Tavo asmenybės bruožai pagal kraujo grupę

Kai kurie šventai tiki, kad kraujo grupė – pagrindinis informacijos apie žmogų šaltinis. Galbūt tau bus įdomu paskaityti apie save.

0 (I) – atkaklūs medžiotojai

Ši kraujo grupė buvo būdinga pirmykščiams žmonėms, kurie gyveno urvuose ir kantriai vaikėsi mamutus, rankiojo šakneles, uogeles, kad galėtų kaip nors pramisti.

Pirmosios kraujo grupės žmonės energingi, komunikabilūs, stiprios valios. Paprastai jie nesiskundžia sveikata, nepasiduoda neurozėms, gali greitai atgauti jėgas. Stengiasi tapti lyderiais. Nepalaužiami, kai siekia užsibrėžto tikslo, nevengia ir netgi mėgsta rizikuoti. Blogosios savybės: pavydūs, aikštingi, ambicingi. Tačiau tai jiems netrukdo būti gerais draugais.

A (II) – stropuoliai žemdirbiai

Ši kraujo grupė buvo būdinga prieš 15 – 25 tūkst. metų gyvenusiems žmonėms, kurie prijaukino laukinius gyvulius, ėmė kirsti miškus ir dirbti žemę.

Antrosios kraujo grupės žmonės – tikri stropuoliai. Dažniausiai jie – vykdytojai, nors pasitaiko ir lyderių. Sąžiningai atlieka savo pareigas, gali produktyviai dirbti, net jei yra kamuojami stipraus streso. Puikūs draugai, bičiuliai. Labai gabūs. Mėgsta harmoniją, ramybę, tvarką. Jautrūs, kantrūs, geranoriškai nusiteikę. Pagrindiniai trūkumai: užsispyrę, nemoka atsipalaiduoti.

B (III) – nepriklausomi klajokliai

Šios kraujo grupės žmonės – klajoklių palikuonys. Prieš 10 – 15 tūkst. metų Himalajų papėdėje susibūrę įnoringi nenuoramos niekaip negalėjo išsirinkti nuolatinės gyvenamosios vietos.

Trečios kraujo grupės žmonės yra subtilūs, lakios vaizduotės. Jie ramūs, bet kelia aukštus reikalavimus – ir sau, ir aplinkiniams. Tikri individualistai: ryškūs, nesislepiantys, linkę elgtis taip, kaip jiems patinka. Jie lengvai prisitaiko prie naujos aplinkos. Tai valdingos, kūrybingos, išradingos asmenybės. Tačiau noras būti nepriklausomiems kartais jiems ne padeda, o trukdo.

AB (IV) – emocingi miestelėnai

Ši kraujo grupė pati jauniausia. Ji atsirado maždaug prieš 1000 metų, Vakarų ir Rytų kultūrų susiliejimo pradžioje, kai pradėjo kurtis miestų bendruomenės.

Ketvirtosios kraujo grupės žmonės vadovaujasi emocijomis bei jausmais. Dėl to kartais jų elgesys sveiku protu nepaaiškinamas. Bet dažniau jie yra ramūs, stabilūs. Šie žmonės moka pralinksminti, yra taktiški, sąžiningi. Trūkumai – staigi nuotaikų kaita, negebėjimas savarankiškai priimti sprendimus. Tai mąstytojai, labiausiai konfliktuojantys patys su savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis