Zodiako ženklai, kuriems labiausiai nesiseka

Kai kurie Zodiako ženklai pagal savo charakterio bruožus turi nemažai panašumų. Matyt ne veltui visi ženklai skirstomi į skirtingas stichijas: ugnis - tai energija ir aistra, oras - mokėjimas prisitaikyti, vanduo - žingeidumas, o žemė - stabilumas.


Stichija, kuriai priklausai pagal savo Zodiako ženklą:

Ugnies stichija – Avinas, Liūtas, Šaulys.

Oro stichija – Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai.

Vandens stichija – Vėžys, Skorpionas, Žuvys.

Žemės stichija – Ožiaragis, Jautis, Mergelė.


Dalinai būtent nuo charakterio savybių priklauso ir tavo ateitis. Jokiu būdu nereikia galvoti, kad visas tavo likimas jau nulemtas aukštesnių galių. Savo gyvenimą valdai pati ir sėkmė ar nesėkmės žengia koja kojon su tavo priimamais sprendimais. Nepaisant to, kad tam tikras charakterio savybes atsinešei jau gimdama, tu gali jas stiprinti arba priešingai - slopinti, priklausomai nuo to, kokia asmenybe nori būti.


Pavyzdžiui, Avino ženklui sėkmę atneša jo užsispyrimas, tačiau koją pakiša tiesmukiškumas. Žuvims trukdo jų nepasitikėjimas savimi, Liūtams - nenoras prisitaikyti prie aplinkybių. Jeigu jauti, kad gyvenime sekasi ne taip, kaip tau norėtųsi, vadinasi turi kažką savyje keisti ir eiti kitais keliais.


Apibendrinant Zodiako ženklus galima išsiskirti tuos, kuriems pasiekti savo tikslus gaunasi lengviau, ir tuos, kurie nuolatos atsimuša į sieną. Atsakymų į klausimą „kodėl?“ reikėtų ieškoti būtent savo elgesyje ir mąstysenoje.


Svarstyklėms, Skorpionams, Mergelėms ir Liūtams visų pirma norėtume patarti labiau atsipalaiduoti ir nesusikoncentruoti ties menkniekiais. Būtent tai jiems dažniausiai pakiša koją ne tik darbuose, bet ir santykiuose.

Kuomet smulkmeniškai į viską žiūri, pamatai pernelyg daug trūkumų. O kai tuos trūkumus matai, tuomet ir bendras vaizdas toli gražu nebeatrodo patrauklus. Dažnai gali susidaryti įspūdis, kad šiuos Zodiako ženklus persekioja nesėkmės ir nemalonumai, bet jiems tiesiog reikėtų išmokti patiems nesudarinėti nereikalingų problemų, kurios ir užkerta kelią į tą sėkmę.


Tokie Zodiako ženklai kaip Vandenis, Ožiaragis, Avinas ir Žuvys turi labai daug potencialo, bet paprasčiausiai nemoka jo išnaudoti, todėl veltui iššvaisto paties likimo jiems siųstas galimybes. Visi šie ženklai turi polinkį į kraštutinumus - arba viskas, arba nieko, o taip reikalai netvarkomi. Pirmas dalykas, kurio jiems reikia - tai išmokti konkretizuoti savo tikslus. Antras - nesimėtyti ir nesiimti milijono darbų, o susikaupti ties svarbiausiais reikalais. Trečias - išmokti pateikti savo patirtį konstruktyviai, savęs nepervertinant ir nenuvertinant. Apskritai visai šiai Zodiako ženklų grupei vertėtų atkreipti dėmesį į savo komunikacijos subtilybes - šiek tiek patobulink diplomatijos žinias ir netruksi pamatyti, kad reikalai pajudės gerąja linkme. O kalbant apie sėkmę - jos tau tikrai netrūksta.


Sėkmingiausiais galima būtų pavadinti Šaulius, Vėžius, Jaučius ir Dvynius. Ar žinai, kas vienija visą šią grupę? Mokėjimas spręsti problemas. Tiesa, visi jie tai daro labai skirtingai. Pavyzdžiui, Jautis ramiai apgalvos, viską pamatuos ir tuomet pateiks racionalų planą, o Dvynys tiesiog greitai prisitaikys prie naujų aplinkybių, kažkaip praslys, o paskui jau bus kaip bus (greičiausiai bus taip, kaip jis sumąstė).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis