Žmones, gimusius po šiuo ženklu, globoti ėmėsi visagalis Perkūno dievas. Iš graikų mitologijos yra žinoma, kad Dzeusas yra visų dievų tėvas, visų bėdų ir gėrio šiame pasaulyje kaltininkas. Dzeuso sąskaitoje labai daug didvyriškų poelgių, tačiau ne visi iš jų pasibaigė sėkmingai. Todėl savo globotinius jis apdovanojo valdingumu, kilnumu ir teisingumo jausmu su sąlyga, kad jie atsakingai vertins savo poelgius.

Skrynia (08.24 – 09.23)
Čia valdo žemdirbystės ir vaisingumo deivė Demetra. Jos globoje esantys žmonės pasižymi gerais organizaciniais sugebėjimais, mokėjimu tvarkytis namų ūkyje. Jie labai atsakingi ir teisingi, kaip ir Demetra, jie labai prisirišę prie vaikų ir savo namų.

Šalmas (09.24 – 10.23)
Dieviškasis kalvis Hefaistas savo ištikimybe ir teisingumu tarnauja tiek dievams, tiek žmonėms. Jo gyvenimo esmė – sunkus darbas. Šiuo laikotarpiu gimę žmonės taip pat labai darbštūs, jie sugeba kurti idealus, kurie žemišką gyvenimą priartina prie dangiškos karalystės harmonijos, o savo pavyzdžiu jie moko ir kitus, tik su sąlyga, kad jie turės kruopščiai dirbti.

Vilkė (10.24 – 11.22)
Ji tarnauja karo dievui Arėjui. Jis nešė mirtį ir susinaikinimą, tačiau tuo pat metu jis buvo karštai įsimylėjęs Afroditę. Žmonėms Arėjas dovanoja ne tik aistringą meilę, bet ir jėgą, galinčią sunaikinti viską aplinkui. Šiems žmonėms ypač svarbi laimė šeimoje.

Skalikai (11.23 – 12.21)
Jie tarnauja medžioklės deivei Artemidei, kuri yra griežta tvarkos šalininkė. Artemidės globojami žmonės siekia dvasinio tobulėjimo, jie principingai ir atkakliai kovoja vardan savo idealų. Šie žmonės, kaip ir pati deivė, mėgsta keliauti, ypač po laukinę gamtą.

Šviestuvas (12.22 – 01.20)
Čia viešpatauja Hestija, ugnies ir šeimos židinio sergėtoja. Savo globotinius ji apdovanoja gebėjimu visus reikalus sutvarkyti iki galo. Daugelis šiuo laikotarpiu gimusių žmonių gali atrodyti tarsi būtų ne iš šio pasaulio, tačiau jie sugeba įžvelgti užslėptus, paslaptingus dalykus ir šiam gyvenimui suteikia tobulumo.

Povas (01.21 – 02.19)
Povas – mylimiausias Heros, Dzeuso žmonos paukštis. Hera dažnai vyro atžvilgiu elgiasi savarankiškai ir nepriklausomai. Ji globoja drąsius ir laisvę mylinčius žmones, suteikia jiems minties laisvumą, nepriklausomumą, polinkį į novatoriškumą, elgesio spontaniškumą ir audringo miesto gyvenimo džiaugsmą.

Delfinai (02.20 - 03.20)
Jie tarnauja jūrų valdovui Poseidonui. Poseidonui pavaldžios tiek žemės, tiek ir jūrų gelmės. Poseidono globojami žmonės pasižymi globaliu mąstymu, mokėjimu gyventi, pagal savus įstatymus ir gebėjimu paslapčia daryti įtaką aplinkiniams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis