Pirmas variantas - stipri asmenybė. Pažiūrėk, kuris rankos atspindys yra tavo

Sakoma, kad mažasis pirštelis yra svarbiausias iš penkių rankos pirštų, matyt ne veltui Indijoje jį vadina Budos pirštu. Esą būtent mažasis pirštelis labiausiai atspindi tavo asmenybę ir charakterio bruožus. Tikėti tokiais dalykais ar netikėti - tavo sprendimas, tačiau jei jau apsilankei šiame straipsnyje, siūlome pažvelgti į tris galimus variantus ir išsirinkti, kuris atitinka tavąjį.

Ilgas mažasis pirštelis

Jei tavo mažasis pirštelis baigiasi aukščiau nei bevardžio piršto pirmos ir antros falangos susijungimas – tai išduoda tavo charizmatišką asmenybę. Tu turi viską, ko reikia, kad pasiektum aukštumas: talentai (kuriais, beje, nemėgsti girtis ir kartais netgi nuvertini save), darbštumas ir vidinė stiprybė, neleidžianti pasiduoti. Viena iš didžiausių tavo privalumų - gebėjimas rasti tinkamą priėjimą praktiškai prie kiekvieno žmogaus. Tai gana įdomu, nes esi iš tų žmonių, kurie negali pakęsti gražbyliavimo ir mėgsta rėžti tiesą į akis. Šis charakterio bruožas gali stipriai pakišti koją, bet reikalui esant moki jį prislopinti ir įjungi „mandagumo režimą“, su sąlyga, kad vis tik išlaikysi savąjį „aš“. Matyt būtent tai ir traukia aplinkinius bei skatina jų pasitikėjimą.

Vidutinio ilgio mažasis pirštelis

Žmonės, kurių mažasis pirštelis baigiasi maždaug ties pačiu bevardžio piršto pirmos ir antros falangos susijungimu, išsiskiria brandžiu ir harmoningu charakteriu bei tvirtais gyvenimo principais. Jie racionalūs, retai pasiduodantys emocijoms, turintys savo nuomonę. Šie žmonės nepuola priimti svarbių sprendimų neapgalvotai, prieš tai neapsvarstę įvairių galimų variantų, būtent dėl to jie retai kada keičia savo nuomonę. Prie racionalumo prisijungia ir puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas ieškoti kompromisų, atsakomybės jausmas. Tai labai universalūs ir stabilūs žmonės.

Trumpas mažasis pirštelis

Jei tavo mažasis pirštelis baigiasi žemiau nei bevardžio piršto pirmos ir antros falangos susijungimas - tu esi dėmesinga, jautri ir draugiška asmenybė. Įprastai tokie žmonės šiek tiek drovoki, nelinkę lengvai įsileisti kitų į savo asmeninę erdvę. Nors ne visuomet tai parodo, jie jautriai reaguoja į nesėkmes ar kitų žmonių kritiką, dažnai viską priima labai asmeniškai. Tokie žmonės vengia konfliktinių situacijų ir geriau atsitraukia, nei kovoja. Dėl to kartais aplinkiniai pradeda jais naudotis ir tiesiog lipa ant galvos, bandydami patikrinti kantrybės ribas. O tos ribos yra ir kuomet jos peržengiamos - kelio atgal įprastai nelieka. Geraširdiški ir atlaidūs, tačiau reikalui esant kur kas ryžtingesni už kitus - būtent taip reikėtų apibūdinti šias asmenybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis