Sukrečianti realybė: vaikai medžiojami dėl savo kūno dalių, kurios parduodamos vietiniams šamanams

Manei, kad žmonių medžioklė būna tik siaubo filmuose? Tu klysti. Tai žiauri mūsų laikų realybė, bent jau daugumai Afrikos albinosų. Tanzanijoje ir kai kuriuose kituose Afrikos regionuose egzistuoja įsitikinimas, esą albinizmas - tai arba palaiminimas, arba prakeiksmas. Todėl albinosų medžioklė anaiptol neretas reiškinys. Šie žmonės arba siaubingai žalojami, arba tiesiog žudomi tikint, kad taip atimamos jų magiškos galios.

Skamba siaubingai, tačiau albinizmu sergantys žmonės yra medžiojami, o jų kūno dalys vėliau parduodamos juodojoje rinkoje. Tanzanijoje užpuolimų skaičius taip smarkiai išaugo, kad vienintelė išeitis buvo sukurti specialius nuošaliai įkurtus miestelius, kuriuose pasislėptų albinosų bendruomenės.

Šis 6 metų berniukas vardu Baraka Cosmas Rusambo buvo užpultas dėl savo ligos. Užpuolikai mečete jam nukirto ranką ir pardavė už 5000 dolerių.

11 metų Mwigulu Matonange prisimena, kaip neteko rankos: „Mačiau, kaip jie suvyniojo mano ranką į purvinus drabužius ir nėrė į krūmus“.

16 metų Pendo Serengema buvo užpulta namuose. Vienas vyras prispaudė ją prie žemės, antrasis nukapojo jos ranką mečete, o trečias stovėjo sargyboje, kad niekas neatskubėtų į pagalbą: „Tai truko vos sekundę, kai jis užsimojo mečete ir nukirto mano ranką ties alkūne“.

14 metų Emmanuel Festo buvo užpultas 4 vyrų. Vieną ranką jam nukirto ties alkūne, nuo kitos rankos nupjovė pirštus, o taip pat pašalino 4 dantis ir nupjovė liežuvį.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis