Maistas, kuris mažina stresą ir nekenkia kūno linijoms

Neretai merginos, kai šios palūžta nuo sekinančio streso, imasi maisto terapijos. Deja, vėliau tenka dar daugiau stresuoti dėl kelių papildomų kilogramų, kurių atsikratyti ne taip ir paprasta.

Jei stresą nori numalšinti užkandžiaudama, rinkis tinkamus produktus. Tuomet ne tik pagerės nuotaika, bet ir nepakenksi kūno linijoms.

MOLIŪGAI

Moliūguose gausu geležies ir vitamino B6, o šios medžiagos kraujyje esantį cukrų paverčia gliukoze. Gliukozė yra vienas geriausių geros nuotaikos užtaisų.

Shutterstock nuotr.

BANANAI

Reguliariai valgydama bananus streso atsikratysi greičiau ir paprasčiau. Bananuose gausu angliavandenių, kurie gamina serotoniną – medžiagą, skatinančią laimės jausmą.

Shutterstock nuotr.

AVOKADAI

Avokadai yra tikrų tikriausias grožio šaltinis, jie itin naudingi plaukams, odai bei nagams. Avokadų minkštime gausu medžiagų, padedančių gaminti serotoniną, vadinamąjį laimės hormonu.

Fotolia nuotr.

ANANASAI

Ananasuose esantis vitaminas C ne tik padeda stiprinti imuninę sistemą, bet ir suteikia energijos. Taip pat ananasai padeda išsiskirti serotoninui.

Shutterstock nuotr.

ANAKARDŽIŲ RIEŠUTAI

Šiuose riešutuose esantis triptofanas - geros nuotaikos šaltinis. Pakanka saujelės riešutų, kad iškart pasijustum geriau. Tinka ir lazdynų riešutai, kuriuose esančios rūgštys Omega 3 padeda išvengti nuotaikų svyravimo.

Fotolia nuotr.

MEDUS

Šis produktas taip pat prisotintas angliavandeniais, tačiau, jei nori pataisyti nuotaiką, medų skanauti reikėtų vieną, nemaišyti su kitais maisto produktais ar gėrimais.

Shutterstock nuotr.

KAVA

Rytinis kavos puodelis ne tik suteikia energijos, bet ir pakelia nuotaiką. Kofeinas skatina serotonino išsiskyrimą. Tačiau dažnai geriama kava nuotaikos nepakels.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis