Kuri iš šių moterų labiausiai traukė vyrų žvilgsnius

Dėl skonio nesiginčijama, BET... Atsakymą į klausimą „Kuri iš šių moterų labiausiai traukia vyrų žvilgsnius“ vis tik galima sužinoti. Mailonline atliko labai įdomų eksperimentą - parinko tris skirtingų figūrų moteris ir 10 savanorių vyrų. Kad viskas vyktų sąžiningai, vyrai turėjo naudoti specialų akių judėjimą stebintį prietaisą, kuris fiksavo, kiek laiko vyrai apžiūrinėja kiekvieną iš šių trijų moterų.

EKSPERIMENTO NUOTRAUKAS IR VIDEO GALI PAŽIŪRĖTI ČIA

Atletiška, išraiškingų linijų, o gal liekna? Kaip manai, kuris figūros tipas labiausiai traukė vyrų dėmesį? Rezultatai buvo tokie: lieknoji Inesa surinko 29% balsų, atletiškoji Sophia gavo 35% balsų, o daugiausiai dėmesio (nors ir nedaug atsiplėšusi nuo antros vietos) sulaukė figūringoji Stephanie!

EKSPERIMENTO NUOTRAUKAS IR VIDEO GALI PAŽIŪRĖTI ČIA

Šis eksperimentas iš dalies paneigė garsų Aberdeen universiteto tyrimą, kuriame buvo teigiama, esą vyrus labiausiai traukia lieknos moterys, nes pasąmonėje lieknumas asocijuojasi su jaunyste. O mes visai nesistebime, kad laimėjo figūringoji mergina. Praėjusiais metais Teksaso universitete buvo atliktas didelis tyrimas, kurio metu tyrėjai apklausė kelis tūkstančius vyrų, bandydami išsiaiškinti, kokios kūno formos jiems atrodo patraukliausiai - ūgis, svoris, atskirtų kūno dalių apimtys. Galiausiai, išanalizavus visus duomenis, gavosi paveikslas, kurį kuo puikiausiai atspindi Kelly Brook!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis