Seksualiausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės

Kiekvienas Zodiako ženklas ypatingas. Vieni pavergia drąsa, kiti - meilės žodžiais, dar kiti piešia vizijas, kurioms atsispirti neįmanoma.

Avinas (kovo 21 - balandžio 19)

Tai stiprios, karingos ir užsispyrusios asmenybės, visuomet gaunančios tai, ko nori. Avinukės aplinkinius žavi savo nepriklausomybe, jos pasitiki savimi ir žino, kad galėtų parklupdyti bet kurį vyrą.


Jautis (balandžio 20 - gegužės 20)

Po Jaučio ženklu gimusios merginos garsėja dailumu. Jos tarsi drugeliai šokčioja nuo vieno prie kito maloniai palaikydamos pokalbį ir nerūpestingai šypsodamosis. Valiūkiškumas, šiltumas ir natūralus dėmesys - būtent tai, kuo traukia Jautukės.


Dvyniai (nuo gegužės 21 - birželio 20)

Dvynių merginoms būdingas šioks toks drovumas, ignoravimas, kuris vaikinus traukia it magnetas. Juk vyrai - medžiotojai iš prigimties, tad pavergti nepasiekiamosios damos širdį geidžia kiekvienas.


Vėžys (birželio 21 - liepos 22)

Šių merginų ginklas - rūpestis ir nuoširdus dėmesys, kuriuo jos lepina mylimąjį. Vėžiukėms itin svarbus šeimos židinys, tad savo išrinktuoju jos rūpinasi iš širdies gelmių. Sakoma, kad vyrai yra maži vaikai - kuris gi nenorėtų šilto ir jaukaus glėbio?


Liūtas (Liepos 23 - rugpjūčio 22)

Liūtukės kaip niekas kitas pasitiki savimi, jos drąsiai pirmosios užkalbina simpatiją, o išsirinkusios pakylėja ją ant beribių laimės sparnų. Tiesa, gali čia pat be jokio gailesčio ir trinktelėti žemėn. Šio ženklo merginos pačios užkariauja vyrų širdis ir tiesiog priverčia jas dievinti.


Mergelė (rugpjūčio 23 - rugsėjo 22)

Mergelės vyrus nuginkluoja išmintimi ir iškalba. Mergelės be vargo savo išrinktąjį įkalbintų keliauti ir į tolimiausią pasaulio kampelį tik tam, kad akimirką pasigrožėtų danguje spindinčiomis žvaigždėmis.


Svarstyklės (rugsėjo 23 - spalio 22)

Svarstyklės moka apžavėti iš pirmo karto, dažniausiai vaikinai, žvelgdami į šias merginas, varvina seilę. Vis dėlto iškovoti Svarstyklių dėmesį ne taip paprasta, jos gali akimirksniu meilintis, bet netrukus numoti ranka ir eiti šalin, Svarstyklėms būdingas artimas bendravimas su keliomis simpatijomis vienu metu. Vyrus traukia šis pavojus - pavyks ją prisivilioti ar laimės kitas?


Skorpionas (23 Spalio - lapkričio 21)

Vienareikšmiškai Skorpionės vyrus pavergia aistrą spinduliuojančia energija. Jos drąsiai imasi kontroliuoti situaciją ir žingsnelis po žingsnelio užvaldo visas išrinktojo mintis, nukeldamos jį ten, kur drovumas neegzistuoja.


Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Sakoma, kad Šaulio ženklo merginos yra laimingiausios, kad ir kas nutiktų, visus sunkumus užmaskuoja plačia šypsena. Ir jos nuoširdžios, be galo nuoširdžios! Vyrus traukia ne tik šis bruožas, bet ir Šaulyčių spontaniškumas - jos visuomet nori išbandyti ką nors nauja.


Ožiaragis (gruodžio 22 - sausio 19)

Ožiaragės turi gilų ir gerą humoro jausmą, geba pamėtėti sąmojų, kurie akimirksniu verčia simpatiją prieiti arčiau. Jos žino, kada nori būti liečiamos, o kada ne, jei nenori, tikrai tai parodys. Greta jų atsidūrę vyrai pamiršta savo nuostatas ir siekia vieno vienintelio, kad valdingoji Ožiaragė geistų tik jo.


Vandenis (sausio 20 - vasario 18)

Šios merginos yra mielos, iš pirmo žvilgsnio atrodo naivios, bet puikiai išmano, kaip patraukti dėmesį. Vyrų viliojimas joms tarsi žaidimas - vandenės žino, kuriuos mygtukus paspausti (ką pagirti, ko paklausti, kada atmesti plaukus ar plačiai nusišypsoti), kad simpatija kaipmat kristų joms po kojomis.


Žuvys (vasario 19 - kovo 20)

Kai kalbama apie trauką ir žavesio kerus, po Žuvų ženklu gimusios merginos tampa undinėmis. Jų paslaptingumas, gilios akys ir nedoros mintys gali nelaimėlį įtraukti tarsi juodoji skylė. Žuvytės užliūliuoja vyrus savo mistiškumu ir beribiu fantazijų pasauliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis